Lion mapa

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem ..ζαקקy.., 13/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Ahoj mohl bych vědět jakým způsobem se změnily odměny na lion mapě jen jsem četl že proběhla změna ale jaká nikde nepíšete děkuji.
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nedostáváme tak podrobné info. BP dává jen základní informace s tím, že na zbytek si mají hráči přijít sami aby se na moři nenudili.
     
  3. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Není tam změna vůbec žádná, perel i youlongů to dává pořád stejně.
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nevíme v čem změna spočívá jestli v pevné odměně nebo šanci na zisk něčeho. Byl už poslán dotaz na centrálu, ale zatím bez reakce.
     
  5. pomposlav

    pomposlav Pisálek fóra

    A netuší někdo jaké jsou ty další odměny v klientu?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Jak už psala Leo, tyto informace většinou centrála nedává. Ani nevíme jestli daný restart proběhl. Osobně si myslím, že se jednalo pouze o restart za účelem opravy vyskočení Maraudera, kdy se neukazoval počet sestřelných NPC. Nicméně i další země předali hlášení o situaci, že nikdo nic nového nevidí, stále bohužel bez reakce. Tudíž pokud někdo něco zjistí budeme rádi za informaci, jelikož situace může být nastavena pro různé hodnoty například reputací a podobně.
     
  7. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Já jen že nedostávám yulonske mince 50 x npc a ani jednou jsem nedostal ,usurper taky nedalo yulonske před restartem jsem dostával s každého npc ted 0 https://prnt.sc/uyydx1
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Teď si nejsem jist jestli se nejednalo pouze o šanci. Nicméně vím, že tato situace byla již již při posledním pokusu o změnu, jak jsi na tom s reputacemi?
     
  9. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    Tak reputace musí byt 10 000 aby jsi dostával yulonske mince na mapě proto jsem dělal tu reputaci jinak bez té reputace jsem dostával jen perly po dosažení reputace jsem dostával yulonské a zlato ted po restartu dostavám pouze perly a bz
     
  10. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    Hoj zkus to hrát přes klienta, tam yulonské dostávám, jak bylo před tím, jestli to není ten důvod že je zrušili přes prohlížeč, aby začli hrát hráči přes klienta, navíc když sestřelíš lodě na yulonské na mapách přes klienta dostaneš dvojnásobek i za nájezdníka atd :)
     
  11. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano vím, že muselo být 10 000, ale také vím od hráčů, že se jim to chovalo divně při různých stupních reputací. Proto se ptám abych případně věděl jestli má všechny 4 či jen 1 a podobně.
     
  12. ..ζαקקy..

    ..ζαקקy.. Aktivní autor

    ano mám všechny 4 reputace na 10K . a stále to dává pouze perly a bz .ted jsem dal harrowstorma na hp a taky žádné yulonske
     
    Naposledy upraveno: 14/10/20
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Děkuji za upřesnění předám dotaz dále, snad již dostaneme nějakou odpověď.
     
    ..ζαקקy.. tohle ocenil(a).
  14. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    ..ζαקקy..ja som vcera po patch day presiel na klienta na skusku a mne to dava yulongy aj ked pomenej kedze reputaciu mam len 1 na 10 000 hotovu.
     
  15. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jsou 4 frakce a 10t reputace u každé přidá 25% šance na zisk mincí. Pokud tedy máš reputaci jen u dvou frakcí , máš 50% šanci, že dostaneš mince.
     
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Takže bohužel zatím žádné informace. Jedinou je to co jsme si mysleli, že aby hráči dostávali Yulongské mince musí používat klienta kromě reputace.
     
  17. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    Keby to aspoň šlo hrať na klientovi akonáhle sa stretne viac lodi je to nehratelne
     
  18. The_Beast

    The_Beast Pilný autor

    Po změně to yulongy dává už jen přes klienta, což je dobrá ... jak to slušně napsat :-D
     
  19. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    AdmSity problém s hratelností když se sjede více lodí není výhradně na klientovi, je i na prohlížečích. Navíc klient je jen na přechodné období není to konečná verze.

    The_Beast toto rozhodnutí včetně dalších odměn a plánovaných úkolů, které budou dostupné pouze při hře přes klienta je taktické rozhodnutí, které má hráče přesunout z prohlížečů na klienta. Podpora flash playeru brzy končí a přes prohlížeč si pak už sea nezahrajete.
     
  20. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Stejně budeme muset na klienta přejít všichni, takže opravdu nevidím důvod, dávat na klienta nějaké výhody.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.