Lepší odměny za glitzi

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem pavell1997(CSA), 22/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s tímto návrhem?

  1. Ano současné odměny jsou směšné

    69.6%
  2. Ne současné odměny jsou dobré

    30.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    ahoj, napadla mě možnost zvýšit odměny za glitzi, přijde mi totiž směšné že odměny jsou stále po tolika letech stále nebo podobné. Měli jste oděny: perly, zb, bz, zlato teď máte: perly, vb, bz, zlato, mojo, a asi tak 0,5% na krystal. Na maximálních hodnotách se nechci hádat ale za ten glitz máte dle mě max 100 perel, 10000 zlata, a 700 vb, 4 moja, 1 krystal. Přijde mi to jako směšná odměna obzvlášť když to sbíráte na 15 mapě nebo ještě víš tuto odměnu máte i na první mapě proč tedy na mapách po 1. mapě nejde třeba procentuálně nahoru na 2. mapě by tedy dle mě mohla být odměny o 5% větší a takhle by to rostlo na 3. oproti 1. by to bylo již 10% navíc na mapě 20 by to mohlo být o 100% větší a na mapě 40. o 200% větší
     
  2. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    a zase návrh na podporu podpůrných programů. Nechcete už začít hrát férově ?
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Bohužel Corp.13 má pravdu. Jednak glitz jen sebereš, nemusíš vystřelit ani jednu kouli ani jednu harpunu , nemusíš vynaložit nic co máš nasbírané, prostě ho jen sebereš a odměny zadarmo nebudou nikdy vysoké. Druhá věc je, že jakmile by se zatraktivnily odměny v glitzech opět by byly plné mapy booterů a normálně hrající hráči by nenašli ani jeden glitz.
     
  4. pavell1997(CSA)

    pavell1997(CSA) Perspektivní autor

    eh to říkáš člověku který bota nikdy nezapl ani nestáhl vážně?

    říkáte věc která již probíhá :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/5/20
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    jestli myslíš to, že programy sbírají glitze tak věř, že už ani zdaleka ne v takové míře jako to bylo dokud byly odměny atraktivní.
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání. Zamykám bez odeslání.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.