Zpetná vazba Hon na mŕtvy Október (13. 10. 2016 - 18. 10. 2016) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 13/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  2. JakubPlay4Fun_KDN

    JakubPlay4Fun_KDN Pisálek fóra

    • nevhodný výraz, vulgarita
    BP DALŠÍ edit NA HRACE
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/10/16
  3. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Krásný den chci se zeptat, co je platné jestli zisk, nebo šance na zisk perel?
    V každém oznámení je to jinak.


    Najdôležitejšie fakty:
    • NPC Mŕtvy Október budú zraniteľné voči Voodoo munícií
    • Zisk z tohto NPC budú tvori BZ a perly
    • Existuje malá šanca, že za najväčšie poškodenie alebo poslednú ranu získate design "Mŕtvy Október

    Mŕtvy Október
    • Strieľa sa perlovou muníciou
    • Šanca na zisk perál za damage
    • Šanca na zisk "Nezastaviteľnosti"
    • Malá šanca na zisk designu Mŕtvy Október za poslednú ranu a najvyššie
     
  4. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    BP se předvedlo zase
     
  5. .Doriana.

    .Doriana. Pisálek fóra

    Ehm...a chat ve hre mi vzali abych nemohla diskutovat v realnem case? Nebo proc? :-D
     
  6. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

  7. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    co se vam zase nelibi? moja se mi hodi,mam z nich svitky,krystalu neni nikdy dost co vic si prat za dutou :D jen teda 2mega zivota je celkem dost pro male lodky :) ale zase je nikdo nestrili tak jich mame dost pro sebe :))
     
  8. nirralsvk

    nirralsvk Pisálek fóra

    • nevhodný výraz, vulgarita
    Si robíš EDIT ? Tak si to strieľaj mne stačilo dostať z jedného debuff + epidemiu a keby dostaneš aj zakazdym tie 3 krystale + 3 mojo a 5 harpun tak sa to brutal oplati za 2.000.000 HP (1.5M VB + 0.5M HP) :D

    Hodnotenie akcie ani radšej nebudem komentovať inak by tam boli samé vulgarizmy a hviezdičky, BP proste znova boduje :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/10/16
  9. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    tak proc ne dute mam dost necham strilet a jdu si dat kafe :) co cekate ze dostanete vse zadarmo? Jste si mohli zvyknout ze BP jde prevazne o penize a ne o vas. hraju nekolik mesicu po ctyrech letech opet a za tu dobu jsem to pochopil hned :D ale co se tyce odmen za zebricek to opravdu neni zadna slava,disajn bez kamenu adruhe misto jedno delo :D
     
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    ondraz.cz když už u vás akce je můžeš mi tedy říct jestli jsou perly z každého Mrtvého Oktobera?
     
  11. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    nejsou :) tedy jen na nejvetsi dmg :) tzv mala sance :D
    • Strieľa sa perlovou muníciou
    • Šanca na zisk perál za damage
    • Šanca na zisk "Nezastaviteľnosti"
    • Malá šanca na zisk designu Mŕtvy Október za poslednú ranu a najvyššie poškodenie
     
  12. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Díky to jsem četla, ale jak už jsem psala ve 3 příspěvku tak se ty oznámení neschodují, proto mne zajímala realita
     
  13. dieber.cz

    dieber.cz Pisálek fóra

    Zatím sem jich střílel 5 a dal mi perly každý mají tam překlep perly sou za způsobené poškození a je malá šance na zisk bonusové odměny která obsahuje perly. Ale pokud si ho nevystřelíš tak na bonusovou odměnu nedosáhneš.

    Spíš by mě zajímalo kde mám brát munici když je jen za reály.
     
    Remiel tohle ocenil(a).
  14. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    ale ono to odmeny dava jen staci premyslet jak na to :)
     
  15. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    • nevhodný výraz, vulgarita
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/10/16
    Remiel tohle ocenil(a).
  16. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    dik to rad slysim :)
     
  17. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    ondřeji kolik BP platí roztleskávačům :rolleyes:..zase další "akce" aby se neřeklo že se nic neděje..klasika
     
  18. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    dieber.cz mocinky díky za odpověď :D no tak s municí ti nepomůžu ale třeba na konci akce jí daj na černý trh.
    ondraz.cz než odpovíš přečti si prosím otázku raději 3x-5x. A hodně štěstí u přemýšlení jak na to.
     
  19. ondraz.cz

    ondraz.cz Stálice fóra

    darku ja nejsem jouda od bp ale kdyz se mi nelibi akce takji proste nehraju :) ano stoji za dve veci ale ja si necham vystrilet dutou lodku a bud dostanu neco nebo ne. odbiham a mam svuj klid :D tak staci jednoduse strilet tou munici co je na akci a perle clovek dostane za tu velkou lod. musi ubirat zaroven oboje body. tak nejak odzkouseno a jde to. ale je to naprd kdyz se za ni plati.
     
  20. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    • nevhodný výraz, vulgarita
    EDIT ondraz.cz jak chceš ubirat oboji když 75% hraču nema woodo uder.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/10/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.