Chyby Liga

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem davidkriz1, 29/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Zdravím, už 2x se mi stalo, že jsem se propadl z ligy Manta do Barakudy, mince které jsem stihl nasbírat v Mantě mi zůstaly. Poprvé jsem to řešil s podporou, ale došli jsme k výsledku, že se s tím nedá nic dělat.
    Je tu ještě někdo, komu se stalo to samé?

    Rád bych poprosil a předání tohoto problému dál, díky.
     
  2. pindrusec

    pindrusec Vážený autor

    ahoj , ano už se mi to stalo také, předpokládám ale že to bylo tím že jsem nedosáhl patřičného počtu bodů pro udržení v lize, pak to hráče sestřelí automaticky níž. Jsi si jistý že to není tento problém ?
     
  3. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Buď by to byla chyba, kterou musí vyřešit centrála. Nicméně nevím kdy se ti to stalo, ale stává se naprosto běžně, že v době vyhodnocení ligy spadne hráč běžně dolu většinou je to z manty například do koníků a poté ho to vrátí automaticky zpět při nastřílení určitého počtu bodů. Ale to je také chyba o které se ví a bohužel není do dnes vyřešená. Takže ty jsi musel ručně dát přestoupení?
     
  4. davidkriz1

    davidkriz1 Vycházející hvězda fóra

    Poprvé se mi to stalo, zhruba koncem měsíce, ručně jsem určitě nepřestoupil, to bych přišel o nasbírané mince.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    dobře děkuji předám informaci dále.
     
    davidkriz1 tohle ocenil(a).
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bez delší reakce zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.