ID hráčů po potopemí

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem zbyeek, 23/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    Tak mi nezbývá než založit téma tydy, furt nechápu a nebylo mi zděleno po jaké době je možný návrh a nápad možný odeslat na centrálu??? To o co mi jde je pro war hráče dleš mě zásadní, proto bych ten to návrh za mne odesílal denně :)
     
  2. ČIERNA_PERLA*SK

    ČIERNA_PERLA*SK Pisálek fóra

    Skús tu aspoň pridať anketu.
    Oni zvyčajne posielajú návrhy ktoré sú rozpísane. Za mňa z toho čo si napísal tak to vyzerá ako dobrý nápad.
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Anketa s tématem ID v deníku byla založená loni v říjnu a po jejím uzavření byla poslaná na centrálu. Zakládat anketu se stejným obsahem tedy nemá smysl. Dnes jsme poslala email s upozorněním na výhody tohoto kroku, ale je čistě na centrále, jestli a kdy tento návrh zavede do hry. Anketa se stejným tématem bude pokaždé zavřena, protože už jednou anketou proběhla a kladný výsledek už byl na centrálu poslaný.
     
  4. tomauva

    tomauva Zelenáč fóra

    parada omluvny kod kdyz hra stejne nejde vite kam s tim muzete jit
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    sem takový příspěvek nepatří, týká se jiného tématu.
     
  6. zbyeek

    zbyeek Pisálek fóra

    Ok díky za snahu a odeslaný email :)
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight