Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.6%
  2. ne

    7.8%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Trest pre hracov je hlavně ten že nemůžou hrát to by si si měl uvědomit. A hlavně podstatně je to že něco delaj umíte stále je kritizovat a vyplakavat . Já osobně hraju cestne a těší mne že boterů ubudlo...
     
    Silvio44 tohle ocenil(a).
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    A jak si přišel na to, že boterů ubylo? Neřekl bych.
     
  3. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Geralt taky to hraješ hodně hodně dlouho mas jednu z top lodi ještě z doby ge3 pak nechápu proč lod jako ty tady dost často horekuje. Ale chápu asi ti moc chybí jablko aby si měl občas vyvietrano :D
     
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  4. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    A ještě dodám na závěr že tady ta hra kterou stvořil Heiko Hubercz je nejhezčí hra jaká kdy byla. Kombinace hry a ts a chatu je neskutečný zážitkem. Všem přeji krásnou neděli a pohodovou hru a BP za de budf uděluji 5 minutovej potlesk.
     
    UnKnoW tohle ocenil(a).
  5. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

    Čtu tu vaše příspěvky a máte všichni pravdu. Boterů par chybí,ale né všichni.:( A jen na 14 dní :(.
    Jenže co mi z pozice hráčů proto můžeme udělat? Myslím něco podstatného! Nic zásadního:(. Tak buďme rádi aspoň za tech 14 dní zákazu. Achjo....
     
  6. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    A co je na tom si normálně stavět lod/ponorku?Já žádný program nepoužívám a světe div se!Žiju a dokonce i hraju.Nechápu hráče co musí mít vše naplno,podvádět..co z toho jako pak?To je pak hra?Svitky mi dělají kapitáni,něco nastřílím o akce a sem tam něco koupím za real peníze.Nemyslím si že jsem na tom uplně nejhuř z celého moře.
     
  7. ☆Wнitę†rhino†»

    ☆Wнitę†rhino†» Pisálek fóra

    Ok já ti to neberu, tahle se to ale dalo hrát tak před 12 lety. Potom začal byl BP hladový (paluby, opevnění) a dopadlo to jak to dopadlo. Většina lidí to hraje už jen ze setrvačnosti ostatně koho by bavilo vylepšovat loď s vědomím že to ani do důchodu nestihne nebo bude kupovat předražený balíčky které mají naši přátelé z Turecka za 1/3 ceny atd. ;) To je motivace hrát poctivě. Ta hra je prostě nekonečný paskvil na dojení hráčů a pod vedením BP to tak bylo a bude. On tu stejně nikdo za chvíli nebude jinak by to neslučovali. :)
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    _.Vodník._s.c.a. sice nemám moc čas hrát, ale mám stejný názor. Ale ono je to ale trošku složitější.
    Samozřejmě jde především o to hrát si, budovat, mít radost z každého dalšího slotu nebo opevnění. Sledovat jak se zlepšuje loď/ponorka, jak víc střílí a méně dostává. To by měl být jeden z důvodů proč hrát jakoukoli hru. Na druhou stranu jde o bojovou hru, kde základem jsou boje mezi hráči. Srovnávat se s boťáky je nemožné pokud sám nebotuješ nebo do toho nerveš nehorázné peníze. Může být frustrující když prohraješ každý boj a ten bl.boťák se ti ještě vysmívá na chatu. Pak si ale je potřeba uvědomit, že ty jsi na tom mnohem líp, protože ta loď/ponorka je tvoje práce ne koupená nebo nabotovaná bez jakýchkoli zásluh.

    Kolibrík_SK souhlasím s tebou a věř, že za každou debuff vlnu tleskáme i mi modi a admini.
    *štěpánek*my i Vy můžeme dělat poměrně dost. Především my jsme taky hráči a štve nás to stejně jako Vás. Při každé výdělečnější akci tlačíme na DEV tým aby spustil vlnu debuffů, ale konečné rozhodnutí je čistě na centrále. Není to tak snadné jak to z našeho pohledu vypadá. Aby se mohl spustit script je potřeba hráče nějakou dobu monitorovat. To znamená, že když byla vlna třeba ke konci února nemůže se spustit další hned na začátku března.
    Další věc jsou právní věci. BP musí mít nezvratné důkazy o tom,, že hráč podváděl opakovaně a to není hned, je na to potřeba hráče nějakou dobu sledovat.
    Když se poprvé spustil debuff, měl jen pár položek, které během chvilky botáci obešli a přišli na způsob jak i s debuffem střílet víc a normálně hrát. Od té doby mnoho adminů navrhlo další položky, které (pokud to bylo možné) byly do debuffu přidané. Také si musíme uvědomit, že ne vše jde odebrat po právní stránce. Není možné odebrat položky, které mohl být koupené za reálné peníze například. Debuff v nynější verzi, ale z booterů dělá lodičku na 1 levelu což už je docela slušný výkon.
    Protože programů existuje celá řada není snadné chytit všechny, ale DEV tým pracuje a vylepšení scriptu tak aby chytal co nejvíce booterů na různých programech.

