Chyby Kotel z Aruby

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Remiel, 8/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Chci se zeptat, co je za problém s kotlem z Aruby? Házím po 5 mojo. Padl mi 2x žolík, ale na stupnici žolíků se mi zvýraznilo světlem jen: "joker x2", hodila jsem znovu, padl mi další žolík, ale nenaskočilo mi : "joker x3", ale podsvícení : "joker x2" zmizelo, a ani odměna nebyla znásobena, ať už dvěmi, nebo třemi. Chvíli jsem testovala dál a zjistila, že vždy se zobrazí jen "joker x2" a každým dalším hodem zmizí (ať tam padne žolík či nikoli), a žádnou položku to neznásobí. Prosím vyzkoušejte ještě někdo ať vim zda se jedná o chybu komplexní , nebo jen u mě, než se obrátím na naši slavnou podporu.
    Předem díky ;)
     
  2. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    mas pravdu a nemusis hazet 5 mojo,hodis jedno mojo,chtnes žolíka a jakmile chytnes dalsiho zolíka,ten první zmízí aniž by dal odmenu
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  3. Alda.cz

    Alda.cz Pisálek fóra

    hodím 5 mojo.. 10 prach, 5 plátů, 2 šavle... trošku divný :D
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  4. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    je to tak za 5 mojo 5 veci ale zolici se nezobrazi ani po 6 neni bonus
     
  5. Corp.13

    Corp.13 Aktivní autor

    To je dobrý :
    2015-01-08 06:13:57
    Kotlík z Aruby: 1× Žolík - Dostal jsem žolíka a hned ho zaškrkl


    a dostal jsem :
    2015-01-08 06:14:00Kotlík z Aruby: 1× Kroužková košile
    2015-01-08 06:14:00Kotlík z Aruby (Joker ×2): 1× Pistole s kolečkovým zámkem
    Pěkně divné :D:D


     
  6. cornwell

    cornwell Pisálek fóra

    Přidávám ohlas na chybu v kotli. Za žolíka žádný bonus.
     
  7. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Získa jsi Kotlík z Aruby (Joker ×2): Mapa Virgo №1 ! žolík mi taky nefunguje :(
     
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    moc děkuji hráčům za názory a žádám naše moderátory fóra, aby tuto chybu nahlásili. Ráda bych to nahlásila přes CM, ale na serveru Asie žádný není
     
    Corp.13 tohle ocenil(a).
  9. Orig

    Orig Zelenáč fóra

    Uz to je od zacatku zimni akce tato chyba.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Tak doufám, že když to víš takovou dobu Orig, že jsi se postaral, aby se to dostalo na centrálu k prověření a velicé díky, že jsi varoval ostatní :p není nad solidaritu
     
    ЌŔǚΜρΐΐК tohle ocenil(a).
  11. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    Neviem kde si to nabral Orig ale normalne to fungovalo. Viem to lebo som hadzal každy den par stoviek mojo
     
  12. Adm_Blade

    Adm_Blade Magnát fóra

    Pre istotu nič nehádžte pokiaľ sa úplne nezosynchronizuje zamedzenie exploitu v kotli.
     
  13. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, problém s kotlem z aruby je již dávno hlášen a čeká se na jeho vyřešení.
     
  14. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    2015-01-05 11:12:12Získa jsi Kotlík z Aruby (Joker ×1): Mapa Virgo №8,5 !

    2015-01-05 11:11:58Kotlík z Aruby (Joker ×5): 1302× Světelné koule

    2015-01-09 02:53:37Kotlík z Aruby: 207× Regenerační munice-100 Perly
    2015-01-09 02:53:37Kotlík z Aruby (Joker ×2): 1× Šavle

    až doteď fungoval, teď žolík vezme jedno mojo/100p
    takže to vůbec není žolík, za což žádáme (jménem všech č.hráčů) kompenzaci
     
  15. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    jak již psal kolega, problém s kotlem byl hlášen v polovině prosince, nyní se ještě více prohloubil, dříve se projevil jen u některých hráčů a především u 6 násobného žolíka nyní pravděpodobně u všech hráčů, mizením žolíků. Chyba byla opětovně nahlášena s rozšířením a čeká se na opravu. O chybě řekněte všem ať zbytečně nepřichází o moja, to je to nejlepší co může každý z vás udělat, upozornit na to ostatní spoluhráče. Pokud by došlo ke kompenzaci, budete o tom zde informováni.

