Lodní sluhové / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj PatrisCze,

    jak Ti psal spoluhráč, stále stejně 2,7s.

    7s - 2,5 s - % za otroky/sluhy, v případě těch nejlepších 7-2,5-1,8=2,7s
    když otočíš pořadí, tak ti vyjde 1,7, ale tak to bohužel neni ani nikdy nebylo.

    pěkný den
     
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jj inac len tak od veci preco je v cernom trhu svetelna a bude sa dat kupit az 3teho ? bude akcia?
     
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj lukas-reper1,

    světelná munice nemá žádnou souvislost s tímto tématem, žádná změna při zavedení novinek, pokud chceš s hráči diskutovat na téma světelné munice, založ jiné vlákno.

    pěkný den
     
  4. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Mirek a prečo tym sposobom 7-2,5-1,8=2,7s. a ked nebudem mat Opevko na rychlost strelby tak mi to neda ani Percenta za otrokov? ked už su nenažrany a dali otrokov raz tak drahych takl nech to rataju normalne
     
  5. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    he;e [pocita se to % ze zakladu ne % z% to by sme strileli jak admirali :D
     
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj †—Đrake®—†,

    když nebudeš mít opevnění (dělová rampa), tak to bude takto 7-2,8(otroci/sluhové)=4,2s. Je to dobrá otázka, ale měl jsi se zeptat již před pár lety, když se zavedlo opevnění, dnes to není žádná novinka, takto to funguje minimálně 4 roky. Jako základ se bere 7s mínus rampa a teprve potom se odečítá 40% od "základu", slabší loďky jsou tímto zvýhodněné, ale stejně jim není co závidět, pořád je to velký rozdíl.

    pro lukas-reper1,

    právě že ne, kdyby se to počítalo ze základu tak všichni střílí 1,7s ;)

    pěkný den
     
  7. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    j omyl sem to chtel napsat opacne :)
     
  8. **luky**

    **luky** Pisálek fóra

    Mám otázečku, těch lodních sluhů musím mýt vždycky 14 abych měl plnou rychlost střelby?
     
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj **luky**,

    ne, stačí Ti jen jeden.

    A máš dvě možnosti, dostat je v kotli na jeden den nebo je koupit za perly na 14 dní, doba se prodlužuje jako u ostatních věcí maximálně však na 30 dní.

    pěkný den
     
  10. **luky**

    **luky** Pisálek fóra

    děkuji ti
     
  11. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Prosím padl už někomu z hráčů sluha z kotle? Nebo ho dá do kotle Big point až po těch 14 dnech co ho máme tzv. zadarmo (to samé nám z lodě vzali) ?????? Prosím i o vyjádření někoho z adminů protože nevím o nikom z aliance komu by již z kotle padl.
     
  12. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,zatím nepadl a ani jsem neslyšel,že by někomu známemu padl,hodil jsem cca.2k moja včetně perel.Ale věřím,že nějakému boterovy už padl,když tam našastal třeba 48hodinový výdělek z glitzu.;);)
     
  13. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    Na lodi chcipaji spolehlive,kazdej den jeden,ale v kotli nic,tam proste podle me nejsou.
     
  14. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    podla mna ani nemuseli davat do kotla taku moznost 10k peral neni vela skoro kazdy ma premko tak to stoji 9500 a polka hracou ma zlavu stoji to cca 6k peral za 2 tyzdne to je nic to je par ran do admocha alebo 3 vlny na pergaci
     
  15. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ses fra jer lukasi uvedom si ze sou tu hraci kteri delaj 5k perel dene atech 15 otroku dene z kotle meli aby jich bylo furt200
     
    .sh!my. tohle ocenil(a).
  16. .sh!my.

    .sh!my. Rádoby autor

    Presne jak rika kywa! Stacilo obcas hodit par mojo a o otroky se clovek nemusel starat. Ted ne jenom, ze to bude stat perly, ale navic na to myslet a hledat nekde na hlavni strance sluhy, buh vi kde... podle meho, by udelali lip, kdyby to nechali tak, jak to bylo:oops::mad:
     
  17. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    kyva 5k perel denne neni spatny na otroky mas vydelane za 2 dni :)a zbylich 12 dni si je supes do vrecka tak nemusis nic hadzat ani kontrolovat jestl iti nechybi otroci
     
  18. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    ale je to furt prodelek 10k jestli teda dobre pocitam
     
  19. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no já si nepamatuji kdy jsem kupoval otroky za perly,vždy jsem jich měl hodně přes 200 z kotle,tady jde o to,že BP zase s něčím vydrbalo v neprospěch hráču.A at mi nikdo netvrdí,že ted budou mít ti posluhovači a ládovači(no prostě ti 2 jaryni),nějaké jiné funkce či vymoženosti než otroci.Apropo,kde máme tu slibovanou výměnu za smlouvy o opravě která trvá skoro rok???:mad::mad:
     
  20. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    tak doteraz bolo hodne otrokov , odteraz ich bude malo a budu drahy pre hračov. Všetko čo robia robia pre Boterov čo maju napchate vačky perlami:confused:
     
    crabat tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.