Málo pirátov na palube

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem alkyboy22, 6/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alkyboy22

    alkyboy22 Pisálek fóra

    Zdravim mam lvl 15, veliteľa stupeň 3, 13 palúb a prvého dôstojníka stupeň 5 no maximálny počet pirátov, ktorých môžem zobrať na palubu len 550. Pritom ešte pred začiatkom akcie Hnev Kalypsó som mohol na palubu zobrať 750 pirátov. Skúsil som z palúb odstrániť delá a zo zosilnených palúb aj delá aj trámy dať relog v hre no nepomohlo to stále mám maximum pirátov len 550. Aj keď ich vyzbrojím na maximum s elitným oblečením a ostatným nepomôže mi to a každá lamka ma oberie pri prepade o zlato. Neviete, či bolo množstvo pirátov nejako obmedzené, prípadne sa zmenili podmienky od akcie Hnev Kalypsó, že mi nedovolí zobrať na palubu viac pirátov? Prípadne mohli by ste tu hodiť nejaký link na výpočet množstva pirátov na palube? mne to vychádza na loď 255 pritátov + za veliteľa 3 stupeň 120 pirátov + prvý dôstojník 5 stupeň 45 pirátov = 420 pirátov - 550 = 130 pirátov - vychádza mi, že za každú lodnú palubu mám len 10 pirátov, ale tuto http://sk.bigpoint.com/seafight/board/threads/lodni-paluby.587/
    píšete, že vylepšená lodná paluba pridáva 30 pirátov za kus mám ich 10 takže len za ne by som mal mať + 300 pirátov + mojo paluba 30 pirátov = 330 + 420 = 750 pirátov. Neviem či aj ebenová a slonovinová paluba dovolia pridať pirátov a po koľko. No skrátka mi to vychádza, že by som mal mať aspoň 750 pirátov a mám ich max. 550. Neviem, či je to len na mojom acc alebo aj u viacerých. Ak mám niekde chybu vo výpočte množstva pirátov, alebo sa niekde zmenil ich počet prosím informujte ma. Možno je ten max. počet 550 pirátov správny. Neviem
    Diky za odpoveď.
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    mam ten samej problem, ta zmena nastala po zavedeni ams systemu, v oznameni to bylo uvedeno jako chyba a v dalsim oznameni bylo napsano ze ta chyba byla opravena, evidentne nebyla ja sam pokud nahodim piraty a vybavim je elitni vybavou tak kolikrat pri prepadu prijdu o 80-90% piratu to se mi nestavalo ani s vybavou za zlato
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj alkyboy22, co se týče dodatečných pirátů, tam je bohužel nyní problém a tak můžeš dát pouze maximální piráty na lodi, na odstranění problém se pracuje. Co se týče pirátů, tak aktuální přehled za co máš kolik pirátů najdeš i na moři v nabídce Přepadení. Drobná chyba s počtem byla opravena vycházela z oficiálních popisů v nákupu. Ve skutečnosti lze na každou palubu kromě kromě slonovinové dát pouze 10 pirátů.
     
  4. alkyboy22

    alkyboy22 Pisálek fóra

    Vdaka za odpoved môžete uzavrieť.
    s pozdravom
    alkyboy
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj alkyboy22, Ok není zač zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.