končím!!!

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Trucker.cz, 2/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    Jsem pirát na GE2 od:31.3.2009 a od té doby se hra změnila k nepoznaní, odešla od původní myšlenky středověkých pirátů až k úplné fantazii. Podpora místo pomoci vyhrožuje a bp se hráčům jen vysmívá a cpe jim nesmysly v platební oblasti. Stálé chyby tuto hru znepříjemňují a odrazují od hry.Tudíž sem se po tak dlouhé době rozhodl s touto kdysi skvělou hrou skončit.Tímto děkuji všem hráčům kteří mi kdy pomáhaly a se kterými jsem mohl tuto hru hrát zejme však členům cechu KDN.

    Přeji všem příjemnou zábavu Trucker.cz
     
  2. WΣNΔ

    WΣNΔ Zelenáč fóra

    jsi nebo jsi byl, hráč na kterýho byl spoleh a neslyšel jsem tě snad nikdy brečet ani kazit jiným hráčům hru,avšak nervy jsou jen jedny a tady je musí mít ček ze železa.jsi dobrej kámoš a hrálo se s tebou ukázkově za 1 ligu v .KDN
     
    Naposledy upraveno: 2/4/14
    ✖ρℓαувσу✖Cz- tohle ocenil(a).
  3. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    tak sa maj:)
     
  4. ===MB===

    ===MB=== Zelenáč fóra

    Kamaráde Truckere,budeš mi chybět ===MB===:(
    Taky jsem už více méně pasivní hráč.
     
  5. Libina11-KDN

    Libina11-KDN Pisálek fóra

    Truckere budeš nám všem chybět :/ jsem už také málo aktivní hráč BP mě okradnul..TAk ti přeji hodně úspěchů v životě Libin11-KDN
     
  6. -Ústečák-(CSR)

    -Ústečák-(CSR) Zelenáč fóra

    Všichni víme, kam hra jde. Už taky to nehraji 20 hodin denne. Když je čas tak zapnu, pozdravím, ale význam akcí BP hovoří za vše (OCTAVIUS-Ústečák
     
    Patriot.cz. tohle ocenil(a).
  7. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Tak to zabalte všichni, škoda Vás nebude. Někdo holt neunese, že vývoj jde jinam než si představoval, tím ovšem neříkám, že nejsou věci ze strany podpory a BP, v kterých má zakladatel pravdu.
     
  8. Lvice.cz

    Lvice.cz Zelenáč fóra

    • zbytečná citace a doubleposting
    ty to zabal bude líp jsi nevychovanec
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/5/14
  9. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Lvice.cz,

    každý má právo vyjádřit svůj názor, jen prosím dle pravidel

    pěkný den
     
  10. Hades-TΞC

    Hades-TΞC Zelenáč fóra

    v tom případě ahoj
     
    ___Ellisse___ tohle ocenil(a).
  11. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    to je mi hrozne lito ze hraci odchazeji aspon bude mene vyzirek na mori :) i kdyz hraju na jinem globu ale nechapu proc tady pisete na forum ze odchazite snad hraju s par lidma ktere znam zajdu na cet napisu tak kamosi moji koncim a cus proc z toho zbytecne delat kovbojku a psat to na ts chci skoncit skoncim a tim to hasne tak si uzij volne chvile s necim jinym :)
     
