Lodní sluhové / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 30/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. Slůňe_CZ

    Slůňe_CZ Pilný autor

    no super to ste sněma snížili i dmg nebo co zas bral jsem o 130 na dute víc než beru po resetu omg zase bp
     
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jaj to snad ne kazdy den budem kupovat po 10k peral toho sluhu ci kazdych cca 14 dni? :)
     
  4. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    jsou na 14 dní - Lodní sluhové nejsou žádná ořezávátka. S rychlostí blesku dobijí tvá děla, takže můžeš zasypat své nepřátele nepřetržitým deštěm olova.
    Trvání dohody: 14
     
  5. DennegCZ

    DennegCZ Zelenáč fóra

    Ahoj, střílím méně, pomaleji a 400 otroků je fuč a nikdo neví co je třeba. Musím koupit aj ty ladovače nebo ne? Proč se cítím podveden a zase okraden! Děkuji moc!

    Snížení DMG bylo plánované nebo jen chyba? Kritik elitou o 5K méně!
     
    Naposledy upraveno: 30/9/14
  6. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    aj mna to zaujima co zase to bude za system hrania
    a inac strelam o 400 hp mensi kritikal to je hrozne och uz aj ja sa citim podvedeni a okradnuty snad to opravite 400k dustou kriticky menej je dost a elitou ani nechcem vedet strelam 8121 strelal som 8124 ok 3 hp to je nic ale kritikal hrozne ze 9116 a strelal som 9821 nejak tak tvl opravte to to tak nejde hrozne to strela
     
    Naposledy upraveno: 30/9/14
  7. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    strilim stejne rychle,jestli mam 14 slouhu a 14 ladovacu k tomu,jen kritik se mi o 1000 snizil,takze se ptam,co to je zase za vynalez? Takze podtrženo a sečteno,x stovek otroku jste mi vymenili za 14 sluhu,nabidli moznost koupit si ladovace,ktery nemaji absolutne na nic vliv a snizili kritik dutou zhruba o 1000,tak jeste zvednout HP hracum a NPC a hrat to nikdo nebude.
    P.S. : Ten FAQ je nedostačující,matoucí ,nic neríkající. Nemá absolutně žádnou vypovídající hodnotu o tom,co a jak má hráč udělat.
     
    Naposledy upraveno: 30/9/14
  8. DennegCZ

    DennegCZ Zelenáč fóra

    • Zbytečná citace
    Korky, otestuj kritik elitou!

    Jejda, sorry za citování předchozího postu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/9/14
  9. ◘Hofa8◘

    ◘Hofa8◘ Pisálek fóra

    aj mne to striela o 400 menej och !!! okamzite opravit !
     
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj lukas-reper1, zkus sundat všechna děla a znovu je nandat. A není možné, že by došlo například ke konci naleštěných hlavní.
    1 zakoupený Lodní sluha vám zůstane stejně jako ládovač 14 dní s maximem možným na 30 dní. Rozdíl je pouze v tom, že Lodní sluha zastupuje 200 otroků stupně 4, kdežto ládovač zastupuje 200 otroků stupně 3.
    Ahoj DennegCZ, prosím příště použij funkci upravit pod příspěvkem a vyvaruj se tak zbytečné citaci viz pravidla.
     
    DennegCZ tohle ocenil(a).
  11. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    nalesteny hlavne mam jeste na jeden a pul dne,presto strilim mene
     
  12. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    poseidone ee vsetk oso mskontroloval strelam o 500,600 hp kricike menej a o 4 hp normaln uran uelitu som enskusal an iencchem skusat sa bojim to treba opravit a skusim vybrat a nandat dela pak dam vedet :)
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, zkusím předat dále s žádostí o kontrolu.
     
  14. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    to snad neni pravda,CM tvrdilo,ze je to uz nahlaseny ,Poseidon ted rika ze to nahlasi,to ani nevite ,co kdo hlasil,nehlasil? Prava ruka nevi ,co dela leva?
     
  15. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    no vsetk ydela so mvybral potom ich zase nasadi lrozdiel ziadny a to je fakt masaker dmg o tolko hp mensi fakt to je rana jak blesk,no elitou mi to strela o 2k menej krticke cca a o 200 hp menej priblizne
     
  16. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    to je zbytecny vyndavat a nadavat dela,strilim porad stejne,proste asi nefungujou nalesteny hlavne
     
  17. DennegCZ

    DennegCZ Zelenáč fóra

    Není tak špatné aby to BA nahlásil a ládovače objasnil lépe jak TL a její urážky. Tím nikomu nechci lezt do zadku. Mám pocit že budou nové děla a tím se DMG mění. Stejná situace byla s příchodem voodoo děl. Pletu se?
     
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    nalestene hlavne funguju v necom ino mbude problem strela m ito furt max dmg ale nejak to bl bne o 2k elitou a o 500,600 dutou menej strelam to je moc
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj DennegCZ, nevím jaké urážky myslíš. Ale v případě nespokojeností se máš možnost obrátit na podporu. Co se týče nějaké změny oficiální vyjádření zatím žádné nemáme, ale problém byl předán dále.
     
  20. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    nemam nic proti tomu ze tu daju nove dela lepsie rychlejsie silnejsie nevadi mi to je to vyvoj hry ale co mi vadi je to ze tym zasahuju do mojho dmg nemohli moj dmg nechat tak a dat tu lepsie delo ? ach kde je ten system co pocital dmg :) uz podla neho sa to nepocita zas bude iny system ? :)jaj to co som si vylepsil aby som mal lepsi dmg je zrazu fuc a ja som zas o krok v zadu :)to je krasne fakt jedine co mi ostava je sa len nad tym zasmiat :p:D
     
    DennegCZ tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.