Lov hlav / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Tomek, 14/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. HEYBELIADA.OUT

    HEYBELIADA.OUT Zelenáč fóra

    Za 2 hodiny 40 milionov BS len na regenacii.
     
  2. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Takže když mám level 16 tak můžu střílet vraky a event pouze na mapě 16 abych dostal něco jiného než zlato?? Rozumím tomu správně?
     
    ✖ρℓαувσу✖Cz- tohle ocenil(a).
  3. ☆°ΛήĐý°☆

    ☆°ΛήĐý°☆ Aktivní autor

    2014-04-17 00:09:56Tvá regenerace pomohla zničit cíl! Získáváš 11779197 BZ.

    To je dost pěkné :D :D
     
    ✖ρℓαувσу✖Cz- tohle ocenil(a).
  4. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Velké díky Big Pointu, že nás touto akcí přinutí trávit nadcházející Velikonoce v přírodě a ne u počítačů .
     
    ✖ρℓαувσу✖Cz- tohle ocenil(a).
  5. ЌŔǚΜρΐΐК

    ЌŔǚΜρΐΐК Perspektivní autor

    2014-04-17 04:13:21Získal jsi 49735 perel.
    2014-04-17 04:13:21Získal jsi 5430324 BZ.
    2014-04-17 04:13:21Získal jsi 9 x Ztracená láska .
    za 86k munice ....no event super o5 jsem přehodil talenty a jen píchám vraky :) když nasbírám 200k munice picnu eventa a tak to bude nejspíš až do konce akce :)
     
    ✖ρℓαувσу✖Cz- tohle ocenil(a).
  6. Mrak-13

    Mrak-13 Pisálek fóra

    Nechci bejt vulgární ale ten event stojí za VP to i ten hněv kalypsó byl lepší
     
  7. ¹Zbyněk¹

    ¹Zbyněk¹ Zelenáč fóra

    tak vy asi nechapete vyznam slova AKCE!! to znamena že to ma byt pro nas akce abysme si vydělaly perly a misto toho nas okradate!!! a ta damage toho eventu by mě zajimalo ktery inteligent toto vymyslel asi nekdo kdo to nehraje že? to neni lov hlav ale Prodělejte i kalhoty!!!:mad: :mad:
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    strielaj vraky a neplač ... tie davaju dobré odmeny - kľúče(2) , asklepiove dary(2), stratené lasky (3), fosfor municiu(4400) , krystale(10-12), kamene nahlenia (22-24), harpuny 5 triedy(15-16) a dokonca prekliate duše (10) a zo zlych odmien iba pusny prach a platne brnenie :)
     
  9. FRESH_SVK

    FRESH_SVK Pisálek fóra

    2014-04-17 10:21:41
    Získal jsi 82891 perel.
    2014-04-17 10:21:41
    Získal jsi 9089013 BZ.
    2014-04-17 10:21:41
    Získal jsi 14303 x Fosforové koule . :D na BS dobre ale prerabam natom snad sa to zlepsi ked nalestim hlavne
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    sorry ale placas nesmysly, nevim jaký máš herni level, ale ja mam 19, abych dostal odmenu z vraku muzu je strilet na 5 mapach(16-19), kdy jsem sjel na 15 ze 3 vraku jsem nedostal odmenu, a to i po restartu, který to měl udajne opravit.

    Takze ja se svym levelem 19 mam 5map na to abych strilel bonusovky a vraky, nekdo kdo má level 15 má tech map 30, uz chapes ten rozdil??
    a to pominu fakt ze na 17-19 mam enemy a nemam sansi tam bonusovku strilet a vcera na mape 16/1 a 16/2 jsem bonusovku za 4 hodiny hrani nasel 3krat....

