Kameny

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Silent_knight, 25/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro návrh?

  1. Ano

    6 hlasy(ů)
    31.6%
  2. Ne

    13 hlasy(ů)
    68.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Silent_knight

    Silent_knight Perspektivní autor

    Dobrý večer, dnes jsem projizdel kameny v BP a všiml jsem si ze mám dost speciálnich jak na eli body tak i poskozeni a dalsi ..pouzivam vetsinou jen 3 módy A zbytek spec. Kamenu je nevyužita proč by nemohl existovat nejaky klenotnik ktery by byl třeba za 10 € a umoznil "apgrejdovani" na dalsi stupne nemusi jich byt moc třeba jenom 4-6 . Třeba já osobně bych to ocenil na eli body a rychlost lodě. Nevim jestli už to někdo nenavrhoval nebo neco takoveho není v planu piste nazory a upomínky. Třeba bych i kombinoval ještě s krystalama co level 100 krystalu
     
  2. ~Cpt.McCoroner~

    ~Cpt.McCoroner~ Pisálek fóra

    Určitě to není špatný nápad. Jsem pro.
     
  3. blbosť....pre boterov ráj na bonusky s ELB....skôr keby zamedzili zisk toho istého druhu špec. kameňa by bolo lepšie....nehovorím že návrh je zlý ale už teraz boter na bonuske spraví 1mld elb čo spraví potom?
     
  4. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Návrh zamykám bez odoslania RT, nakoľko nesplnil stanovené kritéria a navyše a viac hráčov hlasovalo proti návrhu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.