Lví srdce

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem kengura, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Vztoupit na lví srdce od lvl 21

  1. Ano

    43.9%
  2. Ne

    56.1%
Vícenásobné hlasování je povoleno.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kengura

    kengura Pisálek fóra

    Chtěl bych to zavést od levelu 21
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Tam máš behe :)
     
  3. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    Myslím si ze to je nastavene akurát na lvi mape sa dá zarábať najlepšie a preto musíš robiť level 26 aby si sa tam dostal... Mapa není robená pre slabé loďky.. 21 level urobí každý bez problému za chvíľku takže by to nemalo žiadny význam pre hráčov ktorý majú väčší level . Za mňa určite nie :)
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Myslím si totéž jako Congy. Na lví mapě už hráč musí mít dobrou obranu a slušnou ránu aby jednak na té mapě vůbec vydržel a jednak aby si vydělal. NA 21 levelu vídám hráče, co jsou na 3 rány a střílí dutou kolem 6 000. Podle mě nemají ještě co dělat ani na té 21, ale je to jejich volba.
     
  5. Wrisko_CZ

    Wrisko_CZ Zelenáč fóra

    Já mám lvl 21 a střílím 14k dutou takže by se to vyplatilo. A obranu mám taky dobrou
     
  6. Bascot

    Bascot Aktivní autor

    souhlasím s tím :)
     
  7. kengura

    kengura Pisálek fóra

    Já bych s tím rozhodně souhlasil.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Mají to rozpočítané na počet levelů. Sluneční mapa je od 5-15 levelu, behemot od 16 levelu. Od 26 začíná lion a mezi mapami je tedy rozdíl průměřně 10 map. Určitě to nebudou snižovat an 21 level. Až přibudou další levely tak se nejspíš můžeme těšit na další raid mapu, která bude přístupná od asi 36 levelu. Pouze můj názor
     
  9. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    Alespoň máš motivaci si ty lvl dodělat :) bohužel dost nepříjemné je nahrabat dost korunek na PZ
     
  10. Tom

    Tom Magnát fóra

    Já bych to také nechal jak to je na té Lví mapě ty npc opravdu mají silnou střelu tak pro slabé lodky je to bezpředmětné. Tím pádem je to postavené tak aby se každý neustále zlepšoval. A jak píše Leo do budoucna se možná můžeme těšit na další podobnou mapu.
    Navíc na Behe se dá vydělávat i dutou což spoustu slabších hráčů ocení na Lví se střílí jen elitou.
     
  11. congy71

    congy71 Vycházející hvězda fóra

    A hlavne keď niekto strieľa 14k dutov tak dokáže urobiť level 26 :) a keď mas aj hrelly kde sa dá zarobiť slušne perly
     
    Tom tohle ocenil(a).
  12. Wrisko_CZ

    Wrisko_CZ Zelenáč fóra

    Prostě já bych to udělal
     
  13. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.