Kdy a jak kontaktovat podporu hry

Diskuze na fóru 'Časté dotazy (obecné)' zahájená uživatelem Verbeia, 27/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Verbeia

  Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  Kdy a jak kontaktovat podporu hry


  Kdy kontaktovat podporu hry?
  Pokud se na Vašem účtu objeví problém, který nedokážete vyřešit ani Vy ani mód na chatu nebo fóru můžete napsat na podporu hry, která se pokusí Váš problém vyřešit nebo chybu ověří a pošle na opravu.
  Na podporu se také můžete obrátit s dotazy na které nedostanete odpověď ani na chatu nebo fóru hry. Můžete nahlásit i různé chyby ve hře nebo hráče zneužívající chyby ve hře.


  S čím může podpora pomoct?
  Podpora může vyřešit mnoho problémů na Vašem účtu ať už technického nebo platebního rázu. Pokud nemůže problém vyřešit může po shromáždění potřebných údajů poslat problém na centrálu, která bude pracovat na opravě chyby.

  Pro jakýkoli kontakt podpory je potřeba aby jste byli přihlášení na herním účtu a použili registrační a ověřený email. Pokud tak neučiníte budete podporou vyzvání k tomuto procesu. Pouze v případě, že se nemůžete na svůj herní účet přihlásit například protože si nepamatujete přihlašovací údaje a registrační email byl zrušený, napište na podporu bez přihlášení na herní účet a použijte email, ke kterému máte přístup.

  Jak můžu podporu kontaktovat?
  Na hlavní stránce dole najdete název Podpora,

  Screenshot_8.png

  který otevře nové okno pro vypsání problému (1). Nejdříve vyberte druh problému (2). V řádku email (3) budete mít automaticky zvolený email, který je přiřazený k Vašemu účtu. Pokud nemáte přístup k tomuto emailu například kvůli zrušení emailu, vepište jiný, na který Vám může podpora zaslat odpověď. Do sekce Popis (4) napište co nejpodrobněji jaký máte problém. Minimální počet znaků pro odeslání zprávy je 150.
  Pokud chcete aby Vám po vyřešení nebo nahlášení problému byl zaslaný dotazník ohledně Vaší spokojenosti s tím jak podpora Váš problém řešila, zaškrtněte políčko u Průzkumu (5). V části Kód vidíte několik čísel (6),

  Screenshot_6.png

  která musíte opsat do řádku Vložit kód. Poté už stačí jen kliknout na Odeslat.

  Screenshot_7.png
  Po odeslání na Váš email přijde automatická zpráva, která oznamuje, že Váš "tiket" byl přiřazen podpoře. Od toho momentu bude konverzace s podporou probíhat pouze přes email.

  Jakou sekci mám zvolit?
  • Problém ve hře - tuto sekci zvolte pokud máte problém s herním účtem, objevili jste chybu ve hře nebo nahlašujete hráče, který porušuje pravidla hry nebo chatu (v případě porušení pravidel chatu nejdříve zkuste zavolat CM nebo Admina na herním chatu a porušení mu nahlásit). Tuto sekci zvolte i pokud chcete například změnit registrační email k hernímu účtu nebo se nemůžete po delší neaktivitě přihlásit e svému účtu.
  • Problém s platbou - tuto sekci zvolte pokud máte problém s nepřipsaným obsahem balíčku, sníženým počtem platebních metod nebo pokud chcete změnit platební měnu například z důvodu stěhování.
  • Problém s instalací se týká klienta hry (program stažený do PC a umožňující hrát přes ikonu na ploše). V případě, že Vám nejde stáhnout klient nebo ho máte staženého, ale nejde Vám spustit zvolte tuto možnost.
  • Obecné dotazy - herní fórum je nedílnou součástí hry a mělo by být první možností, kde budete hledat odpovědi na své obecné otázky ke hře. Pokud na herním fóru nenajdete odpověď zvolte tuto možnost a zeptejte se podpory.

   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.