kotel

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Ŧקε†яik36czŦ, 27/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    čau,už jsem to psal na starém foru i když jsem full opraven tak mi padají v kotli životy,vím,že se to dá ovlivnit tím,že třeba deaktivuji mazlíka,přehodím si desing a ruzné cipoviny,ale poslední dobu at dělám co dělám tak mám v profilu nepoměr bodu života v tabulce,třeba 310000/450000,a tím pádem mi padájí body života,hodně tím strácím těžce posbíraných mojo,kdy už to sakra opraví,trvá to pěkně dlouho.taky bych se chtěl zeptat,kdy se mi bude vracet zlato z vyhrané dražby?je to už pěkně dlouho,co jsem to taky psal na starém foru,platím si premium a je tam doslovně napsáno sleva na vydražené věci,a kolikrát to jsou dost vysoké částky,byl bych rád kdyby mi někdo od FM,TL odpověděl a taky informoval o pruběhu těchto ale i jiných oprav,které tady v téhle bezplatné hře-a je jich sakra dost-:mad:
     
  2. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    A já k tomu dotazu přidám ještě jeden: Kdy přestanou z kotle padat smlouvy na opravu, které už jsou stejně na nic?
     
    JEZUS-CR tohle ocenil(a).
  3. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    všechny tyto chyby jsou předány výše, více proto udělat nemůžeme
    pokud jde všeobecně o průběh chyb, je na hlavní straně v pravé části v novinkách "patchday oznámení", v součastné době je zatím přesměrováno na staré fórum, ale pokud projdete celé toto vlákno je tam hodně oprav aj..

    pokud jde o BŽ v kotli, dá se stále obejít, dělám stále pokud házím více jak 100 mojo
    deaktivace mazlíka přehození designu, oprava na moři odlognutí znovu nalognutí zase oprava na moři, někdy musím 2x, problémy dělá pouze krmení, po té odlognu z moře a jdu házet. Sice to neni správné řešení problému, ale proč přicházet zbytečně o moja.

    Smlouvy na opravu - snad bude brzy tato položka z kotle odstraněna a zbylé na herních účtech nahrazeny, již delší dobu je v řešení.

    pokud nevěříte, že reporty o chybách aj. jsou průběžně odesílány, na hlavní straně je adresa centrály BP v Německu, stačí popsat chybu, přeložit do anglického jazyka a zaslat přímo.



    pěkný den
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    odpovězeno, bez další reakce, zamykám a přesouvám do archívu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.