Komi ?

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK, 21/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj komi, mlhavě si pamatuju že si na starem forku daval navod jak pročistit prohližeč nebo celkově pc tak aby mi jela hra aspon chvili tak jak by měla... napsal by si to taky ještě jednou ? Díky ;)
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK, vše pro bezproblémový chod hry najdeš ZDE. Přeji pěknou hru.
     
  3. Díky... mam to všechno vyzkoušené ale stejně se mi to seká... ted mi to píše že shockwave přestal pracovat nebo tak nějak... to sem v tom navodu nenašel ?
     
  4. Zdar servery jsou odpoledne celkem dost přetížené asi hodně lidí ve hře a v nejlepším případě se to hold seká :)
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .•ƇŢŴȨȒȨƇ•.EUK, tak jsem se díval a jestliže používáš Google Chrome, pak pomáhá hráčům tento postup:
    • Do adresního řádku, tedy tam, kam píšete adresu webové stránky, napište „chrome://plugins“.
    • Zobrazí se vám tato obrazovka s výpisem instalovaných pluginů.Pro zobrazení detailního popisu pluginů klikněte v pravém horním rohu na „+Podrobnosti“.
    • Problém je způsoben tím, že je aktivní více verzí pluginu Shockwave Flash Player. Řešením je tedy deaktivování starších verzí tohoto pluginu a ponechání aktivní pouze jedné verze (té nejnovější). Deaktivování pluginu se provede kliknutím na „Deaktivovat“ u příslušného pluginu.
    • Aby se změny projevily, je potřeba ještě restartovat prohlížeč, tj. zavřít a znovu jej otevřít.
     
  6. Tohle jsem zkoušel už dříve a nepomohlo mi to.. nevim jak ostatním... ale rozhodl sem se začit hrat na mozile jak mi poradil komi... zatím to jede tak na 80% sem tam menší sek ale už se to dá trošku hrát :)
     
  7. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.