Mám tě !

Diskuze na fóru 'Nápady a návrhy' zahájená uživatelem *štěpánek*, 13/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chteli by jste ,aby pred koncem kazde akce probehl debuff Mam te?

  1. ano

    90.2%
  2. ne

    8.1%
  3. ne,take pouzivam program

    1.6%
  1. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Osobne si myslím že tá to sekcia by mala byt uzavretá aby tu nemali potrebu hráči používajuci zakázane programi vyplakavat a znavažovat snahu BP dat hru do poraiadku a vyčistit ju od boterov. Vážený mali by ste si nechat svoje rozprávky pre vaše deti na večer ak ich teda máte :) Debuff ako taký úplne zlikvitoval turecku populáciu na ge7 a verím tomu že to tak časom bude aj na ostatných serveroch. Ja osobne nepoznám a to tu opakujem uz asi 10 x hráča čo by nepoužíval zakazané programi a dostal by debuff. Ako som písal ja osobne by som tú to sekciu uplne zrušil lebo dáva prisetor hráčom znevažovat prácu teamu a BP ako takého za GE 7 ja-pumu
     
  2. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    Kolibříku zapni si program a jdi spokojeně hajat ju;)
     
  3. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Ripsea na hre sou i hráči co program zásadne odmítají a patrím medzi ne v cechu ho netrpím a kazdodene to opakujem v cechu a aliancii dokola pre to Turci na ge7 skončili ako skončili dale už bez reakcie na podobné keci...
     
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Rozhodně nesouhlasím s tím, že by debuff zlikvidoval botery :)
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    samozřejmě kdo se jde na hru podívat jednou za týden a jen machrovat s nabotovanými věcmi tak je mu nějaký debuff ukradený, ale hráčům, kteří aspoň trochu aktivně hrají to debuff a jizva a s tím spojené postihy dost znepříjemňují. Při opakovaném používání se myslím jizvy sčítají takže časem když se jim nahromadí jizvy, tak budou i bez debufu mít silné postihy na dost dlouho, takže by tomělo odradit většinu podvodníků.
    Co se týká scriptu, ten byl několikrát prověřovaný a BP si stojí za tím, že pokud je hráč chycený tak není nevinný. Když se dřív ještě občas namátkově kontrolovaly účty některých hráčů, kteří se dušovali a málem přísahali, že nikdy nic nepoužili, vždycky a u všech při rušní kontrole bylo zjištěno, že program samozřejmě používali. To jen k tomu kolik je tu 100% nevinných, kteří dostali debuff "neprávem".
     
    juraj888 tohle ocenil(a).
  6. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Pumo si ty jedeš pořád tu svojí písničku, pořád dokola. Ano at chytají botery ale at je to 100000% a né že někdo ho dostane neprávem a nebo ho nikdy nedostane největší boter na GE7 Silver, tak kde je asi chyba? Určitě hraje ručně a udělá měsíčně přes 3 miliardy EB.
    To že je naše podpora arogantní a ve většině případů nepomůže to jsem si zvykl už jako hráčka byla Leo jaká byla,takže za ty roky beze změny.
    Buď at dostávají debuffy všichni a né jen ti co nemají kamarády u BP. Takovýhle systém je na píp..
    Je to pořád dokola. Dávám tomu rok dva a tahle hra skončí, protože lidí mají jenom jedny nervy když vidí že se banuje jen někdo.
     
    evigtstark tohle ocenil(a).
  7. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Killzoner : Nazačátku si ujasnime jednu vec o to jesli je naše podpora arogantní nebudu vubec diskutovat,není to vúbec pravda mnel by si znát pomenri z jinych her tam se o aroganci diskutovat určite dá ale tady jiste ne a mnel bys viedet tak jek se k podpore chováš ty tak se podpora chová k tobie . Co se silvera týče víme o nem a nekolikrát sem rešil jeho obe lode žial bez vysledne . Ale jednu vec viem určite aj na neho raz príde...
     
  8. -Honďák-cz

    -Honďák-cz Pisálek fóra

    Aho Leo.Reaguju na tvuj článek.Je možno překontrolovat můj účet.Za 14 let jsem nepoužil nikdy žádný program a přitom jsem debuff dostal.Děkuji
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    killzoner_CZ už jsme to tu psala několikrát, script je několikrát prověřený, takže si centrála stojí za tím, že je bez chyby co se týká trestů případných "nevinných". To, že nechytí všechny už jsem tu psala taky víckrát. V žádném případě to není proto, že mají někde nějaké známé, to je jen výmysl hráčů, který šíří aby si to nějak odůvodnili. Script je nastavený na kontrolu určitých programů, ale provozovatelé programů samozřejmě dělají opatření aby se jejich program nedal identifikovat nebo bez pochyb prokázat, takže některé programy zatím nejspíš není možné detekovat. Nešiř prosím nepodložené výmysly.
    Co se týká podpory, ta taky není všemocná a musí se řídit určitými pravidly a nařízeními. Pokud centrála řekne, že určité věci dělat nesmí, tak je dělat nemůže. Pokud ti v něčem nevyhověla tak nejspíš proto, že to nešlo.

