LOST CONNECTION !

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem LadyJane.cz, 13/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    • vulgarizmus, nevhodný výraz
    Tohle se už nehraje pro požitek ale ze setrvačnosti ;)...no a někteří EDIT si zde honí ega :cool:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/5/16
    .WWW. tohle ocenil(a).
  2. cskomando

    cskomando Pisálek fóra

    Posedion je už nějaké info zda se to opravuje či ne ? Ten nákup té munice.. a celá hlavní stránka :D
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj fundarkangels.cz,

    prosím dle pravidel, které najdeš v mém podpisu, děkuji,

    Ahoj cskomando,

    na opravě se pracuje, ale žádné další informace nemáme, v případě obdržení je zveřejníme.

    pěkný den
     
  4. Danxxx007

    Danxxx007 Zelenáč fóra

    Chápu,že se necítíš poškozený,protože jsi toho tady asi zažil hodně :D ,ale tím kam se tato hra ubírá a tím myslím -( jen nás dotujte )- přestává být hrou.Hra podle mého názoru je něco kde strávím svůj čas něčím co mě zabaví.Tady ,aby tě cokoliv bavilo musíš zaplatit a ve finále to ani nefunguje tak proč se neozvat a nechtít kompenzaci.Je to stejné jako kdybych si zaplatil zájezd do Bulharska a v polovině cesty nám došla nafta.Řidič suše konstatuje zbytek budete muset dojít.Upřímně mě je to fuk já už jsem se rozhodl neinvestovat ,ikdyž bych mohl,ale toto je jen ztráta času,která mě ani ve finále nebaví.Vše co vybuduješ je během chvíle znehodnoceno nějakým novým prvkem do hry jen za cenu mamonu. Přeju všem dobrou hru
     
  5. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Tému zamykám, problém s pripojením bol opravený.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.