Kapitanska Liga-Bonusova Mapa

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem VampyrPrinc, 12/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. VampyrPrinc

    VampyrPrinc Zelenáč fóra

    Zdravim.

    10 rokov som tu nebol tak mam trosku zmätok. Preto poprosim o trpezlivost.

    1-Otazka znie , Kapitanska liga-Pridelit Ulohu-Bonusove Mapy- ..... a tu znie otazka -prečo v ponuke bonusove mapy mám na výber len z jednej bonusovej mapy-Mapa Virgo. Vlastnim aj mapu Capricornus.

    2-Otazka znie denne ukoly- prečo mám všetky denné ukoly v šedom-čiže nedostupne. kapitám má potrebný talent k tomuto ukolu ale vyslať ho tam neviem

    Vopred dakujem za všetky odpovede. Nech Vám do plachiet fuka priaznivý vietor.
     
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj Vampyr

    1. Jsou tu 2 různé svitky pro kapitány. Tzn. že pokud máš jen jeden svitek(u toho kapitána) tak ti půjdou jen určité svitky (virgo, sagitarius, cancer a např. aquarius nebo taurus..)

    2. denní úkoly které tam máš - musíš mít taky dostatečný level. Jestli máš plácnu 20 lvl maximum pokud si nehrál 10 let, logicky nemůžeš poslat kapitána na úkol, který je 40+.

    Snad jsem ti trošku pomohl, pokud jsem se někde upsal, nějaký moderátor mě jistě opraví.

    Přeji ti hezký den a hodně štěstí.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    je to správně, jen menší doplnění. Některé mapy nedělá žádný kapitán. Mapy musíš vlastnit aby jsi je měl v nabídce pro kapitána. Veškeré info najdeš na foru v Časté dotazy (obecné) - abecední seznam - L jako Liga kapitánů
     
  4. VampyrPrinc

    VampyrPrinc Zelenáč fóra

    dik za odpovedene. Abecední zoznam som prelistoval
    1-ano chapem.
    -mapa Sagittarius-tu aktualne plným lebo mma kapitana na to ak talent
    -mapa Virgo- tu nemoýem, leno nemám rovnaký talent ako je mapa
    -mapa Capricornus- teda ak dobre chápem na tuto mapu sa neda splnit lebo teda na tuto mapu sa neda vyslat kapitám


    2-nejaka kravina mám rovnaký talent aký treba mám. Mám llv Neškodný , čo je vyšie ako je požadovaný vyhnanec .
    aj tak mám políčka šede a neda sa tam poslal kapitan
     
  5. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj,

    hele chvíli jsem to musel přelouskat, ale k tý 2. Ty ten talent můžeš mít, ale ten úkol je pro daný level lodi. Nemůžeš kapitána poslat na úkol, který je pro hráče který mají třeba 40 herní level, a ty máš např. 20. Netuším jak ti to vysvětlit už líp. :-D :) pěkný den
     
  6. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Co se týká map, chápeš to správně. Svitek musí mít stejný talent jako kapitán.
    Co se týká úkolů nebo vysílání kapitána na mise, nestačí mít jen stejný talent. U každé mise nebo úkolu je nutné ab kapitán měl vyšší vitalitu než je riziko mise. Dál musí mít stejný nebo vyšší level a musí mít alespon jeden společný talent s misí nebo úkolem. Vitalita se doplnuje postupně, když je kapitán mimo úkol nebo misi. Ve vlákně Liga kapitánů máš všechny podmínky vypsané. Pokud to všechno máš dobře a přesto ti nejde poslat tak sem dej screen.
     
    *jakor40 tohle ocenil(a).