Limit při nákupu na moři

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem killzoner_CZ, 13/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

chcete zrušit limit v obchodě ?

  1. Ano !

    94.2%
  2. NE ! baví mě nakupovat místo hraní hry

    5.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    Zdravím piráti, mám návrh na jednoduchou a přitom velmi užitečnou úpravu v obchodu na moři. každý určitě má občas ,,pár miliard'' zlata a když se blíží ,,war'' je potřeba se toho rychle zbavit, Většinou je to za dutou, piráty, vybavení pro piráty. Nyní se dá kupovat zboží maximálně v počtu 99999 - víc se koupit najednou nedá, dnes když jsem chtěl utratit 2 miliardy tak po asi 5-ti minutách nakupování kdy jsem neutratil ani polovinu zlata mě to přestalo bavit. Návrh je tedy zrušit limit v počtu čísel které jdou v obchodě zadat, ušetří to spoustu času a nervů. Týká se to i třeba kupovaní světelné nebo jiné munice, kdy se dá koupit najednou ,,jen'' 9 999 999 munice.
     
  2. S týmto návrhom plne súhlasím a myslím že bude súhlasiť aj mnoho iných hráčov pretože je to naozaj otravné a zlato i keď v hre nemá skoro žiadnu hodnotu je vždy lepšie zaň niečo nakúpiť ☺️☺️
     
  3. Agramon

    Agramon Pilný autor

    Jasny souhlas a krasne napsane hlasovani :))
     
  4. Tom

    Tom Magnát fóra

    Není to špatný návrh jen mám obavy , že někteří hráči jako dříve koupí mnohem víc elitních věcí než budou chtít a tím pádem budou naštvaní a po podpoře se dožadovat náhrady(vrácení) perel, korunek ,mincí jako to bylo dříve na hlavní stránce...
     
  5. Hefajtos

    Hefajtos Pisálek fóra

    ako píše Tom, nápad to je dobrý, ale ešte lepšie by tam bolo kebyže sa to vyrieši tak že obmedzenie nebuide iba pri nákupe príslušenstva za zlato (osobne si myslím, že by to malo byť možné tak spraviť) pri veciach za ktoré je potrebné platiť perlami, korunami obmedzenie môže ostať
     
  6. killzoner_CZ

    killzoner_CZ Magnát fóra

    To co popisujete už je dávno vyřešené. Když kupujete zboží tak na moři to funguje jinak - nejdříve přidáte všechny položky do košíku a pak je tam přehledně všechno vypsáno včetně ceny, takže se před zmáčknutím nákupu dá vše přehledně ,,proletět'' jestli jsem náhodou neudělal někde chybu při nákupu :)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    podle mě se při nákupu taky nedá udělat "omylem chyba" a koupit něco jiného, protože těch kliků je potřeba víc a při každém kroku je vidět co se kupuje. Omezený počet na 5 čísel ej sice otravný, ale přes rychlý nákup se dá docela pohodlně nakoupit když se vyplní 9999 a pak se jen kliká na koupit. Utracení 100M pak trvá jen chvilku.
     
  8. Určite to netrvá len chvíľku ani cez rýchly nákup Leo. Je to dosť otravné klikať stále dookola, najlepším riešením by naozaj bolo odstránenie tohto. Každý si predsa vie pozrieť čo nakupuje a koľko je nakoniec výsledná suma :):)
     
    Groot tohle ocenil(a).
  9. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Stejně tak by se měl zvýšit limit při házení moja do kotle.
     
    Mike*van*Ghorenast tohle ocenil(a).
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Zamykám a předávám k odeslání, pokud jde o mojo není to špatný nápad prosím o zasložení případné ankety zvlášť.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.