Zpetná vazba Ligový systém SeaFightu / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 30/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. Horňas-ČR

    Horňas-ČR Zelenáč fóra

    A bude v mesicnim zebricku zohledneno, jestli hrac "velkym" ziskem elitnich bodu preskoci do vyssi ligy? Jakoze jestli se bude do konce mesice pohybovat v nizsim zebricku? Nebo se "prehoupnutim" do vyssi ligy zaradi automaticky do zebricku vyssi ligy (coz by bylo dost nefer)?
     
  3. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nejak jim to nefara treba by to chtelo opravit dneska si uz nezahrajem :)
     
  4. -☆☠Panky☠☆-

    -☆☠Panky☠☆- Pisálek fóra

    Jako fakt na forum píšete max 90 min a ono skoro 4 hodiny? Fakt na todle nemam naladu
     
  5. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    5 hodin restart. 5 sekund na mori a zas to nejede to jsou experti,neuvěřitelný
     
  6. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    když jsou neschopní tak jeto těžké :)
     
  7. Ŧ-šincekCZ-2-UEK

    Ŧ-šincekCZ-2-UEK Perspektivní autor

    akce je o den prodloužená což je výhodnější než 2hodky
     
  8. Natalia0812

    Natalia0812 Pisálek fóra

    no super polka dna nejde hra z 30-90 minut restaru bolo par hodin a k tomu zase nejde spustit mapa? co sa deje? ako dufam ze za to bude aspon slusna poukazka.. toto nieje mozne
     
  9. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    len by ste chceli poukážky :D
     
  10. -☆☠Panky☠☆-

    -☆☠Panky☠☆- Pisálek fóra

    • Vulgarita
    Sparrowsak za tu dobu bych mel 100 000 perel +.!:( tahkle bdu mit víš co?!!!EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/6/15
    Natalia0812 tohle ocenil(a).
  11. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    no a co máme dělat já si chci vydělat zlato a čekám čekám a ono h nejde to a nejde to nepude snad ani zítra co mám nemocnej dělat 10 dní tak chcem nahradu sme v--y
     
    Natalia0812 tohle ocenil(a).
  12. Natalia0812

    Natalia0812 Pisálek fóra

    presne za ten cas clovek toho moze mooc zarobit ci perly alebo zlato a takto nemohol nikto nic.. napríklad ja teraz som mala poslednu moznost si zahrat a teraz dva dni v praci co sa sem nedostanem.. a to som chcela robit PZ .. parada
     
  13. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    konečne sa k hre dostanem v tyždni skor ako večer a na moje prekvapenie " to zase nejde":confused:
     
    Natalia0812 a Sparrowsak[TEC] tohle ocenili.
  14. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Obyvatel fóra

    za tu dobu to je- 3hodiny co by končila akcia, takto bude akcia ešte 22hodín- takže za 3hodiny si v +100K tak za 22hodín si v +700K perál??? troška z cesty :D ale pohode
     
  15. -☆☠Panky☠☆-

    -☆☠Panky☠☆- Pisálek fóra

    Si myslíš že mam čas tu sedět porad.!? SI na omylu :)
     
  16. Kapucín-ČR

    Kapucín-ČR Stálice fóra

    Liga?Budou ligový piráti?Tůůůdle nůůůdle,já chci extraligový.A Bp za to co dnes předvádí půjde do pralesní ligy.Vymýšlíte týčoviny a hra nemaká.Nepamatuji jedinou akci,co by byla bez chyby.Až bude pořádně fungovat hra,můžete vymýšlet ty vaše ligy.Vy jste éxpertí.Chce se mi zvracet:eek:
     
  17. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Sparowsak teoreticky to tak može bit ale ma to jeden hačik. Zatial to nefunguje a do rana tu nebudeme moc čakat aby sme si zahraly. Zajtra znova do prace takže mame s toho velke PRD
     
    Natalia0812 tohle ocenil(a).
  18. ČERNÝ-TULIPÁN

    ČERNÝ-TULIPÁN Rádoby autor

    kdyby to udělali 00:00-6:00 tak by to nikomu nevadilo všichni spí ale odpoledne co si chtějí všichni zahrát třeba já za tu dobu vydělám tak 100 M což je s na malou lodku hodně na dražby děl atd ne všichni tu můžou sedět 25 hodin denně 8 dní v týdnu vid Sparrowsak[TEC]
     
    Natalia0812 tohle ocenil(a).
  19. Miso_SvK

    Miso_SvK Pisálek fóra

    z 30-90 min se to vyklubalo na 4 hodiny,pak jdu na moře střílím odetu půlka hp fuč a ono loqout :DDDD to čo :D
     
    Natalia0812 tohle ocenil(a).
  20. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    sea asi končí :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.