Lov hláv (16. 9. 2014 - 28. 9. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    to uz delam 20minut)))
     
  2. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Vyborne BP,opet vyborne,40 kilo perel za munici v cudu a odmena zadna,ani zapis v lodnim deniku,to uz juste se pojistili i takhle ,aby jsme nemeli zadnej dukaz na reklamaci? Ze vam neni uz konecne hanba.
     
  3. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Zas som sa predcasne tesil na akciu, ja truhlik sprosty som si este kupil balik drahokamov a naco, zas ma nachytali, kedy sa konecne poucim? Vidim to zas na strielanie vrakov nic viac, este aj tie nalestene hlavne a majtrovske nastroje dali za duse, to som naco setril tie krystale? Ako so hovori BP dvakrat tu istu chybu nespravi, prvykrat sa na akcii da zarobit ale 2krat uz nie...
     
  4. martínek

    martínek Pisálek fóra

    co furt chcete harpunovat? ať koukám do oznámení jak koukám nic tam nevidím.
     
  5. guliverr

    guliverr Rádoby autor

    Čekají na mě na moři během akce nějaká další překvapení?
    Během svých plaveb můžete narazit na speciální vraky. V těchto vracích najdete klíče k truhlám s pokladem, Prokleté duše, harpuny apod. Odměny za potopení vraků závisí na levelu hráče. Například hráči s vysokým levelem získají za potopení menších vraků jen zlato. Vyplatí se vám proto potápět vraky, které odpovídají vašemu levelovému rozsahu. Rozvržení levelů je totéž jako u NPC.
     
  6. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Panenko skákavá, to v tom slavným týmu není nikdo ,kdo to oficialne uvede na pravou míru? Nedavá to odměny nestřílejte to. Mám 20lvl a nedostal jsem ani BZ na mape 20.
     
  7. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,tak jsem tady asi mám napsat nějakou citaci,spam,nebo nedej bože vulgaritu aby se slavní moderátoři obtěžovali tady hráčum odepsat na opět nefunkční akci???Běžte pls od válu,je vás tady opravdu škoda,protože takové fachmany jako jste vy a ti borci z germánie vemou všude jinde všemi 10.:mad::mad:
     
  8. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,takže za 150000 panceřové mám odměnu-
    Získal jsi 9518 elitních bodů.
    2014-09-16 15:00:57
    Získal jsi 68429 perel.
    68'429 Perly
    2014-09-16 15:00:57
    Získal jsi 168 x Agwe pancéřové pláty .
    2014-09-16 15:00:57
    Získal jsi 3 x Zářící duše .
    2014-09-16 15:00:57
    Získal jsi 337050 BZ.
    Tímto bych rád poprosil našeho matematika,jestli by byl ochoten spočítat návratnost a výdělek.Podotýkam,že mám 13 full palub děla 60lb na 5 stupen a opevko i talenty na střelbu na full.Mirku,přenechávám ti slovo,předem děkuji.
     
    Psycho123 tohle ocenil(a).
  9. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Prerobil si "len" 21571peral GJ BP :D
     
  10. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,dále bych se chtěl zeptat,proč byla členum našeho cechu rozeslána pošta mojím jménem(nickem)Si už opravdu děláte co chcete,já žádnou poštu nepsal a zásadně nesouhlasím se zněním takového EDIT článku,stačí,když ve FAQ píšete hlouposti.A nejsem sám,komu se to stalo.:mad::mad::mad::mad:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  11. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    • Vulgarita
    Já se přidávám. I mým jménem byla rozeslána členům cechu EDIT zpráva. Beru to jako naprosto neuveřitelný důkaz zasahování do hry i do mého soukromí. Žádám vysvětlení!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  12. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    • Vulgarita
    To samý !!! Může mi někdo zodpovědný odpovědět jak je to možný ??? !!!!
    Jak si tohle může bp vůbec dovolit posílat nějakou zprávu cizím jménem !!!
    :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
     
  13. čáryfuk69

    čáryfuk69 Zelenáč fóra

    • Doubleposting
    :eek:2014-09-16 16:50:35Potopil jsi loď Blackheart.
    2014-09-16 16:50:35Získal jsi 10710 x Protipancéřová munice .
    2014-09-16 16:50:35Získal jsi 2000 x Protipancéřová munice .
    2014-09-16 16:50:35Získal jsi 1328 perel. 1'328 Perly

    to je vejvar mínus 30000 perel
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  14. †☠Constantine☠†

    †☠Constantine☠† Vycházející hvězda fóra

    Otázka na FM. Proč opět neinformujete hráče, že event nepřipisuje odměny?!! Některý z FM mi snad nahradí škodu!? Vystřílel jsem do stříbrné čepele munici v hodnotě cca 20 000 perel na 16/1!!
     
  15. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Takovejch hracu je tu vic a to jak k tomu FM pristupujou,je jen znamka toho,o koho jde predevsim.
     
  16. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    No , event sa asi nikomu ani totálnym fullkám nevyplatí (to je čo povedať)... hehe otázka znie, nač toľké vylepšenia? Nechápem a ani nevidím zmysel v tom aby si človek vylepšoval loď, kamene, opevká, talenty, kupoval paluby a kvôli ním prémko a iné blbosti , (ktoré sem bp dalo) , keď i tak ani full loď nemá z tejto akcie nič. Buď prerába alebo v tom lepšom prípade je na 0. DMG rastie ale zárobky z akcii nie. Zaujímavé :D Ceny rastú ale odmeny z NPC (aj normálnych na mori) NIE :)


    Ešte pre tých čo nedostali odmeny. Môžete si kúpiť ich skvelý balík so 4 kameňmi a 50k munky. Jedine táto varianta vám nahradí škodu :D (berte to prosím s humorom)
     
  17. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    tak vystrilel jsem munici za 150 kilo perel,zpatky mam momentalne 53 kilo perel,9 kilo protipancerovky,a 5+1 dusi,to je akce jako noha.
     
  18. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    a to se vyplatí:D
     
  19. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Nemali ste si (ti ktori tak robili samozrejme) nabotit miliony munky minulu akcii. Teraz si to BP chce zobrat naspat, ale nie len od boterov, od vsetkych :)
     
  20. Fanka1

    Fanka1 Aktivní autor

    30 000 perel za munku a odmena
    2014-09-16 16:16:01
    Získal jsi 514 perel.
    514 Perly
    2014-09-16 16:16:01
    Získal jsi 20678 BZ.
    2014-09-16 16:16:01
    Získal jsi 3 x 50-librák .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.