Podpora Klient 2.0

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Sanroh-ČR, 9/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sanroh-ČR

    Sanroh-ČR Stálice fóra

    Mam stazenou verzi klienta a aktualizovanou na 1.010 (nebo tak nejak), ale nabidku upgrade na verzi 2.0 mi nenabizi. Musim odinstalovat starou verzi a nainstalovat novou nebo se upgrade nabidne sam? Vyzkouseno dnes 21:10.
    A co takhle dat odkaz na www ke stazeni klienta?
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Upgrade proběhl dnes po obědě. Při přihlášení to i chce upgrade klienta. Žádný odkaz není a co se týče verze nemáme k ní zatím žádné informace.
     
  3. mauses1

    mauses1 Zelenáč fóra

    ahoj je možné že se díky tomu nemůžu přihlásit do hry ani přes prohlížeč?nic to nedělá jen bílá obrazovka
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel důvod problému s přihlášením neznáme. V poslední době jsou různé problémy s přihlášením tudíž si myslím, že to tím nebude, jelikož by šlo se alespoň přihlásit v prohlížeči.
     
  5. mauses1

    mauses1 Zelenáč fóra

    nejde se přihlásit ani na hlavní stánku je to celé bílé a nic
     
  6. sancred

    sancred Zelenáč fóra

    mam stejny problem od dneska od 16:00 se nemuzu dostat na hlavni stranku hry mate nejaky napad jak hru spustit prosim ?
     
  7. mauses1

    mauses1 Zelenáč fóra

    tak asoň že nejsem sám.-)
     
  8. sancred

    sancred Zelenáč fóra

    at uz se prihlasuju pres jakekoli prohlizece nebo samotny client seafightu tak hra nejde zkousel sem vycistit cookies a registry ale stejne to nepomohlo nejake napady ??
     
  9. mauses1

    mauses1 Zelenáč fóra

    mám to taky tak jen bílo a nic

    někdo mi psal že najdu odpověď na mailu ale nikde nic není
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/7/20
  10. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Prosím všechny nespamujte toto vlákno odpovědmi netýkajícími se klienta.
    Problém je hlášený a čeká se na jeho řešení.
     
  11. Kooltoj

    Kooltoj Zelenáč fóra

    Nejaké info o prihlášení? Už den mi to nejde běží mi bukanyrský trh za který jsem si zaplatil a nmemohu se tam dostat
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to hlášené. Zatím žádné další info. Můžeš zkusit napsat na podporu. Můžou se podívat jeslti jde o tuhle chybu nebo jiný problém.
     
  13. arcturus156

    arcturus156 Zelenáč fóra

    Chcem sa spýtať, čo mám robiť, keď od poslednej aktualizácie klienta hra neskutočne seká a je nestabilná. Taktiež berie oveľa väčší výkon procesora než normálne. V súčasnom stave je pre mňa hra skoro nehrateľná čo zamrzí práve teraz keď je akcia. V minulosti som využíval klienta taktiež a nemal som žiadne problémy.
     
  14. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    bohužel nevíme. Máme hlášeno víc případů kdy kvalita hry v klientu po posledním upgradu velmi klesla. Budeme posílat zpětnou reakci na upgrade klienta, ve které tento problém zmíníme.
     
  15. bumbrlík

    bumbrlík Pisálek fóra

    nejde mi nainstalovat klient píše mi to cannot retrieve remote tree je někde návod jak to nainstalovat
     
  16. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    instalace je jednoduchá, Pokud to píše chybu tak nejspíš máš bud 32 bitový systém nebo linux, mac, ve kterém zatím klient nefunguje.
     
  17. bumbrlík

    bumbrlík Pisálek fóra

    mám windows 10 64x a nejde to nějaká rada prosím
     
  18. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Odhaduji, že tam je nějakej problém se starou verzí při aktualizaci na novou zkusil bych do odinstalovat vyčistit a pak nainstalovat.
     
  19. bumbrlík

    bumbrlík Pisálek fóra

    prolezl sem celý počítač bohužel žádnou verzi sem nenašel takže nemůžu odinstalovat nevíte kam se to instaluje
     
  20. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Bohužel kam sis instaloval poslední ti nikdo nepoví. Většinou základní nastavení instalce je na Users a tvého profilu. Ale kam sis to nainstaloval opravdu netuším. Takže pak jedině požádat někoho kdo se vyzná více v počítačích.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.