Karneval duší 2014 (17. 6. 2014 - 29. 6. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. O2tu

    O2tu Stálice fóra

    ako ich mam minut :) ked sa ani na more nedostanem :)))
     
  2. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra


    jistě agitátore
     
    socient a Cz-asassins-Cz tohle ocenili.
  3. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Zas nejde mapa.! Z eventu žádný perli.! Co to jako je.?? Takle si začatečnici nemohou zahrat.! fakt)
     
  4. -astur-samotář

    -astur-samotář Zelenáč fóra

    hurá ještě to ani nezačalo a už to nejde dyt už se nejde ani přihlásit na moře 20% a dost tak si to tu pěkně referujte at si počtu co se děje
     
    Cz-asassins-Cz tohle ocenil(a).
  5. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    njn co bys chtel už ta akce byla dlouho :DDD to delaj schválne aby ty velký fullky pak ke konci poslali prachy.:)
     
  6. -astur-samotář

    -astur-samotář Zelenáč fóra

    Pro Verbeia_ hele děvče zkuste někdy aspon jednou udělat něco aby to fungovalo,a když Vám to nejde tak zkuste aspon opravit co už jste po.. předtím,a nebudeš se muset vymlouvat je to chyba je v řešení ono už je pro tebe otazka co je v pořádku
    jednoduchá odpověd. anebo běžte rovnou od toho
     
  7. Cz-asassins-Cz

    Cz-asassins-Cz Rádoby autor

    Njn cm umej psat jen - To je chyba -To se spravý a když jse nekdo zeptá tak hned- Koukni se na forum. To tam ani nemusej bejt když nam nepomhou EDIT (TL_Verbeia).! :)
     
  8. -Gexo-✔

    -Gexo-✔ Pisálek fóra

  9. Aksal-cz

    Aksal-cz Pisálek fóra

    Bohužel nevěřím týmu administrátorů ani tady ani na chatu ve hře a podpora je nesolidní
     
  10. Pralinka.Cz

    Pralinka.Cz Pisálek fóra

    zruste tu akci to se neda hrat a jen se to seka nic vis:mad::mad::mad::mad: a stejnak je to o nicem:(:(:(:mad::mad::mad:
     
  11. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    no konecne soker event:D
     
  12. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    takže si to shrneme

    udejaji synchronizaci aby odstranili chyby
    po synchronizaci nefunguji glitze a chapadla a co se mozna podarilo opravit se nedozvime

    takto si představuji dobře fungující firmou která informuje své hráče ))))
     
  13. *~Vodka~*

    *~Vodka~* Pisálek fóra

    mužu vam rict že me dali ban na lod 7 dni když jsem jim poslal video z booterama na glizy tak jezdy furt no škoda mluvit jen vam řeknu je dalši *** na svitky a zbyrani shinny ale ja to nepouživam a CM verbia prosim ukonči cely forum nema to cenu mas dobry plat s nas tak adios
     
  14. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Diskusiu zamykám. Otvorená bude opäť po spustení akcie.
     
  15. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    me davali 56 az 59 vstupenek.a opet tleskam jak to krasne funguje :)
     
  16. *==danger==*

    *==danger==* Pilný autor

    to je bomba ,skočíím na regatu ,kousne se mi loďka ,dám reset compu a už loďku nemám vůbec a kdo ví jestli ještě někdy budu mít , jak to tak vidím
     
  17. TEKIN.KURTULUS

    TEKIN.KURTULUS Zelenáč fóra

    Zrušte tu akci!!! moře nejde nic !
     
  18. xixao30

    xixao30 Zelenáč fóra

    tak uz se zase akce sekla jako vcera po 35 minutach kdo mne vrati vystrilenou munici nebo da duse uz se to stalo i vcera to sem hodil zahlavu ale dnes znovu mnel sem postmana na 3 rany a vcera skoro to same
     
  19. Ŧקε†яik36czŦ

    Ŧקε†яik36czŦ Znalec fóra

    Čau,no mě to nejede,přihlásil jsem se po asi 4 hodkách na moře a byl jsem glo,po f5 se mi objevilo 20%,po dalších chytrých radách opět 20%,a pro toho jaryna boo,ty jsi asi trošku postížený v těch tvých příspěvcích,že jo??)););)
     
  20. ***tom**UEK

    ***tom**UEK Vycházející hvězda fóra

    dobra akce :))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.