Lod bez dostřelu

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Canabis-cz, 15/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Canabis-cz

    Canabis-cz Aktivní autor

    Lod mě přestala střílet, musím přijet těsně k NPC, příšeře nebo hráči. Hra je v tom případě o ničem. Z podpory mě bylo napsáno že chyby jsou nahlášené. Mám na lodi chyby už dva roky, nejde pošta, nefunguje špicl, taky nahlášené, rok a půl nešel změnit nick, to mám čekat zase rok a půl než to opraví? Než se nějaký mohamedán nebo kdo tam sedí uráčí až vychlastá kafe něco udělat? Lagy a sekání se dají přežít. i tu poštu oželím i špicla, ale střelbu ne. Kdo poradí? Kdo pomůže když česká podpora jen generuje zprávy, nebo vyhrožuje banem.
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Canabis-cz, bohužel s tím opravdu podpora není schopná nic udělat než jen tento problém předat dál. Je to problém, který trápí většinu hráčů, jedině zkusit F5 či odlogovat a nalogovat.
     
  3. sewses

    sewses Perspektivní autor

    ja mam problem že hrač ktory ma napadne tak ho nemožem strielat a tympadom my nepomože ani hp550/250wb ..to jak je možne že nemožem strielať ??až pokial sa nepostavy na mna :mad::mad::mad::mad::mad: !!!???
     
  4. Ŧ-šincekCZ-1-UEK

    Ŧ-šincekCZ-1-UEK Perspektivní autor

    poslední rok je hra nehratelná poli tim neschopným lenochům z BP !!!! k čemu je mi dostřel !!!!!!! když to takhle celí sku.....
     
    HΣŁM¥S tohle ocenil(a).
  5. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    • Vulgarita
    Čau,mám uplně stejný problém,né že jste domrvili rychlost,ale už i střelba ja na EDIT,místo aby se tahle hra urychlila,tak jste jí zpomalili a uplně domrvili,když se při poslední akci objevovali často eventy,tak jste to opravili hned,takže si znás nedělejte srandu,že je chyba nahlášena tak to hned EDIT opravte,pokud to neumíte,tak vypadněte z té pozice za kterou jste placeni a běžte zametat chodníky:mad:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/14
    _-........-_ tohle ocenil(a).
  6. tacmi

    tacmi Rádoby autor

    che to stávku
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Ŧקε†яik36czŦ, nikdo si z tebe nedělá srandu asi by ses měl podívat, jaké pravomoce má a jaké ne. A my opravdu neovlivníme v jakém pořadí dojde k opravení chyb. A dále tě žádám vyvaruj se používání vulgarit viz pravidla.
     
  8. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    poseidone, děláte si z nás srandu, všichni, nefunguje to dva dny, tvoje rada logout / login je k ničemu, hlášený to mají od první chvíle, nedělají nic. Podpora je tu od toho aby podporovala, ne aby vyhrožovala bannem nebo posílala automatické odpovědi. A FM je tu asi od EDIT. Zabalte to všichni, když to máte na háku.
     
    *Angie*EU2 tohle ocenil(a).
  9. Jirka2112

    Jirka2112 Pisálek fóra

    zdar
    jediná věc o podpoře ve Vašem oznámení o tom , kdo má jaké povinnosti je tato :
    Podpora hry má 24 hodín od prijatia tiketu na reakciu (odpoveď).
    U všech ostatních funkcí je mimo jiné povinnost :
    Člen teamu musí prezentovať takéto požiadavky hráčov svojmu "nadriadenému" alebo priamo centrále v Nemecku.
    Takže to shrňme - podpora nemá žádnou povinnost nic hlásit ani nic řešit , jen odpovědět , všichni ostatní členové týmu mají povinnost hlásit nahoru úplně všechno , protože cituji:
    Nikto z členov teamu nemá žiadne oprávnenie robiť zásahy do hry.
    Dobře to máte zorganizované.
    Možná by nebylo od věci nám hráčům ukázat čas od času , jaké hlášení tam nahoru posíláte aby nevznikaly fámy typu - do Německa nic neposílají , žádné chyby nehlásí aby se v očích zaměstnavatele stavěli jen do toho nejlepšího světla.
    Jirka
     
