Oznámení Kam se obrátit s problémem?

Diskuze na fóru 'Pravidla' zahájená uživatelem Leo., 12/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Kam se obrátit s problémem?

  Vždy se snažíme reagovat na požadavky hráčů co nejrychleji. Ne vždy ale je možné vyhovět Vašim požadavkům nebo vyřešit Váš problém. Jednotlivé sekce jako Chat, Fórum a Podpora mají různé možnosti a pravomoci řešit různé problémy a chyby. Níže najdete orientační soupis s čím se na koho můžete obrátit.

  Chat
  Na herním chatu jsou Vám k dispozici CM (Chat moderátoři), kteří sledují a kontrolují plynulost a slušnost chatu a také ti mohou poradit s drobnými problémy nebo kde co najít na herním fóru. Pokud zjistíte nějaký problém ve hře nebo s hratelností nahlaste to CM, které problém nahlásí k dalšímu řešení. Na herním chatu platí pravidla, která je potřeba dodržovat. Jejich porušení se trestá napomenutím, kickem nebo bannem, podle závažnosti porušení.

  Fórum
  Na herním fóru najdete technické informace o opravách nebo plánovaných aktualizacích, informace k akcím, předmětům, funkcím a systémům hry (časté dotazy (obecné) - abecední seznam).
  Máte zde také možnost se vyjádřit k probíhajícím akcím, novinkám ve hře a nebo jen diskutovat o hře. Můžete navrhovat změny pomocí anket a klást dotazy na FM (Fórum moderátory). Stejně jako na herním chatu zde můžete hlásit chyby jako lagy ve hře, nefunkčnost některých předmětů atd.Na herním fóru platí pravidla jejichž porušení se trestá trestnými body. Po dosažení určitého počtu trestných bodů systém zabanuje uživatele na herní fórum. Délka banu závisí od množství nasbíraných trestných bodů a druhu přestupku.

  Podpora
  Pokud máte problém na svém herním účtu a ani CM na herním chatu ani FM na herním fóru Vám nemůže pomoct obraťte se na technickou podporu, která může Váš účet zkontrolovat a opravit některé problémy.

  Technická podpora řeší například:
  • přihlášky moderátorů
  • odměny ze soutěží na herním fóru
  • stížnosti na moderátory (předávají se ICM)
  • některé problémy s transakcemi (které nevyřeší Platební podpora)
  • problémy na herních účtech (zakoupené jiné množství předmětu než bylo zamýšleno, nepřipsání předmětů nebo buffů atd.)
  • změna emailové adresy nebo platební oblasti
  Některé problémy může vyřešit podpora a některé se hlásí na centrálu, kde pak dochází ke globální opravě chyby.

  Podpora nemůže opravit například:
  • lagy ve hře
  • grafické nebo technické problémy a chyby hry
  • globální problémy na účtech hráčů
  • odškodňovat jednotlivé hráče za problémy ve hře
  Centrála
  Globální chyby, problémy s hratelností nebo s herními účty řeší centrála.
  Ta také může chyby opravit nebo spustit restart serverů. V případě větších problémů může hráče odškodnit formou bonusového kódu s různými předměty do hry.
   
  CM_Miky tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.