Hybridní server (1392) - přepínání režimů/Diskuze

Diskuze na fóru 'Obecné diskuze' zahájená uživatelem Leo., 16/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Ahoj piráti,

    V tomto vláknu můžete psát své názory, poznatky a návrhy na zlepšení systému přepínání jednotlivých režimů na hybridním serveru GE 8 (1392)
     
  2. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    Myslím že je to už všem jedno.
     
  3. Hank45CZ

    Hank45CZ Rádoby autor

    Souhlas,co otevřela konkurence,tak už to taky nesleduju;)
     
  4. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Ahoj :)

    Jako nezlobte se na mě, ale větší nesmysl jsem dlouho nečetl, jako zastánce PVP, už i toto je na mě moc :-D. Člověk léta hraje na serverech kde se standardně bojuje v rámci PVP. Vymyslí se PVE servery pro hráče, kteří nechtějí bojovat ale farmařit. Na čemž se po mnoha letech spojí všechny servery do jednoho (krom ameriky), tak aby se vymyslel herní předmět aury. Teď už tu máme hybridní server. Jako upřímně mám strach co přijde příště :-D.
     
    bimbik1 tohle ocenil(a).
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    brzy budu posílat feedback centrále. Nějaké další názory nebo nápady?
     
  6. LeNTS95.

    LeNTS95. Zelenáč fóra

    Určite spokojnost s týmto zavedením bojuje sa denne,a farmit sa taktiež dá,určite sa nemožte len stažovat ,prosim o zachovanie systému vdaka :)
     
    *Astička*CZ tohle ocenil(a).
  7. Nerissa3

    Nerissa3 Zelenáč fóra

    Ahojte, chcelo by to spojit GE8 s nejakým serverom pretože tých hráčov je fakt málo kedže BP začal niečo robit s uživatelmi BOTu a spravit nejaké bojové body pri odmenách aké su a ktoré sú len 2x za 24h by BP mohol aj zmenit odmeny za potopenie aspon 1 bod po 2hom potopení.Sme v roku 2023 a mám pocit že hrá stagnuje čo sa týka servisu hry.
     
  8. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Ha Ha no jo nejlepe Debufovat platici hrače kteři nepoužili Bota a neni odvolani tak čemu se divi že je malo hraču kdo se necha okradat od podvodne fa. BP
     
  9. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Nerissa3 nově se přidalo, že pokud potopíš hráče s debuffem nebo jizvou dostaneš dvojnásobek bodů. O sloučení GE 8 serveru už hráči žádali na discordu a je tam k tomu i anketa pro hlasování. Pro jakékoli další návrhy prosím založ anketu buď tady neb v EN na discordu.
     
  10. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    A nebo tě bude topit tyden a dele .Leo špatna rada.:):):).
     
  11. Kolibrík_SK

    Kolibrík_SK Rádoby autor

    Ahoj všem Rebels poviem ti jednu zásadnú vec nepoznám žiadneho hráčo ktorý by mal debuf a naozaj nebotoval na ge7 mame cech omega a ani jeden jedný hráč či už platiaci alebo neplatiaci debuff nedostal. Co sa týka celej aliancie ktorú mam pod palcom debufi tam nejaké su ale všetci hrači sa k hre na programe priznali a uvedomili si vážnost situácie a do budúcna naozaj uz zakázane programi používat nebudú. Ked som hráčom vravel aby nebotovali mali obavi že aj ked nebudú jazdit na tractore debuff dostanu každeho som ubezpečoval že sa tak nestane a vieš čo sa stalo? Ani tý čo malio dva debufi po sebe debuff nedostali z jedného jediného dovodu lebo nebotovali. Isto mohlo sa stat pár chýb ale isto je to velmi velmi male %. Tak by bol načase prestat stale obvinovat so všetkého BP taký je moj skromný názor za ge7 Ja-pumu
     
  12. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

  13. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Kolibrík_SK Ahoj Jsem na totmto světe vic jak pul stoleti a věř že nemam mutnost použivat program a navic bych jej neuměl použit , nejsem tak zdatny v PC.