Lovec hlav

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Ŧקε†яik36czŦ, 30/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čauky,chtěl bych reagovat na odebraní BZ.Puvodně když mi asi před týdnem bylo odebrané těžce získané BZ,tak mě to dost nadzvedlo ze židle:confused:.Následně mi bylo vráceno.Ted když mi bylo odebráne znovu,ale přitom jsem viděl,že jsem dostal aspon nějakou kompenzaci atd:).tak to beru jako férové jednání.Myslím si,že tady z tohodle by si mělo BP vzít příklad a takhle dál jednat z hráči pokud se jim něco nepovede.:D
     
  2. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no nevím, já se ukazuju v nový tabulce s síni slávy, žádný kule ani odznak sem nedostal (zatím) a bs mi zůstali v plvodní výši, takže tomu trochen nerozumím. Ocenil bych trochu lepší popis, co se tam započítává, protože si myslím, že sem v oné akci získal více bs než je uvedeno v žebříčku - je to celý nějaký zmatený, ale třeba něco dostanu až ten script doběhne celej.
     
  3. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    ŤAŽKO získané bs? :D no sorry musím sa zasmiať :D čo je na tom ťažké strieľať 3 dni eventy a liečiť....
     
  4. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    • Zbytečná citace
    Čauky,no 3 dny ta akce netrvala,trošku přidej,a několik hodin denně a jen rege to nebylo.:D:D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/7/14
  5. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Ŧקε†яik36czŦ

    ale nie len rege to máš pravdu aj normál eli.. ktorous i išiel do plusu :D a aj keby si hral mesiac 24 hodín denne normálne bez akcie tak by si nenahral toľko ako za 2 dni na tej akcii... BS zadarmo.. dobre že ich zobrali
     
  6. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    no já skoro neregoval a dostal sem 1 milion rege munice (pokud si pamatuju dobře spotřteboval sem cca 150K rege munice), a 100K hořící ledovky potěší. Jen nechápu jak to je myšlený s rozdělením levelů (event byl dělenej) a ve stejné tabulce jsou vyšší levely, který mohli střílet v jiné zóně, ale třeba to ještě poupravěj. Jinak souhlas s tím, že to rozhodně nejsou těžko získaný bs body - tou akcí udělali z bs pouhou frašku.
     
    CooL-Ovechkin™ tohle ocenil(a).
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čauky,souhlasím s Váma,ale raději už to nechme plavat,protože se toho zase někdo pořádně chytne a budou se tady zase dít věci:confused:.To s BZ,bylo jen na popud hráču,asi těch co přišli po akci a zjistili,že spadli v síni slávy o 200 míst dolu.:D:D:D:D
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, vyvaruj se prosím zbytečné citaci viz pravidla.
    Ahoj *booo*, viz oficiální oznámení, tato aktualizace může trvat několik hodin, takže zkus prosím vydržet.
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    absolutne nechápu jak jsou žebříčky udělaný, behem akce jsem udelal 200mega BS a nejsem v zadnem, a to jsou tam hraci co udelali podstatne mene
     
  10. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čauky,pokud jste si někdo všiml,tak jsem chválil BP ,založil jsem vlákno a čekal jsem reakce jak od hráču tak i od protistrany,co jsem se dočkal-ban za citaci,omg,co jsem citoval???Bylo psáno na chatu globu od TL ,že když byli vymazáne BZ za lovce hlav,tak se o hodnost(placky)nepříjde.Tak proč někteří hráči o tu hodnost přišli a byla jim odebrána?Že by nevěděla levá ruka co dělá ta pravá??
     
  11. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    je to z akce černá perla, jak horní mapy kontrolovali tecka, a je to za regeneraci (převážne)
     
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, stačí si přečíst pravidla. Pakliže jsi nespokojen opakovaně píši můžeš si stěžovat na podpoře historie jednotlivých příspěvků je jim k dispozici včetně našich úprav nemáme možnost jak schovat něco. Takže uvidí zbytečně citovaný předchozí text.
    Jinak co se týče odebraných placek a vyjádření TL, vše je na základě oficiálních oznámení. Pakliže samozřejmě se někomu zdá, že došlo k chybě může napsat na podporu žádost o kontrolu za to nic nedá,
    Ahoj ☢Arrow☢, viz 2 oficiální oznámení zde. Kolik BZ jsem získal dohromady opravdu nevím, ale ani já jsem scriptem nebyl vybrán.
     
  13. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.