lost connection

Diskuze na fóru 'Technické problémy' zahájená uživatelem schwestka007, 10/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. českyčokl

    českyčokl Pisálek fóra

    Všem Vašim lidem kteří to řeší bych dal Volhu né auto ,ale řeku - přeplavat
     
  2. Pulpo*

    Pulpo* Pisálek fóra

  3. nováček

    nováček Pisálek fóra

    ted to nefunguje každou chvíli hlavně že platebka jde to už je kompenzaci ale ne na nějakej výsměch-ubejvají nám bonusy přízen krále,královny vojáci atd...to muž funguje skoro jak beta jen jednou za čas
     
  4. matematikar-CZ

    matematikar-CZ Zelenáč fóra

    Můžete prosím dát jasnou odpověd' kdy to asi půjde ,je tu spousta nasr.... závisláků .Děkuji
     
    dajenCZ tohle ocenil(a).
  5. .VÍRUS-SVK.

    .VÍRUS-SVK. Pisálek fóra

    u bp jsou stejně neschopní jak CZ team tak co po nich chcete
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    *==danger==* já ale nepsala o momentálním výpadku po restartu, ale o včerejším výpadku. Vidím, ale, že moje snaha poskytnout Vám alespoň neoficiální informace na vlastní triko se shledává jen s dalším napadáním. Potom se ale nedivte,že na foru najdete pouze oficiální vyjádření, které se ale BP kolikrát nai nenamáhá poslat.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  8. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    dobře beru , nic méně si myslím , že jsem nikoho nenapadl a předpokládám , že vyjádření k dnešnímu výpadku moře bude v podobném duchu jako to včerejší , proto jsem to napsal , tak jak jsem to napsal
     
  9. Klopýtko

    Klopýtko Zelenáč fóra

    nějaké info, že se nejde víc jak 1 hodinu přihlásit na moře by nebylo?
     
  10. .VÍRUS-SVK.

    .VÍRUS-SVK. Pisálek fóra

    všecko vám dlouho trvá a vaše odpovědi jsou f5 nebo promaž cookie co zkusit zistit co se děje co a udělat něco pro nás
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nebylo bohužel, hlásí to admini napříč zeměmi, ale BP se k tomu zatím nijak nevyjádřil. Vypadá to na stejný problém jako včera.
     
  12. nováček

    nováček Pisálek fóra

    hoši CM nebo TL za to nemůže i mě to vadí ale to musí řešit někdo jinej
     
  13. nováček

    nováček Pisálek fóra

    jak sem psal přicházíme o různé bonusy co máme od vojáků,přízní atd..až po tracení z nehratelností kor při akci.Kompenzaci by to zasloužilo ale o tom všem rozhoduje BP a ne CM nebo TL.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bohužel máš pravdu , jenže náš tým je první po ruce tak je jednoduché se trefovat :D.
    Situaci sleduju, ale pokud se BP nevyjádří nemám zatím žádné informace.
     
  15. Pulpo*

    Pulpo* Pisálek fóra

    mně to ide
     
  16. .VÍRUS-SVK.

    .VÍRUS-SVK. Pisálek fóra

    tak jim napiš třeba odepíšou leo tvuj druhy učet aby setě někdo zastal co :D
     
  17. nováček

    nováček Pisálek fóra

    ale oni to tu chápou všichni že vy to nevyřešíte bohužel jste po ruce jak píšeš:-D ale je fakt že BP takhle ztrácí dost lidí,je to skoro nehratelné pokud není denně 5 restartů,kompenzace nikde žádná a když je nějakej kod je tak směšnej že ho skoro ani nemá cenu vybírat.-) ale platebka funguje takže jim to asi vyhovuje
     
  18. nováček

    nováček Pisálek fóra

    pulpo* tak seš jeden z mála většině lidem to nejdeo_O
     
  19. nováček

    nováček Pisálek fóra

    a zkoušel jsem jinmej prohlížeč,restart PC,i klienta prostě nejde:cool:
     
  20. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    .VÍRUS-SVK. nechápu co máš na mysli, jako admin jsem jen TL a jako hráč mám jen jednu loď :D