Lodní deník

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem bimbik1, 10/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Vymazat odebírání munice z lodního deníku.

Anketa uzavřena 9/2/23.
  1. Ano vymazat

    87.5%
  2. Ne nechat jak je to nyní

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Je mi to jedno

    12.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bimbik1

    bimbik1 Pisálek fóra

    Byl bych pro vymazaní odběru munice a nejen ona i amulety a podobně z lodního deníku pak je hrozně nepřehledné když hráč něco hledá... a myslím , že kolik munice mi bylo sebráno při výstřelu není zas tak důležité aby to zabralo skoro celý deník.
     
    Naposledy upraveno: 10/1/23
  2. _.Vodník._s.c.a.

    _.Vodník._s.c.a. Perspektivní autor

    To máš pravdu,je to zbytečnost,muj hlas máš :)
     
    bimbik1 tohle ocenil(a).
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ono to není tak snadné. Při běžné střelbě se samozřejmě nezapisuje každý výstřel. Pokud myslíš tyto zápisy v deníku, tak ty jsou jen pokud aktivuješ sentinel (věž děl Bašta).

    upload_2023-1-10_15-9-32.png

     
  4. bimbik1

    bimbik1 Pisálek fóra

    Ano , ale myslím i třeba amulety a podobně přijde mi to zbytečné. když se potom něco hledá v deníku je to díky tomu dost nepřehledné.
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to mi povídej, když hledám u aktivního hráče něco starého dva dny, tak to může být až 150 stran i víc. Bohužel z hlediska dohledatelnosti musí být o všem zápis v deníku.
     
    bimbik1 tohle ocenil(a).
  6. bimbik1

    bimbik1 Pisálek fóra

    Určitě pokud by návrh prošel tak by to pro správce hry nebo programátory mohlo být nějak viditelné na pozadí. Ale přímo hráčům by se to zobrazovat nemuselo.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    to není řešení, dohledatelnost musí být především pro hráče. Není možný aby podpory každou chvíli hledali hráčům kdy co použili. Když hráč něco řeší s podporou, je většinou potřeba doložit výpis z deníku, jak by ho potom přikládal? Už jsem několikrát žádala o zjednodušení zápisů, k několika změnám došlo, ale i tak je to stále dost záznamů.
     
  8. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Anketa je uzavřená.

    Návrh aby se některé věci nezapisovaly do deníku není uskutečnitelný, protože pro dohledatelnost a přehled je potřeba mít záznam o všem co hráč použil. Představ si, že si všimneš, že ti zmizelo během jednoho dne 50 vzácných amuletů a nebudeš si vědomý toho, že by jsi je použil. Jak potom ty nebo podpora zjistí kde a kolik jsi jich použil? Jedině z deníku. Amulety až takový problém nejsou. Problém jsou třeba záznamy o odebírání munice pokud máš aktivního strážce nebo záznamy o broušení šutrů, kde je jich mnoho pro jedno broušení a navíc jsou nepřehledné nebo otevření truhly, kde jsou dva zbytečné záznamy jen o tom, že jsi použil klíč. Tyto záznamy samozřejmě musí v deníku také být, ale mohly by být například v rozklikávacím okně, kde by byl jeden řádek například "Otevřel jsi truhlu" a v něm po rozkliknutí by byl záznam o použití klíče a obsah truhly nebo u broušení mít jeden řádek " Broušení drahokamů" a po rozkliknutí by sis přečetl jaké kameny jsi použil a jaký jsi získal.

    Tento návrh je snad proveditelný. Můžu ho v tomto znění poslat?
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Návrh jsem poslala na centrálu. Zavírám anketu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.