    Rozdelení map je naprosto nesmyslny co má delat hrac s levelem 16, ten si akci uzije jen na 2 mapach?? asi trochu nesmysl ze

    a to vubec nekomentuju to, ze NPC na mapach 1-5 ma 50mega HP a bere 10tisic, tohle musel vymyslet zrejme nekdo kdo sea nevidel ani z helikoptery
     
    Naposledy upraveno: 17/4/14
  11. socient

    socient Komisař fóra

    ja mam herní level 20 a sem bez cechu tak po me taky jdou ... proto jsem si pred akci prosel pergy a mam hp celkem slusne a kdyz ja nestrilim po me taky oni taky po me ne az na par vyjimek a npc nestrilim kdyz se to nevyplati :)
    s tym rozdelenim map se mi to taky nelibi 16-20 to je 6 map oproti 6-15 = 28 map ale hold s tym nic neurobis
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    nestezuju si na enemy i kdyz bych mohl protoze TEC na GE1 je celkem slusna porce enemy ))))

    staci si precist diskuze na ostatnich forech...tahle akce je jen dalsi hrebicek do rakve
    teto psudo firmy, od ledna jsem do hry nedal ani korunu a hodlam v tom i pokracovat....

    a co se týká HP tak mas asi stesti ja jsem z poslednich 50 svitku dostal HP jen 2x a to z panny, jinak bud poskozeni nebo predmety )))
     
  13. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    Pro mě akce už teď super. Za regeneraci 6,5 milionů bz :D Začátečníkovi pomůže :)Navíc vraky super konečně dodělám eli děla nějaké talenty a podobné. Za mě palec nahoru už teď :) Jediné co mě mrzí je to,že jsem z vraků zatím neviděl (stejně jako minulou akci) orlí zrak (možná tam je,ale minulou akci ani jednou a to sem šutil o 106. Teď mám asi 30 píchlých vraků a zatím nic) což je velká škoda (otázka na CM, nešlo by to poslat nahoru pokud tam nejsou? ) :(
     
    Naposledy upraveno: 17/4/14
  14. ¹Zbyněk¹

    ¹Zbyněk¹ Zelenáč fóra

    tak jestli tobe prijde dobra akce jen strileni vraku tak asi nebudes moc v poradku navic akce ma byt o vydelku perel na o prodelku!!
     
  15. socient

    socient Komisař fóra

    no to urcite nemusi :) a vydelek nemusi byt v perlach ale i v predmetech . to ze posledni 2 akce byli ziskove na perly neznamena ze bude i kazda nasledujici ... vzpomen si na akce v minulem roce - okrem halloweenu a pak zimni slavnosti byli vsetky prodelacne a ani vraky tam neboli s takymi odmenami =)
     
  16. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    prosimte k cemu jsou ti v teto hre BZ???
     
  17. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    ☢Arrow☢ Já asi před měsícem začal a abych se dostal do lepšího cechu berou s 20mg bz a + takže pro mě je to dobrý :D Ale je mi jasný,že ti co mají pomalu 2 miliardy nepotřebujou bz
     
  18. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak do toho cechu vubec nelez, hodnotit hrace pod BZ je nesmysl, akce jako je tahle a admiralska dela, tyto hodnoty totalne .........(ja jsem vcera regeneroval 3 hrace a dostal jsem cca 3 mega BZ)

    krome toho na 20 level je potreba 22 mega BZ, coz se da udelat behem jednoho dne na teto akci, pak o cem ta BZ muzou asi tak vypovidat....
     
  19. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    ☢Arrow☢ To já vím,ale co naděláš :) Prostě pro mě je to dobrá akce, ale hlavně kvůli tomu,že jen střílím vraky :)
     
  20. Pastor!

    Pastor! Zelenáč fóra

    • Vulgarita
    akcia uplne na nic hraci z lvl 18 si uziju tak akurat byt stale topeny dik akcia zase len pre booteru a rozsah kde mozem harpunovat onicem len na 16mapa a po 18 to je teho moc a hraci co su od 6lvl az po 15 pekna EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/4/14
    badynko700 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.