Hra na tabletu

Diskuze na fóru 'Obecné dotazy' zahájená uživatelem vorvan, 9/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. vorvan

    vorvan Zelenáč fóra

    Ahoje piráti, poraďte mi prosím, jak jde hrát seafight na tabletu a nebo prosím nějaký odkaz, kde to někdo pořádně vysvětluje. Asi jsem trouba, ale nejde mi to. Děkuji všem předem a snad někoho nepobouřím, že jsem si dovolil napsat dotaz, chci jen poradit a nic jsem nenašel :) Díky za pomoc
     
  2. Drobečekczeu8

    Drobečekczeu8 Zelenáč fóra

    Mě osobně to taky nešlo
     
  3. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    nezkoušela jsem na tabletu a nevím jestli jde stáhnout klient, ale mělo by jít hráč aspoň přes prohlížeč. Záleží taky na tom jaký systém v tabletu je, co přesně Vám to dělá za problém, jestli nejde vůbec spustit nebo nainstalovat. Je potřeba podrobněji popsat problém, možností jsou stovky.
    Na foru v technických dotazech najdeš vlákno "Jak správně odinstalovat klienta" tam je i odkaz na stažení. Pokud jde o jiný problém tak ho sem napiš.
     
  4. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    Taky jsem měl takový problém, tak jsem musel začit hrát na PC. Vždy jsem načetl hru, dal jsem hrát a jen černá mapa, že se jako načítání na moře a pořád nic. Když jsem zkoušel nainstalovat klienta, tak to nešlo. Měl jsem tablet Lenovo, systém Android, tak nevím kde byla chyba???
     
  5. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    na foru jsou vypsané požadavky pro hru, ne všechny systémy můžou hru načíst.
     
  6. vorvan

    vorvan Zelenáč fóra

    Můžeš mi prosím dát odkaz na požadavky, jak píšeš na fóru, kde to najdu? Přesně jak píše FEDEX, tak mi to dělá. Načte se mi moře jen černé, jako že se načítá, ale nikdy se mi neotevře moře, zkoušel jsem i v tabletu nastavit, jako hrát na PC,, ale pořád to samé, tak nevím, co dělat, nejsou tady nějací odborníci IT. kteří by mě poradili? Mám systém Android 10
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Windows 7 nebo novější, 4 GB RAM, 2 GB volného místa na pevném disku, připojení DSL/kabel
    To jsou systémové požadavky umožňující optimální herní zážitky. Minimální požadavky na spuštění hry jsou nižší.
     
  8. vorvan

    vorvan Zelenáč fóra

     
  9. vorvan

    vorvan Zelenáč fóra

    Tohle to co píšeš je zřejmě požadavek na PC, to nám nepomůže a nedělám to jen pro sebe, poněvadž si myslím, že spoustu hráčů bby chtělo hrát hru na mobilu, tabletu a nejde jim to. Není tady někdo, kdo by pomohl, hráči nebuďte sobci a pomozte druhým. Třeba vedení BP by mohlo vědět více. Zkusme to předat výše, jde přeci o hráče a potencionální plátce. Děkuji moooooc za pomoc všem, plavime se přeci na jednom moři
     
  10. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    zkusím zjistit víc infa
     
  11. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Základní podmínkou je aby jste na tabletu měli Windows, pak by to prý mělo jít.
     
  12. 乂==FEDE乂==乂

    乂==FEDE乂==乂 Pisálek fóra

    Nevím, jestli začínající hráči nebo ti kteří chtějí začít a jsou třeba děti, jestli mají mobil nebo tablet se systémem Windows, nejlevnější tablet s Windows stojí 5 - 10 tisíc, tak nevím. Myslím, že to musí jít i jinak, jen, kdyby se někdo podělil o své zkušenosti a nebo možná podpora by mohla vědět více a nebo snad někdo na zahraničním fóru, když Češi nebo Slováci nechtějí poradit. Nejde jen o vorvana, ale o další začínající hráče, tak byste se mohli trochu podělit o informace a zkušenosti.
     
  13. bimbik1

    bimbik1 Pisálek fóra

    Díky velkému množství scriptů a podobně je na mobilu hra nehratelná , kdysi jsem to zkoušel sice se spustila ale jediné co jsem mohl ovládat byl chat telefon to vůbec nedával. Sice dnes jsou vymakanější mobilní systémy ale i tak si myslím že to bude obrovská zátěž. Když i do dneška spousta notebooku či počítačů mívá s hrou problém...
     
  14. .gori.

    .gori. Pisálek fóra

    melete blbosti a hraj te lamy
     
  15. vorvan

    vorvan Zelenáč fóra

    nevím, kdo mele blbosti, jen chci poradit a pomoci i druhým, kteří by by si chtěli zahrát hru na tabletu a nebo mobilu, je lepší napsat, že jsme lamy a meleme blbosti. než se pokusit poradit nováčkům jak hrát hru na tabletu. Vždycky je to o lidech a jak vidím, tak ani admin, team leader a podpora neví víc a co na to říkají vývojáři u BP, těm to nevadí, že nepřichází noví hráči a přichází o potenciální plátce? Někdo prosím s další chytrou řadou, kdo chce opravdu pomoci???
     
  16. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Vůbec si nedovedu představit hrát tuhle hru na mobilu a skoro ani na tabletu. Mít na tom malém displeji moře, nějaká menu a třeba ještě chat, tak nenaklikneš ani npc, natož hráče. Podle mně se to na tabletu moc hrát nedá a už vůbec ne na mobilu. A možná i proto to BP neřeší. A že by tím BP přišlo o moc hráčů si teda rozhodně nemyslím.
     
    bimbik1 a Canabis-cz tohle ocenili.
  17. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

    Systém hry je nastavený jen na určité PC systémy. Stejný problém mají uživatelé Macu i když hrají přes PC. Hra je prostě provedená pro Windows, který je nejrozšířenější a ostatní systémy nejsou podporované.
    Hraju na notasu s úhlopříčkou 40 cm a mám problém dostat všechno na plochu tak abych mohla i hrát a lišty mi nezavazel v moři. V tomto souhlasím s Geraldem, tahle hra není se všemi lištami, nastaveními a věcmi hratelná na mobilu a pochybuju, že i na tabletu. V boji by jste byli naprosto nahraní a myslím, že i u běžného hraní kde by bylo potřeba hlídat si okolí nebo dělat více věcí najednou.
    Na můj dotaz ohledně tabletů mi bylo DEV členem odpovězeno, že pokud má tablet Windows a aspon trochu podobné parametry jak jsou psané výš, tak by neměl být problém.