Klesající výnos

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem Geralt64, 31/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Mohl by mi někdo z BP vysvětlit, jak funguje "Modifikátor kořisti s klesajícím výnosem" ve výpočtu hodností?
    Večer (kolem 22), když se odhlašuju po pár hodinách hraní, ho mám 0. Když se ale druhý den dopoledne přihlásím (lodička celou noc nebyla na moři), tak ho mám 0,1. Přes den hraju a během hraní mi zase skočí na 0. To opravdu nechápu. Na hodnost to sice nemá skoro žádný vliv, ale zajímalo by mě, jak to má fungovat a jak to opravdu funguje ;)
     
  2. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nemáme k tomu vyjádření, ale podle toho co popisuješ by 0.1% mohlo být +10%, které máš po prvním nalogování toho dne. Pokud by ses dostal do minusových hodnot byl by ve výpočtu nejspíš údaj například - 0.3 (při-30%).
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Těch 0,1 je do mínusu, protože dokud tam mám 0,1, tak mám míň hodnostních bodů. Jedná se o písmeno C ve výpočtu hodností. Pokud tam mám těch 0,1, tak se mi při výpočtu A x B x C vlastně za C dosazuje 3 - 0,1 = 2,9
    Ale když není info, tak se nedá nic dělat. Na hodnost to stejně nemá velký vliv. Jen mě to zajímalo.
    PS: když jsem psal první příspěvek, tak jsem měl těch 0,1. Hrál jsem asi do 13. Teď jsem se přihlásil a už mám 0. Přijde mi to jako nesmysl
     
  4. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Upřímně zobrazování klesajícího výnosu aspoň jeho plusové složky je takové úsměvné. Nicméně když si vezmu loď, která je teprve nyní nalogována, mám modifikátor klesajícího výnosu 0. To samé když se podívám na loď hráče co se nalogoval ráno a nehrál.
    Vyjádření k tomu opravdu není ani to zatím nikdo dlouhodobě nesledoval. Kolegové z jiných zemí vyslovili názor ten co popsala leo. Bohužel na to z BP nikdo nereagoval.
    Jedině si to asi psát aby měl člověk nějakej přehled a pak to zkusit na základě toho nahlásit jako chybu. Upřímně hodnost vůbec nesleduji a neřeším.
     
  5. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Jestli tím názorem kolegů myslíš, že je to přihlašovací bonus 10%, tak z toho co píšu já, je snad úplně jasné, že to tak není. Jedině, že by přihlašovací bonus snižoval hodnost, ale to snad asi ne, že?
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ano ale to je nyní informace o které jsem ti psal už je starší.