Kouřové (Dymové) bomby

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem BlackOuts, 22/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Ste za upravu Kouřové (Dymové) bomby ?

Anketa uzavřena 21/4/20.
  1. a: ano raz za 5minut

    11 hlasy(ů)
    55.0%
  2. b: nie nechat ako to je

    9 hlasy(ů)
    45.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Mam navrh na upravu Kouřové (Dymové) bomby.Uz ma riadne stve ked my hrac viac krat za sebov hodi dymovu bombu a nemozem na to reagovat lebo nekupujem baliky v platobke kde su krv ynia. Nezastavitelnost sa da pouzit len raz za priblizne 5minut tak nech sa da aj dymova bomba pouzivat len v takom istom intervale. Este ked ma hrac tisicky dymovych bomb so svitkov vdaka nepovolenym programom tak sa to potom tazko hra hracovy ktory casto bojuje.
     
  2. Tom

    Tom Magnát fóra

    Dýmová bomba má také ,,svůj" cooldown. Podle mne je to zbytečný návrh hned za sebou ti ji nedá a když použiješ krev Inya tak ti ji ani hned za sebou nedá. Jinak kouřové bomby se dají získat jednoduše z Panny kterou projede snad každý hráč. A nezastavitelnost nebo ta krev se dá často získat z eventů.
     
  3. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Ano Tom dymova bomba ma tiez cooldown ale ten je priblizne minutu. hrac ti da dymovku ,uteka a striela ladovou municiov a ta ta tiez zamrazi . Ked ho potom aj tak dobehnes nahodou tak ti hodi po minute aj dalsiu dymovku a nepomoze ti
    uz ani krv ynia. Ked bojujes niekolko hodin tak musel by si mat tisicky ynia. Kazdy do hry nedava tisicky korun alebo euro aby mal l hromadu krv ynia. pravidelne v sobotu a nedelu ked hravam niekolko hodin tak za hodinu nespocitam tie dymove bomby co dostavam.Co sa tyka dymovych bomb a zvitkov tak to mas pomylene. Dymove bomby nemas s PANNY ale s KOZOROHA. Mne ide o to aby hraci nehadzaly behom bojov dymove bomby ako niekto dutu municiu. Nech hraci ktory maju dymovku na tisice vdaka pouzivaniu nepovolenych programov to nemaju este ulahcene. Ved len samotne BOOT PROGRAMY maju funkciu aby pri utoku pouzili dymovu bombu. Nech to ma taky cooldovn ako nezastavitelnost. Ved naco nam su tisicki nezastavitelnosti ked sa da pouzit raz za 5 minut
     
  4. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    O tom ale ta hra je. Kdo má lepší vybavení vyhraje v boji. Kdo umí líp používat předměty nebo jich má dostatek tak může vyhrát i když má všeobecně slabší loď. Hodně záleží na vybavení, nastavení a jak s lodí kdo umí hrát. Jestli ti dá dýmovku každou minutu a nebo ne už není až tak rozhodující, protože přes dýmovku ti ubírá jen velmi málo HP oproti běžné ráně.
     
  5. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Jasne ked vie pouzivat predmety ma vyhodu, vetsinou ujde a zavola si posili. Lenze ked vyjdes na more a dostavas jednu dymovku za druhou a k tomu este zamrazenie ladovo ohnivou municiov k tomu zalaskovanie lamacom tak ta potom mozu aj potopit dutou municiov lebo sa nemas ako branit. Ked upravili cooldovn svetla s tortugy tak nech upravia aj dymove bomby a bude sa viac strielat ako utekat. Neviem cim to je ale aj ladovoohniva municia a lamac posobia na kazdeho inac. Mozem niekoho strielat aj 5 minut a hraca nezalaskujem alebo nezamrazim a na mna vistreli lodka 1levelu ktora ma 80 000 HP a ziadne kamene a pri prvej rane som zalaskovany.Nech mi nikto nehovori ze to je o stasti alebo o nastaveni
     
    Naposledy upraveno: 23/3/20
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    existuje opevnění, které snižuje šanci, na negativní efekty municí, proto jim ho nejspíš nedáš. Hra je nastavená pro všechny stejně. Jak kdo co využije už je na každém hráči.
    Vždycky byli malé lodě topené, protože je to pro fullky jednodušší než se třeba několik minut střílet se stejně silným soupeřem. Hra to umožňuje a všichni jsme si tím prošli.
     
  7. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Asi sme sa nepochopili LEO. Taketo veci ohladom nastavenia lode poznam velmi dobre , hram to uz 12 rokov.Jedno opevko znizuje sancu na efekty municie a v druhom opevku zvysuje sancu na negatyvny efekt municie. Ja to mam nastavene oboje ale aj tak do mna staci jedna rana ladovkou a stojim. A pri tom ja mam parametre lode docela slusne ale mam problem niektorych hracov zasiahnut negativnym efektom. https://www.screencast.com/t/HBS20NnTgfkw
     
  8. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně přijde mi, že je to i tak oštěstí nikdy nemáš 100% šanci. Znám spoustu hráčů co povídali jak oni nikdy a pak jim to dá X krát za sebou a pak zas dlouho nic. Nicméně je více hráčů, kteří nadávají, že někdo má štěstí co rána a někdo jen občas. Ale je zapotřebí brát, že je tam furt nějaká volná část.
     