    Pokud to zrekapituluju dle vašich příspěvků za které jsem rád, tak to je nyní tak, že pokud se vám podaří zaškrtnout prvního žolíka, tak dostanete alespoň jednu odměnu a dále vám to samovolně hodí další mojo do kotle.
    Pokud se rozhodnete prvního žolíka nazaškrtnout, tak již o další žolíky přicházíte, bez proměny.

    Znovu opakuji, doporučuji neházet zbytečně moja do vyřešení problému.

    pěkný den
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Asi špatně vidím, ale nikde tady na foru jsem nenašel info o této chybě, která je už od poloviny prosince. Jak je možné, že o chybě nejsou hráči informováni? Očekával bych, že se takové info na foru objeví. Od poloviny prosince jsem kotlem proházel několik tisíc mojo a určitě i několik set tisíc perel. O chybě jsem nebyli informování, takže očekávám nějakou kompenzaci (to jsem ale naivka, co? :D:D)
    Pokud jsem se přehlédl a info tu je, což je samozřejmě možné, tak se předem omlouvám.
     
    ЌŔǚΜρΐΐК a kywa tohle ocenili.
  17. ٴٴٴٴĴįŗķą

    ٴٴٴٴĴįŗķą Perspektivní autor

    geralt64,souhlasím s tebou, objeví se problem a když tu o nem nekdo zacne diskutovat,tak od podpory zjistime,ze je vlastne vsecko v poradku,ze se o nem vi uz par tydnu a ze nehazejte mojo a hotovo,dyt o nic nejde. Nakonec to dopadne tak,že to nebudou umet opět opravit,tak to tak nechaj jako novinku. Bude jen jeden zolík a bude se muset hned prokliknout abys o nej neprisel a jeste napisou že to je na přání hráčů. Katastrofa tahle hra už
     
  18. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Chlapci v jednom z příspěvků buď Mirek, nebo Poseidon uvádějí, že je podstatně víc problémů, o kterých ani nevíme. To, že by nás někdo z týmu varoval, si můžeme nechat asi zdát (o kompenzaci nemluvě, stejně jako o slibované kompenzaci za smlouvy o opravě). Takže je to asi jen na nás, aby jsme se vzájemně varovali, pokud zjistíme jakýkoli problém. Možná tím zahltíme fórum a týmu pouze přibide práce, ale kdo chce kam pomozme mu tam :D
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, případná oficiální oznámení chodí přímo z centrály, nicméně už tu jednou byla snaha z naší strany vypisovat námi zjištěné problémy, ale bohužel se to zvrhlo ze strany hráčů a tak jsme toho zanechali. Každopádně je také těžko říci toto a toto je chyba do doby než dostaneme k dané situaci vyjádření s tím, že je to chyba a nebo je to novinka ve hře. Jako tomu bylo například bohužel s orlím zrakem.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  20. ironmaiden61

    ironmaiden61 Perspektivní autor

    Poseidohe a Mirku,myslím si,že jste tady taky od toho aby jste hráče varovaly,když vám hráči chybu nahlásí a ne čekat na povolení nebo vyjádření centrály.Vy sem jen napíšete/a to po delší době/že problé byl odeslén k řešení.Tedy podle mě chybí oznámení z vaší strany,že se ve hře vyskytl problém a taky následně že byl taky odstraněn.Myslím ře máte právo problém urgovat,pokud do určité doby nedostanete odpověd/problém s ládovači v kotli,myzející lod a spousta dalších.Nic podobného jsem tady od vás nečetl
     
    Tihounek83 a Remiel tohle ocenili.