Klamavé informace - patch day

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem AxikCZ, 21/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    Zdravím,
    chtěl bych se zeptat proč se na fóru vyskytují klamavé informace ohledně patch daye.
    Viz:
    • snížíme čas pro objevování se Věčných ledových ker, truhel a NPC akce
    • zvýšíme výšku možné odměny perel, korun a yulongských mincí u lodí akce
    Odměny jsou stejné jako byly. Čas objevování také.
     
  2. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Rádoby autor

    s tím bych nesouhlasil,u mně je to opravdu lepší
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    odměny nesleduju, ale věčné kdy jsou teď k nalezení mnohem snadněji a truhel je plné moře. Info které nám pošlou ke zveřejnění také zveřejníme. Pokud později zjistíme, že k avizovanému nedošlo obratem to hlásíme. To ale není tenhle případ.
     
  4. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    Lepší? Protože jste měli do 12 Mauradera, kde většina event chestek byla z něho.. :D
    Jinak je to furt stejný..
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Každej má na vše pohled jinej. Určitě u některých odměn může hráč odlišit byla to truhla pro Maraudera či Obleva. Ale ač to tak hráči někdy nepřijde je potřeba brát základní funkci, která bohužel není vždy správně napsána ani v FAQ, ale to bohužel neovlivníme. Většina akčníc NPC a dalšího má nějaký rozptyl hodnot pro odměnu, ale i druhů odměny. To znamená, že i když upraví tyto hodnoty můžeš vidět změnu na 1 z XX. Je to věc, která se hlásí pomalu pravidelně kdy si hráči stěžují právě v případě FAQ, že je klamavé protože by měli dostat tu a tu odměnu a oni jí nedostali. Ale bohužel je čistě na BP jaké informace se rozhodnout do FAQ dát a bohužel i když to hlásíme na základě stížností a nespokojenosti od hráčů jako chybu většinou to chyba není pro ně. Jen nedávají do FAQ ty detailní hodnoty jako například, že perly získáte v rozmezí XXX-XXX s šancí na zisk X% a tak dále pro všechny další odměny.
     
  6. AxikCZ

    AxikCZ Rádoby autor

    Mě jde o princip...
    Do informací o patchy napíšete, že:
    • zvýšíme výšku možné odměny perel, korun a yulongských mincí u lodí akce
    Odměny z lodí jsou stále ve stejném rozsahu jako byly.. ok..
    Ale to, že z věčné ledové kry bylo možné získat ~100 yulong mincí a teď jen ~40 už nikdo nikde nenapíše.
     
    rytiř1969 tohle ocenil(a).
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Tak stačilo si přečíst co napsala LEO. Tyto informace dává BP tudíž my dostaneme informaci a zveřejníme jí tak jak je protože to dostaneme pokynem. Pokud se nám něco nezdá můžeme to zpětně nahlásit. Ale nikdo z nás ani z jiných teamů nemá pravomoce si do oznámení cokoliv přidávat bez schválení centrálou. A ano kra dává některá přes 100 a některá přes 40 ale to je právě o těch limitech, které BP už neuvádí.
    Zajisté tam nějaké zvýšení bude. Ale nebude kdo ví jak razantní to by ovšem centrála musela uvádět hodnoty o kterých jsem psal a pak bys to viděl.

    Speciálně kvůli tobě jsem si dal práci a prošel deník abys viděl, že změna tam je, na EN text nehleď:

    2021-01-21 16:27:37 You sank Grumpy Boar's ship.
    2021-01-21 16:27:37 You received 4237 x Pearls.
    2021-01-21 16:27:37 You received 2128 x Snow ammunition.
    2021-01-21 16:27:37 You received 10772 EXP (experience points).
    2021-01-21 16:27:37 You've received 2x Sigurd Lundgren reputation.

    2021-01-19 15:32:28 You sank Grumpy Boar's ship.
    2021-01-19 15:32:28 You received 1817 x Snow ammunition.
    2021-01-19 15:32:28 You received 4086 x Pearls.
    2021-01-19 15:32:28 You've received 2x Sigurd Lundgren reputation.
    2021-01-19 15:32:28 You received 11729 EXP (experience points).
     
  8. !-Hellmaster-!

    !-Hellmaster-! Rádoby autor

    Také se mi zdá že výše odměn je stejná.

    AxikCZ: Z velkých ker padají yulong mince v rozsahu cca 40-50 nebo cca 80-100, stejně. Tak koruny ve dvou různých rozsazích.
     
    rytiř1969 tohle ocenil(a).
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    To je to co BP neuvádí jaké jsou rozsahy a možnosti a poté se potom zdá. Také bych, řekl že mi před úpravou padalo vždy aspoň těch 100. Ale to je jako v každé akci někdo má štěstí větší někdo menší. U myslím zimní akce to bylo než udělali úpravu padali mi yulongské častěji i když jich bylo méně. Udělali úpravu a já nadával protože mi nepadli skoro vůbec a ostatní zas byli spokojení protože jim padali více a bylo jich i více.
    Ale rozhodně nikdy nečekám kdo ví jaké zvýšení.
     
  10. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    odměny neřeším ,jelikož už nemám skoro čas hrát , je to s podivem ,ale je to tak , spíš mně štve , že do ker nedali bratry ,vím - byli v zimovce ,ale ani tu jsem neměl moc čas hrát . A co se týče odměn ,je to tak jak píšou admíni ,potom už záleží na tom ,že i kldyž si tu někdo stěžuje na klamavou info ,stále do toho rve prachy , -potom je něco špatně - si myslím