  9. BlackOuts je to úplna blbosť tento návrh podľa mňa :) keby má dymovka väčší cooldown stratila by zmysel a tým by stratila zmysel aj Krv Inya.

    Tom neviem teda ako ty, ale ja som v živote nedostal z PANNY dymovky. Zrejme máš odlišné odmeny alebo žeby si nevedel čo dostávaš z bonusiek keď ich robíš? :)

    BlackOuts zaráža ma ako vieš že tie boot programy majú možnosť posielať dymovky ako píšeš :)

    Posledný bod: Je to úplna blbosť celý návrh, ja osobne tiež dostanem dymovky x-krát za sebou ale na to je predsa krv alebo nezastaviteľnosť (skôr by som znížil cooldown) nezastaviteľnosti aby sa dala častejšie používať keďže v prípade itemu krv Inya stráca nezastaviteľnosť význam :)

    Toť vše.
     
  10. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    乂…Ӄɪ╚ɪς™…乂-❶- viem ze BOOT programy maju tu funkciu poznam to proste , a ty to vies este lepsie. Co sa tyka nezastavitelnosti tak ano som sa znizenie cooldownu, ale ten navrh som daval kvoli tomu ze je tu dost hracov ktori nechcu si kupovat kazdy balik v platobke a teda tej krv ynia urcite nemaju tolko aby ju mohli stale pouzivat. Ze sa da sem tam ziskat aj pri nejakej akcii harpunovanim to nebudem radsej ani komentovat lebo bezny hrac bez programu si ich kolko naharpunuje ?Ale samozrejme proti tomuto navrhu budu prave ty co do hry najviac vrazaju a pri tom maju za prispenia nepovolenych programov hromady dymoviek.Ved staci si pozriet rebricek elitnych bodov -ligu a vies ze kdo vyuziva program a kdo nie. Pravda?
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    V životě se mi nestalo, aby mi lodička na botkách dala kouřovku. Brání se, dají mi rakety, ujíždějí s kamenem spěchu, ale kouřovku jsem od botičkáře ještě nedostal. Zřejmě zatím nikdo, koho jsem potkal, to neuměl nastavit :)
    Souhlasil bych se snížením cooldownu na nezastavitelnost.
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    diskutujte, nenapadejte se. Každý hráč má jiné možnosti a podle nich bojuje. Kdyby měli všichni stejné podmínky, hra by byla o ničem. To jestli někdo investuje do hry je každého věc. Je jasné, že kdo nekupuje věci nemá takové výhody a vybavení.
     
  13. Asi preto to je tak nastavené že hráči ktorý nakupujú tak logicky budú mať aj lepšie iTems aj lepšie vybavenie a možnosti alebo to má byť opačne? :D :D Čo sa týka krvy Inya, ta sa dá získať veľmi často v bukanýrovi napríklad a tam stačí otvorit najmenší balíček a bukanýr je otvorený :) Čo sa týka harpunovačiek, tie osobne ani nerobím a to je jediná vec ktorá ma na evente nezaujíma takže neviem ako často to tam padá....inak pre tvoje info ja mam asi tak 20 dymoviek v priemere na loďke a nejakých 150 ks krvy Inya a ver že sa to míňa rýchlejšie ako ich stačím robiť bohužial capricornus je nuda mapa i keď len 20 vln a áno ako píšeš asi pre to že "používam boot program" mam cez 400 capricornusov, 400 strelcov a asi cez 500 rakov a o pannách ani nehovorím (P.S: pre CM / FM to bola irónia samozrejme až to nepochopíte opačne ako tzv. priznanie :D :D )
     
    Naposledy upraveno: 26/3/20
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    pochopila jsem neboj, příště raději použij uvozovky :D
     
  15. Už som si to poopravil len pre istotu a pre dobro nás všetkých dal som úvodzovky až sa mi v časoch tejto ťažkej pandémie a izolácie nestane že nebudem mať už vôbec čo robiť pre nepochopenie niektorých ľudí :D :D
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    aby byl tvůj účet zabanovaný by určitě nestačilo neurčité přiznání se na foru. To bys dostal ban na forum ale ne na lod. K zabanování účtu je potřeba pádný důvod. Nebanujeme lodě jen z nudy :D
     
  17. Noo ale ban na fórum tiež nechcem a Leo v týchto časoch nikdy nevieš či sa len tak z nudy nepreklikneš :D :D :D
     
  18. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    svou funkci beru zodpovědně a určitě nehrozí abych se překlikla z nudy :D. K banu vždycky musí být důvod a beru ho jako poslední možnost pokud nepomohla domluva :D. Ale to už je mimo tému. Za mě určitě neměnit nastavení bomb. Jak už tu hráč psal, ti kteří investují by logicky měli mít výhody.
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Nesplňuje pravidla pro odeslání. Zamykám bez odeslání.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.