Hra mi padá

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem .Kabi77.cz., 14/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .Kabi77.cz.

    .Kabi77.cz. Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    tak před týdnem mi začala hra hrozně blbnout, nejde to vůbec hrát.
    Tak po 5 minutách (cca) se hra vždy sekne a nedá se s tím nic dělat, když chci dát f5 tak hra stále nereaguje, musím hru vypnout a zkusit to třeba za 10 minut a zase to šlape třeba 5 minut.. :/ všechno jsem zkusil, aktualizovat flash player a javu..
    Děkuji za radu
     
  2. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj .Kabi77.cz., zkoušel jsi i změnu prohlížeče?
     
  3. .Kabi77.cz.

    .Kabi77.cz. Zelenáč fóra

    Ano změnu prohlížeče jsem zkoušel, teď mi nešlo ani se dostat na hlavní přihlašovací stránku (5minut), ostatní webové stránky šlapou
     
  4. ===MB===

    ===MB=== Zelenáč fóra

    Od 14.00 hod se nemůžu dostat na moře 20% a konec jak já tu hru už nesnáším.Toto už není hra ale utrpení.
    Vše jsem vyčistil veškeré prohlížeče a nic.
     
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj ===MB===, bohužel jedná se o problémy se současnou akcí, které postihují všechny.
     
  6. alkyboy22

    alkyboy22 Pisálek fóra

    Co som si vsimol tak od noveho roka co akcia to pruser a potom sa len zbytocne ospravedlnujete a predlzujete akcie o par dni alebo tyzden. Este som nezazil od noveho roka zeby sa nevyskytol nejaky problem s loginom a pod. Naco spustate akcie ked ich nemate uplne vysperkovane t.j. zbavene chyb. Potom sa na takych akciach nabalia len stastlivci co sa ingame dostanu a ostatny ostavaju v nevyhode. (a nevravte mi, ze ked sa neda od 14tej nalogovat mne tak ze to neide vôbec nikomu).
     
  7. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj alkyboy22, stačí se jen podívat po fóru na oficiální diskuzi k akci a uvidíš sám.
     
  8. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Poseidone nemas pocit ze je cas aby BP podal hracum nejake vysvetleni a pripadnou omluvu . V jistem pripade jakozto mluvci BP ,, moderator '' bys mel naucit tu bandu nevzdelancu slusnemu chovani k zakaznikum.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj cz¤REBELS¤cz, jen taková otázka na tebe, nemáš pocit, že já těžko ovlivním toto. Ano měl by, ale s tím my bohužel nic neuděláme, stížnosti podáváme a nejen my, ale tím naše možnosti pomalu končí. Samozřejmě třebas budeš mít větší štěstí zkus kontakt v tiráži.
     
  10. cz¤REBELS¤cz

    cz¤REBELS¤cz Stálice fóra

    Poseidone dekuji za odpoved ale docela vas obdivuji ze mate nato jako team zaludek to vsechna cest . Tiraz ale nejspis nepouziju ja nechodim za kovarickem . Jen si pockam co bude dal.
     
  11. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    opravdu luxusní,hra jede normálně a co jiného napadne BP než dát restart a opět nejde na moře :D komedie
     
  12. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.