    -Honďák-cz centrála si stojí za bezchybností scriptu a účty se ručně už neprověřují.

     
  10. -Honďák-cz

    -Honďák-cz Pisálek fóra

    to je dobrý,centrála si stojí za bezchybností scriptu a já si zase stojím za tím,že jsem žádný program nikdy nepoužil.Nikomu by se nelíbylo,ani Tobě,když by Ti někdo řekl,že jsi v určité věci lhala a Ty víš,že to není pravda,špatně se to obhajuje.A to je tento případ,nic jsem nepoužil,ale byl jsem potrestanej.
     
  11. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    Kolibříku ono to bude asi o tom,kdo jim podlízá a kdo podkuřuje..já osobně s podporou skončil cca. 7 let z5 a to z jednoho prostého důvodu...jsou k ničemu.Osobně už hraju jinou hru,seu mám zaplou jako doplněk.A v té hře nemám s podporou potřebu komunikovat,protože vše je,jak má být.Turci to tam taky zkoušeli zmrvit boty,ale tvrdě narazili a je tam klid.
     
  12. -RYS-

    -RYS- Pisálek fóra

    Když je BP na prachy tak ať udělá prověřovací balíček ,třeba za pajsku a ti ,kteří jsou dotčeni si určitě rádi zaplatí za prověření a pokud ti dotyční mají pravdu ,měli by dostat kompenzaci ,pokud ne dal bych jim na nějakou dobu ban,myslím že je toto spravedlivější než osočování jeden druhého. Čau bambino všem.
     
  13. felix25251

    felix25251 Pisálek fóra

    Uplne stebou suhlasim a dam kludne aj 100 pokial mi to preveria a povedia den a hodinu kedi bol program použiti pokial ale nič nenajdu peniaze vratia alebo ani nemusia stači ked zrušia ban nemam sa čoho bat nič som neporušil ale to aj tak neschvalia pretože tim bi priznali že ten ich slavni program nefunguje a to je celi problem
     
  14. RIPSEA

    RIPSEA Pisálek fóra

    Vy jim dáváte:D:D:D,nakonec aby se nedej bože ukázala pravda..O to tady nejde.BP je firma,už to není jeden nadšenec co tu hru stvořil.BP k té hře nemá osobní vztah.Je to pro ně pouze prostředek na vydělávání peněz.Pokuď jsou v zelených číslech,naše fňukání maj u zadele a vždy udělají pouze něco ve stylu aby se vlk nažral a koza zůstala celá..
     
    cz¤REBELS¤cz tohle ocenil(a).
  15. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Jenže tady si vlk ani nekousnul a kozy tu houfem přibývají:eek:
     
    cz¤REBELS¤cz tohle ocenil(a).
  16. *štěpánek*

    *štěpánek* Vévoda fóra

  17. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    felix25251 Maš pravdu to neudelaji . Ale jen okrajově stalo se vice lidem že dostali Debuff nepravem jina otazka je co bude nasledovat dal.
     
  18. felix25251

    felix25251 Pisálek fóra

    cz¤REBELS¤cz jedina možnost ako dokazat že ten program nefunguje je sudnou cestou ale to musi bit v nemecku a je to dost finančne naročne už som sa zaujimal aj nad tim a je stale ta možnost že normalni človek prehra a nič nezmeni :-( možme len dufat že ten program upravia a bude chitat len tich čo porušuju pravidla. Ale aj tak je to zvlaštne zmenil som windous na 11 lebo to už nešlo hrat a ani nie za tyžden som dostal trest je to nahoda alebo program to vihodnotil ako porušenie neviem ako stim maju skusenosti ostatni
     
  19. juraj888

    juraj888 Perspektivní autor

    čo s tým ma zmena operačného systému ? už netrepte somariny a zmierte sa s tým že vas proste chytili ...
     
  20. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    A nebo se na to prostě vyprdněte,já už hraji u konkurence ,je to verze staré poctivé Sei a jsem tam mega spokojen,tady už to hraji pouze rekreačně na PVE servru.Když to chce BP takto,tak to holt tak bude mít.