    ===Demon===ATA tohle ocenil(a).
  12. dieber.cz

    dieber.cz Pisálek fóra

    Nic ve zlém ale po 8 letech ve hře hodně lidí skončilo a z některými nemají někteří jiní kontakt než fórum kam občas zajdou podívat se na to jak DB znehodnocuju kdysi tak skvělou hru. Já osobně skončil v den nástupu admirálských děl kdy společnost plivla do tváře hráčům kteří zde strávily hodně času hraním a čekáním na den eli bodů aby měly dobré pořadí v žebříčku zkušeností.
    Před nějakou dobou jsem si založil novy účet protože starý je zablokovaný s tím vylepšením a akcemi co sem po těch cca 3 letech daly nemá cenu začínat, protože už je to jen o penězích a botech. Akce nejsou pro všechny ale jen pro full lodě a novy obchodní podmínky tě akorát naštvou když si přečteš ty starý a zjistíš že nemáš skoro žádnou možnost získat náhradu za škody které ti vznikly nehratelností nebo chybou na straně BD.
    Kdyby si na této hře strávil tolik času co já nebo jiní hráči např trucker, které znám ještě od dob kdy existoval jen jeden server tak by jsi sám napsal na fórum že končíš.
    A o tom jak dobře vypadaly staré akce, jak se s tebou bavilo cm nebo fm a vůbec podpora ani nemluvím ve srovnání z dnešní dobou.


    Jestli chce mít někdo narážky a nesmyslné připomínky jako např booo nebo maxtons ať sem nejdřív napíše jak dlouho hraje
     
  13. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Napsal si to krasne.Preji hodne stesi a dekuji za tvuj prispevek .Treba zacnou brat do tymu schopne lidi a nebudou je soudit podle reci kamaradu .Mozna se jednou najde clovek kteremu pujde o kvalitu hry a ne kvalitu sveho osobniho uctu.Znam plno aktivnich a sikovnych lidi co maj zajem pro tuto hru udelat cokoliv ale jsou tymem odmitani...proc...?
     
    cz¤REBELS¤cz tohle ocenil(a).
  14. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    no nejsem si jist kolik mohou CM TL a dalsi ovlivnit funkcnost hry ale vzhledem ktomu ze jsou povecinou aktivni hraci mam dojem ze chyby v teto hre jim prekazi a mejspis nemaji tuto moznost hru jakkoli ovlivnit k lepsimu
     
  15. =Ronny™97=

    =Ronny™97= Rádoby autor

    čas letí a doba se prostě mění no...Ale pěkně napsané dieber.
     
  16. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Pamatuji nekolik lidi co na stejnych postech hodne veci zmenilo.Dnes to nejde ,podpora odpovida na jine otazky :) poslane stiznosti nepredava :) zadosti o pomoc ignoruji :(
    Ochota ,nestranost a nasazeni... Temto lidem je to cizi!!
     
    Miso_SvK tohle ocenil(a).
  17. *booo*

    *booo* Obyvatel fóra

    Hele dieder, stejně jako všude, kdo se není schopen přizpůsobit, tak holt musí skončit, není to o tom, jak dlouho hraješ, co pamatuješ atd. O CM a jejich možnostech ovlivnit cokoliv ve hře ví, každej svoje (nemůžou nic - jen číst naříkání hráčů a snažit se vyžadovat dodržování pravidel). Hraju dva roky, myslím, že i kdybych hrál tejden, tak mám právo na svůj názor a komentář. Osobně změny ve hře vítám, totiž i ti, kdo začnou později než "staří pardálové" mají šanci se zlepšit (to asi "starým pardálům" tochu vadí). Rozhodně to není jen o penězích a bootech, jinými slovy, kdo chce jedno nebo druhé - tak dle libosti. Každého věc, jestli nemá lepší způsob jak utratit svoje peníze než do on-line hry, tak prosím. Kdo chce zlepšít svoji loď pomocí bootu, tak prosím - dle mého názoru ubohost a tresty by měli být tvrdší.

    Jo a proč pak ti zablokovali starej účet?
     
  18. ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆

    ☆Đ-ĩ-Я-†-Ξ-И☆ Perspektivní autor

    Booo
    Ja bych privital vse nove,muselo by to ovsem fungovat. Ne ze pri pridani novinky do hry prijdu o premko ,zakoupene predmety a nebudu se moci prihlasit na hru!Chyba tymu je ze neumeji hracum slusne rict jak situace vypada ,jen ze nevi a ze jim to taky vadi me osobne nezajima .Na jejich miste bych na centrale zjistil vse co jde oni cekaji az jim tuto inormaci nekdo preda!!
     
  19. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj všem, téma nebylo založené pro nějaké dohady. Zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.