    *Angie*EU2 tohle ocenil(a).
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj *booo*,

    jediný kdo si tu děla srandu jsi Ty, nejsem z Francie a trvalo mi docela dlouho než jsem si našel ten příspěvek o eventu a pokud by jsi si ho též našel a koukl se kdo ho založil, tak by jsi možná zjistil, že to byl hráč a né člen teamu pokud máš informace o eventu, také můžeš založit v příslušné sekci vlákno, fantazii se meze nekladou. Nikdo z Nás Ti v tom bránit nebude , rozhodně je to lepší než nás tu napadat a psát hlouposti.

    pro Jirka2112,

    pravidelné reporty o chybách odesíláme, ale hru samotnou nikomu tady na fóru neopravíme. Bohužel je to pro někoho nepřijatelné.

    pěkný den
     
  11. ŦZoroŦ

    ŦZoroŦ Zelenáč fóra

    • Multiposting
    čauky,píšu ted ohledně petrika-poseidone,si snad děláš srandu ne?kde jsi v tom jeho příspěvku viděl vulgaritu???????to že psal-domrvili tak to je u Vás vulgární????ty se nauč česky,a needituj neprávenm příspěvky,kde se píše o neschopnosti BP,vidím jen edit,to vy si dejte edit za klamaní hráču,vy jste tady pro nás,to si uvědomte

    jo,a ještě tam měl guveno,vždyt ty ani nevíš co to znamená,proto jsi dal asi pro jistotu edit,vid??

    jo a ještě jste nic neopravili,jsem na svitku,a musím dojed k lodce,abych mohl do ni vubec střílet,super práce vy chytráci ze země EDITU

    tak ještě jednou,co bylo vulgární?(Vulgarizmus
    - používanie sprostých slov v písanom i hovorenom prejave je v spoločnosti považované za nevhodné.)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/14
    *Angie*EU2 a HΣŁM¥S tohle ocenili.
  12. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ŦZoroŦ, nemusíš dotaz psát zbytečně neustále dokola. Co se týče tebe tak ty prosím neporušuj pravidla formou zbytečného multipostingu viz pravidla. Co se týče toho, že my jsme nic neopravili k tomu mi nemáme pravomoce jak již tu bylo psáno několikrát, samozřejmě chyby se neustále hlásí a pak už je to pouze v pravomoci zodpovědných osob.
    Co se týče tvého dotazu na uživatele Ŧקε†яik36czŦ pakliže s trestem nesouhlasí má samozřejmě možnost se obrátit na podporu. Ale to, že hráč v rámci slova raději změní písmeno, či výraz vytečkuje a myslí si, že to jako vulgarita či urážka nebude posouzeno, tak tomu tak opravdu není.
     
  13. Korkorán69

    Korkorán69 Pilný autor

    • Urážka
    Blaboly,nic než blaboly! Nefunkcnosti hry nas BP okrada,podpora reaguje arogantne,kopiruje jako odpoved stale to same.... nemuzeme vyuzivat placene bonusy a ani bonusy ziskane ve hre...nahrady se nekonaji.Rikam EDIT!
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/3/14
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Korkorán69, dodržuj prosím pravidla viz. ZDE.
     
  15. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Musíte se ale obrátit na anglickou podporu, né na ty naše kopíráky automatických zpráv :)
     
  16. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    NO shrnu to asi tak, team nic nemůže nic onlivní a napíše pouze report, tím to zhaslo. Urgence žádná, oznamy žádný. Prostě EDIT
     
  17. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj *booo*, chyby se také opakovaně hlásí, samozřejmě můžeš napsat návrh pro rozšíření pravomocí podpory, sice nevím jak to pak bude vypadat když každá podpora udělá kousek něčeho. A třebas když by tato rozšíření realizovali, tě zaměstnají aby jsi jim pomohl.
     
  18. klypsa

    klypsa Pisálek fóra

    edit Vam do ruk a nepustit tyzden co tyzden cely rok ku vode aby ste tie edit museli celu dobu pachat upravil som si to sam aby nahodou niekto nemal vela prace
     
  19. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    já získal z truhly eli booster a opět nefunguje !
     
    Naposledy upraveno: 16/3/14
  20. †R.I.P[†]

    †R.I.P[†] Znalec fóra

    Už to zase nefunguje dostřel to je fakt vrchol co z tím je a to až bude akce tak to chci vydět co zas nebude fungovat už by se BP mněl zpamatovat že lidi do toho vráží realné peníze a hra stojí na 2věci pořád něco nefunguje :(((
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.