MacBook

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem Godzik_SVK{KP}, 11/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Vaper_CZ

    Vaper_CZ Pisálek fóra

    díky moc :) funguje to si lepší než podpora :-D
     
  2. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    :D dakujem len ešte som nepriešiel na to lebo mne sa to vždy aktualizuje a vždy ked vypnem PC tak sa mi to aktualizuje a musim to preinštalovať ale neviem prisť na to ako mam vypnuť automaticke aktualizacie :D
     
  3. Vaper_CZ

    Vaper_CZ Pisálek fóra

    Pomohl si mě pomůžu ja tobě ....čerstvě nainstaluj google chrome 80.0.3987.149 a neotevírej tu aplikaci, dej pravé tlačítko - informace v záložce obecné zaškrtni tlačítko zamčeno. Udělá se ti u ikony google chrome zámek a zastavíš aktualizace. Mě to pomohlo :). Měj se a ještě jednou díky
     
  4. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    dik moc :)
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    díky moc :) funguje to si lepší než podpora :-D

    možná proto, že podpora řeší problémy s herními účty a ne s prohlížeči nebo PC systémy :D
     
  6. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    a to je smutne lebo ked nejde PC system tak može riešiť hocijaky herny učet ale clovek si nezahra :D :D a tym padom seafight moc nezarobi ked to ludom nepojde :D
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jenže BP nevidí do PC hráčů a nemůže řešit technické věci u hráčů. Minimální požadavky na hru jsou uvedeny na foru, jak má kdo nastavený systém a programy už je věc každého hráče.
     
  8. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    ale očividne BP preferuje hračov s Windows a hračov s operačnym systemom macOS tu kašlu čo nie je pekne
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Hráčů s windows je podstatně víc a navíc jde jen o přechodné období. Pro hráče s Macbookem není pouze verze klienta, ale i tito hráči normálně hrají Unity přes prohlížeč jako předtím. Jen někteří mají problém, protože se se hrou něco v jejich PC tluče. To už ale není problém hry nebo systému, ale nastavení v PC.
     
  10. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    to znamena že ten problem s tou grafikou neodstranie nikdy?
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    proč tu zase spekuluješ? Unity je momentálně jen beta verze, není dodělaná, spousta funkcí tam chybí a slouží jen k testování. Než se spustí měla by jet na všech systémech a prohlížečích.
     
  12. Godzik_SVK{KP}

    Godzik_SVK{KP} Obyvatel fóra

    to nie su špekulacie ale tak si to napísala pred tym apson ja som to tak pochopil