Hra na systému Windows 7, 8 a 8,1

Diskuze na fóru 'Technická oznámení' zahájená uživatelem Leo., 20/6/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Leo.

  Leo. Team Leader Team Seafight

  Ahoj piráti,


  máme důležitou aktualizaci týkající se kompatibility našeho klienta Seafight s různými operačními systémy. Vzhledem k nedávným změnám a pokroku v technologii vás s politováním musíme informovat, že náš klient již nebude podporován na operačních systémech Windows 7, 8 a 8,1.

  Jak možná víte, Microsoft ukončil podporu těchto systémů, což znamená, že již nebude poskytovat bezpečnostní aktualizace ani technickou pomoc pro tento operační systém. V důsledku toho musíme sladit naše úsilí s tímto průmyslovým posunem a upřednostnit kompatibilitu naší hry s nejaktuálnějšími a nejbezpečnějšími platformami.

  Chápeme, že tato zpráva může být zklamáním pro naše věrné hráče, kteří stále používají Windows 7, 8 a 8,1. Než se objeví jakékoli obavy, chceme vás ujistit, že tato změna neznamená konec vaší cesty Seafight. Stále budete moci přistupovat ke hře a užívat si ji prostřednictvím svého prohlížeče, bez ohledu na operační systém, který používáte. Naše verze prohlížeče zůstává plně funkční a bude i nadále dostávat aktualizace a podporu.

  Také doporučujeme našim hráčům, kteří aktuálně používají tyto systémy, aby zvážili upgrade svého operačního systému na novější verzi. Upgrade na podporovaný operační systém nejen zajistí hladké fungování Seafight, ale také vám celkově poskytne bezpečnější a efektivnější práci s počítačem.

  Omlouváme se za jakékoli nepříjemnosti, které to může způsobit, a děkujeme za pochopení, protože se přizpůsobujeme vyvíjejícímu se technologickému prostředí. Náš závazek poskytovat výjimečný herní zážitek zůstává neochvějný a budeme pokračovat v inovacích a přinášet do moří nová dobrodružství pro naši komunitu.

  Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc s přístupem k Seafight prostřednictvím vašeho prohlížeče, náš tým podpory vám rád pomůže. Jednoduše se na nás obraťte a my vám podáme pomocnou ruku.

  Děkujeme vám za vaši trvalou podporu a oddanost Seafight. Těšíme se na plavbu po vašem boku na mnoha vzrušujících plavbách, které nás čekají!