Liga,Ligové odměny

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem kandoll, 15/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Zavést i odměnu za umístění na každém servru

Anketa uzavřena 30/10/16.
  1. ano

    42 hlasy(ů)
    91.3%
  2. ne

    4 hlasy(ů)
    8.7%
  1. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    říkám si, že bojovat o umístění v lize o nějakou pěknou odměnu v podobě mincí či bonusu lig je docela složité v konkurenci němců,rusů, turků....čily nabušených hráčů.Při cenách v ligové síni je docela nemožné si tam něco pořídit s odměnamy a řebříčkem ze všech serverů dohromady. byl bych pro zavést odměny i za každý danný server, určitě by to člověka těšilo více, vidět že je třeba na 20 místě a něco dostane. Jistě všichní chápou jak to myslím.....
     
  2. *CarcasS*cz

    *CarcasS*cz Rádoby autor

    kandoll tá liga je jen pro botery a podvodníky. At si BP k tomu sedne a spočítá si jestli je vůbec možný udělat přes 3 miliardy eli bodů, jen hlupák může říct že jo ale to je nesmysl. Co naplat tá hra je zabitá, udělaly s toho akorát parodii a ráj pro botery a bugery.Být BP tak bych se styděl to nechat zajít tak daleko, hnus a ostuda.
     
    Canabis-cz a ☆Samuelito☆ tohle ocenili.
  3. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    ale pokud to udělaj na každý server, tak budou stejně odměny maximálně do 50 místa, takže pro normální neplatící hráče o ničem stejně.
     
  4. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    no včera sem na to koukal, za dvě hodky a on už má 25 mega bodů, což je neuvěřitelný. proto by se to mělo oddělit. stále pevně doufám že boterum zatnou tipec... snad
     
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kandoll,

    také nemám rád botery, pokud by to bylo na mě banuju každou potkanou botku perma, bohužel.

    Ale pokud jde o 25 M elitních bodů, tak to dokážu taky, není to nic nemožného, ano nedokážu to 24h/30dní, nejsem superman, vydržel bych to možná jeden den, došly by mi svitky a náboje ;), určitě bych neházel všechny do stejného pytle.

    Rozdělení žebříčku by asi nic nevyřešilo, asi by nebyla odměna pro 1001 - 10 000 na každém serveru, ale děleno 30, výsledek stejný, největší změna by byla asi jen na prvních pozicích a to by jste si přáli ? Za mě ne, ale nehlasuji.

    pěkný den
     
  6. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Urcite ne :)
     
  7. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    neříkám že je to nemožný:)) mě asi něco uniká, s čeho je nejvíc eli bodů. když dělám raka eli munkou, trvá mi to cca 2-3 hodiny, mám eli botser,kámen na eli,figuru i společníka,neco v talentech...nějaký to lepší dělo a i tak tolik bodu prostě neudělám
     
  8. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Kandoll ešte si zabudol napisat opevnenie ti da 30%. ide to rychlo ked strielaš elitnou Raka ale kde na to nabrat tolko elitnej municie aby to mohly stale točit den čo den
     
  9. kandoll

    kandoll Rádoby autor

    • Zbytečná citace
    jj, to je fakt, celej rak mne vyjde na 450 tisíc eli...
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/10/16
  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj kandoll,

    prosím del pravidel, najdeš v mém podpisu.

    K tématu, již je zde rozepsáno v jiném tématu, téma si můžeš najít. Z BM Panna můžeš mít cca. 350.000 eli bodů, ale také můžeš mít 1.200.000 se vším na eli body a trvá kolik ?, cca. do 10 minut dutou ? ...

    Vice bych se jen opakoval.

    pěkný den
     
  11. ==DEATH==

    ==DEATH== Zelenáč fóra

    tady nejde ani tak o ten čas ,ale kolik by musel mít svítku a duté ,podle mně je celá slavná ELI LIGA ,jen podvod a a oblbovaní hráčů ,, nechápu proč to neudělali tak, že by liga byla jen pro server na kterým hraju ,co mně je po nějakým Německu 4 a hráči NATOTAN ,kterej během 4 dnů , někde zespoda vylítne na 1 příčku ,
     
    kandoll tohle ocenil(a).
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ==DEATH==,

    utíkáme od tématu, právě toto není předmětem tohoto vlákna. Rozdílné názory sem patří, ale měli by stím přímo souviset, někomu se může zdát návrh dobrý a podpoří ho někomu naopak.

    Mě osobně zajímají hráči na serveru na kterém hraji, ale již to není jeden server, ale hned několik spojených, takže bych nepotkával jen jednoho, ale hned několik ze spojených serverů.

    pěkný den