    ☆Wнitę†rhino†» nesouhlasím s tebou, takhle se dá hrát pořád. Není nutné mít hned všechno na full. Pak se nudíte, nemáte co dělat a chcete nové levely a mapy. Nechápu hráče, kteří když se objeví nové levely nebo systémy musí mít během pár dní vše hotové a na full. Potom co? Nudí se a zase nemají co dělat.

    A nakonec, je to jen hra. Máme se u ní bavit a ne rozčilovat. Když se objeví něco co se nelíbí tak je nejlepší hru vypnout a vrátit se třeba až druhý den. Ono to zas bude o něco růžovější ;)
     
  9. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Leo, ale toto je jediná skorumpovaná hra, ktorú poznám, a hrám/hral som ich x,y,z... a keď píšeš ,že sa nedá odobrať to ,čo sa dá kúpiť, tak mi povedz, či sa dá toľko orichalka kúpiť, toľko yulong, safanad, dá sa? nie NEDÁ SA... a centrála musí vidieť na každom hráčskom účte,že keď hráč botuje rovnaké NPC, dostáva odmenu každých príklad 30sekúnd(viď ponorky momentálne) 10hodín denne, že obyč.človek asi nedokáže pri tom tak dlho sedieť, aby dostával v rovnakých intervaloch odmenu...
     
    *štěpánek* a crabat tohle ocenili.
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to složitější a nedá se kontrolovat každý účet zvlášť
     
  11. UnKnoW

    UnKnoW Perspektivní autor

    Ten potlesk ve stoje prosím.
     
  12. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    Leo,keď ostatné hry idú bez bugov/botov a podobným programom,musí to ísť aj tu :)
     
    crabat a *štěpánek* tohle ocenili.
  13. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Jak už jsem psal,Seafight už hraji po chvilkách,aktivně valím Sea Of Terror.Tam Turci taky zkoušeli valit booty a zaplakali.Poprvé jak Vás vylapnou,měsíc bán,po druhé jste bez účtu a funguje to 100%...to co se děje na Seafightu je čistě neschopnost a nechuť to řešit ze strany BP.A o platebce ani nemluvím.
     
    crabat a *štěpánek* tohle ocenili.
  14. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    tak a 14dní prešlo a boty sú späť, olalááááá :)
     
  15. Svijanskákněžna

    Svijanskákněžna Rádoby autor

    A v plné síle
     
  16. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    a nikto tu ani nenapíše :D
     
  17. TRYXIK1

    TRYXIK1 Rádoby autor

    Boti jsou fajn. Jsou to taková tupá zvyřátka, co dělají takové zátiší s dojmem, že nejsme ve hře sami.
    Je spousta her, kde boti úplně zničí ekonomiku hry a znemožní člověku hrát, ale v SeaFightu to vůbec ničemu nevadí.
    Tady mi boti vyloženě neškodí a ničím mě neobtěžují.
    Jen by se to mohli pokusit trošku víc skrývat. Že to pustí tak viditelně "na prasáka" a vůbec to nemaskují mě fascinuje.
    Pak chouďátečka dostanou na 14 dnů debuff a zameteno pod koberec a jede se dál :)
    Přece každý admin, kdyby mohl rozdávat banány na potkání, by vyčistil hru za 5 minut... To ale není v našem zájmu a spíš by to uškodilo než pomohlo ne? ;)
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    základní problém je, že admini nemůžou rozdávat bany na potkání. :D Věř, že jako hráči by jsme měli hru rádi čistou, ale není to tak snadný.
     
  19. Mě taky neubližují naopak v sezoně mi pomáhají po střílení npc zůstávají po nich Admirálové ,jen bych je doživotně vyloučil ze všech žebříčků v soutěžích a akcích
     
  20. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    a v čom je sakra problém? :)