Kolik munice?

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem *Jack-Sparoww*cz, 5/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    ahoj chtel bych pozadat o naky vypocet na to kolik jsem schopen uvset munice psal sem na podporu tam mi mily pan jakub poslal pouze rychlost me lodi a tak bych chtel vedet jeslti je naky vypocet kolik uvezu munice a niz by mi to snizilo rychlost lodi diky :)
     
  2. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "*Jack-Sparoww*cz,

    výpočet rychlosti existuje, ale je spíše pro začátečníky, nejdříve je třeba vědět právě ten údaj o tvé speedship, protože to je klíčové. jestliže je rychlost/speedship např. větší jak 5000, řídí se rychlost jiným pravidlem, výpočet nepomůže spíše diskuze na starém fóru, pokud by jsi si jí chtěl najít, nebo to zde můžeme připomenout pro ostatní začínající, protože tento dotaz se jednou za čas opakuje.

    Napiš mi sem tvoji speedship abych mohl odpovědět konkrétněji
    dále bych chtěl vědět, jestli Ti jde o rychlost při minimálním HP nebo při přetížení s plně opravenou lodí, jsou to dvě hodnoty, což si málokdo uvědomuje, jedna hodnota může být 10M a druhá 20M duté munice

    pěkný den

    -komi-
     
  3. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    ahoj rychlost me lodi je 248,5 mam ji celkem pomalou..:D je to tim ze jsem si ji kupoval znova.:D a chtel bych vedet kolik uvezu kdyz mam malo hp abych vedel kolik si mohu nakoupit munice ale vzhledem k rychlosti to bude malo..:) a kdyz tak sem napis ten vypocet diky :)
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "*Jack-Sparoww*cz,

    výpočet se mi zatím nepodařilo najít, vím že je na starém foru, hráči s nickem Jezus jsem dával odkaz v jedné diskuzi, ale zatím se mi nedaří ho nalézt.

    Pokud jde o tvoji speedship, nechci tě zklamat, ale tvá rychlost 248,5 = cca. 2480 rychlostí z glitzu je velmi nízká a nedokážu Ti z hlavy říct kolik přesně uvezeš munice, u této nízké speed jsou pravděpodobně ještě potřebné plachty, a další ovlivňující budou elitní čluny a trámy, zanedbatelné také neni opevnění (kylový meč).

    přetížení u tvé lodě bude kolem 1,2M duté, ale jedině to vyzkoušet Ti dá jistotu, při nízkém HP to bude již podstatně méně, ale s přesností se určit nedá viz. psáno výše.
    Pokud přijdeš na své maxima, tak mi sem prosím odepiš, pomůže mi to při dalším dotazu.

    mé hodnoty lodi 7300 speedship 36M duté, ale až při 27M duté jedu s 2K HP max. rychlostí

    pěkný den

    -komi-
     
  5. *Jack-Sparoww*cz

    *Jack-Sparoww*cz Rádoby autor

    dobre dekuji..:) jak sem rikal kupoval sem si ji znova pac sem se prihlasil a kamos my ze srandy vydrazil maleho bukanyra takze se vse vynulovalo ale diky..:) az zjistim kolik max uvezu dam vedet..:)
     
  6. socient

    socient Komisař fóra

    aj ked ti ju kupil a vydrazil si elitu nas5 tak rychlostne body ostavaju ak sa nemylim
     
  7. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    to se mylis pac pri zmene designu ted myslim jako velky a maly bukanyr a lode za zlato se rychlosti ztraci
     
  8. †—Đrake®—†

    †—Đrake®—† Analytik fóra

    to je pravda . ked prideš o lod tak prideš aj o rychlostne body
     
  9. JEZUS-CR

    JEZUS-CR Rádoby autor

  10. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj JEZUS-CR,

    za ten odkaz díky :), jistě je každá takováto diskuze pro hráče přínosem, ale měl jsem na mysli jiný odkaz, bohužel jsem ho zatím nenašel i pro nás přechod na nové fórum přinesl řadu odlišností a je třeba se snimi postupně vypořádat.

    pěkný den

    -komi-
     
  11. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    Chcel by som sa opytat mam 414.808 rychlostnych bodov a uveziem len 2 mega dutej a mam kylovy mec na jednotke a chcel by som vediet s cim to suvisi dakujem
     
  12. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj "Wo®kOut™,

    kylový meč souvisí s nízkým HP, pokud si plně opraven je důležité 414.808 speedship a te je přesně jak píšeš 2M duté i když zlepšíš kylový meč na 6 stupeň tvá loď více munice neuveze, ale se 2M pojede při nízkém HP rychleji.

    pěkný den
     
  13. Kde zjistím kolik mám rychlostních bodů?
     
  14. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ˚MørbidΛngєℓ«CZ»˚, jedině musíš zkusit požádat podporu o tento údaj. Přeji pěknou hru
     
  15. Wo®kOut™

    Wo®kOut™ Aktivní autor

    Dakujem za odpoved takze na to aby som uviezol viac municie mi treba len glitzovat?
     
  16. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    presne tak
     
  17. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.