Lovec želv

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Ŧ-šincekCZ-1-UEK, 19/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    Nemužu je nikde na mapách najít, bylo by dobré jich dát víc aspon 20 na jednu mapu :))
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    heh :D buď si taký naivný alebo to hráš príliš krátko na to aby si poznal bp :D max povedia 3 dni pred koncom akcie že zvýšia počet aj to o 1 lovca viac na 1 mapu :D
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧ-šincekCZ-1-UEK, co se týče objevování akčních NPC tato situace je hlášena. Jejich množství je větší, jde jen zrovna o štěstí narazit na mapu, kde v danou chvíli toto větší množství je.
     
  4. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    není to o štěstí , já ho ještě neviděl , a to nejsem na moři tak málo. A bednu už jsem taky 2 dny neviděl , takže nepište nic o štěstí ale skutečný stav - nepodařilo se spustit akci tak , jak nám bylo oznámeno.
     
  5. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    je to predsa len o štasti. ja som včera za 5 minut na jednej mape nazbieral 50 bedničiek. a lovca nachadam asi tak 2 krat sa den
     
  6. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

    Je to tak BP nás tahá za nos co dodat nikdy jsem neviděl žádne oznámení o pruběhu akci atd jen daji informace co se bude dět atak dále a dále .....to samé o updatu z bonusovema mapama ze nejsou odměny INFO bude script ale už nikdo nenapíše ano script je aktualně nahozen ja jsem z raka nedostal odměnu a čekam uz 3 den
     
  7. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    poseidon ide o to že na tej danej mape je dosť tých lovcov v danej chvíľu... zo 10-20.. ale tak isto sa o tom dozvie ďaľších 50 hráčov ktorí hneď hádžu teleport a tých 20 lovcov vydrži max 5 minút :D možno keby 1 lovec mal 50 mega hp tak to by bolo o inom ale takto je to naprd
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    prosím pokračování této diskuze zde
    je zbytečné zakládat další a další diskuze k akci, proto zamykám

    pěkný den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.