Lov hláv (16. 9. 2014 - 28. 9. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. ivkaa(svk)

    ivkaa(svk) Pisálek fóra

    ach jo dalsi akce na nic.:)
     
  3. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    A zase pouze 8 map pro hráče s 20 lvl. Je zvláštní, že nyní Bigpoint nereagoval na žádosti hráčů a nerozšířil působnost i Stříbrné čepele i na mapy 13+14. A domnívám se, že těch návrhů a stížností, při posledním průběhu této akce, bylo nejen zde dost.
    Ale pokud mohli zarazit přísun perel hráčům, oháněli se tzv. "žádostmi hráčů" a ihned reagovali.
     
  4. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    Tuto akci som este nezazil, takze neviem, co mam cakat... Z FAQ mi pride, ze akce je horsia nez bola Suboj titanov, no na druhej strane, citujem
    tak som teda dost zvedavi :D Kazdopadne, snad to bude aspon trochu zarobkove, inak nic pre mna :(
     
  5. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    A další super věc: Při akci, kdy se stříleli želvy, si hráči na ,,botu '' nasbíraly desetitisíce duší a dostaly třeba 60 000 000 Protipancéřové munice a teď jako bude tato munice v eventu ? Jako fakt ? To je jako by jste dali botařům odměnu 30 000 000 perel jen tak... Děkujeme moc.
     
  6. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    super takže já sem lvl 16 takže můžu střílet jen na dvouch mapách
    a nižší levly můžou střílet na mapách 6-15
     
    Kap.kook a železny.dědek.CZF tohle ocenili.
  7. Jɑcƙ®ɦʋƞ

    Jɑcƙ®ɦʋƞ Perspektivní autor

    stenne-cz a co ma povedat taka lod s lvl 7?
     
  8. socient

    socient Komisař fóra

    má si urobiť PS aspoň po 10. lvl ...
     
  9. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    je škoda, že designy jsou převážně na DMG, pokud člověk nemá paluby z platebky tak nemá žádnou šanci...

    socient to je dobrý nápad, ale to by ty PZ museli fungovat
     
    Jɑcƙ®ɦʋƞ tohle ocenil(a).
  10. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Po minule (podobne)akci jsem mel jak perly tak 1mega munice a to jsem moc nehral.Panove nehrajte si na odborniky kdyz jeste akce ani nezacala slzy si schovte na jine casy!
     
  11. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no já měl z minule akce za duše přes 4 mega munice,už mám prd,taky jsem měl o 250mega BZ více,taky je nemám protože mi je vzali a dali stupidní odznáček,no tak uvidíme jaké změny udělají během akce a po akci na přání hráču,jinak celkově byla akce slušná.;)
     
  12. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    ja mel 2,7m munice a mam taky prd :)
     
  13. contadrtic89

    contadrtic89 Pisálek fóra

    preco mi znova nejde chat ked nemam ban :mad::mad::mad:
     
  14. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    a proc to pises sem do diskuze k akci, koho zajíma tvuj chat
     
  15. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Takže event sa im tento krát podaril a je v skutku "zárobkový" aj pre slabších.

    Vystrielanej 15k protipancierovej v hodnote 9,000 perál a zisk 8,083 perál + 39 pušného prachu. Smiešne :) Dúfam že aspoň tie harpúnovačky budú za niečo stáť :)

    By ma potom zaujímalo na čo si hráči kupovali kamene aby mali o 2% silnejšiu lodičku keď i tak sú na 0 a nič nezarobia.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
  16. Milosek771

    Milosek771 Perspektivní autor

    zatím vždy 1000p prodělek z krvavého zubu zatím jsem další nestřílel
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    už jsem zažil hodně, ale dát do platebky tritonovo požehnání 60ks za 510 kč vymyslel kdo?))))

    krome toho kde je ten baliček co je v oficialnim oznameni?
     
  18. martínek

    martínek Pisálek fóra

    :), dotaz tady někdo psal, že bude něco na harpuny, to zjistil kde? Na moři jsou jen vraky spojené se svobodou (tedy zkřížený hnáty)?
     
  19. «*MΞ*ҳҲҳ*»

    «*MΞ*ҳҲҳ*» Zelenáč fóra

    a je to tu.. nedava odmeny
     
  20. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Musím do mať dole na hl. stránke ako máš prémko a .... (tu http://prntscr.com/4nbvcj)
    t.z státe obnovovať stránku dovtedy pokým ti to tam nevyskočí :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.