hodnocení akce

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem !!LOVE-YOU!!, 17/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

chcete zalozit tuto diskuzi

  1. ne neni potřeba

    58.8%
  2. ano myslim si že to začatečníkum dost pomůže

    41.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. !!LOVE-YOU!!

    !!LOVE-YOU!! Zelenáč fóra

    ahoj lidi bylo by fajn kdyby tu SCM nebo TL založilo diskuzi hodnocení akce co by byla otevřena vždy a každý by mohl ohodnotit bežici akci bylo by super aby to bylo po hromadě i s uspěchy v akci atd aby když se někdo zaregistruje si to mohl přecíst a nehledal to v 60 diskuzích myslím že by to bylo plus pro nováčky co myslíte
     
    Naposledy upraveno: 17/8/16
  2. *jakor40

    *jakor40 Vážený autor

    Zbytecnost, protoze tu slouzi diskuze k akci, kde hraci ukazuji sve vysledky a podobne..
     
  3. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Taky si myslím, že diskuze k akci stačí. Nováčci by nemuseli hledat v 60 diskuzích, ale za pár měsíců by hledali v 60 hodnoceních akce :)
    A jen tak mimochodem: !!LOVE-YOU!! založíš návrh, jak by bylo dobré udělat hodnocení akce a dáš hlas pro NE?!? Zajímavé :)
     
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj !!LOVE-YOU!!,

    nebudeme bránit iniciativě, to v žádném případě, ale podle mě též je zmíněný návrh do budoucna kontraproduktivní. Dosavadní systém je lepší, ale samozřejmě má každý hráč možnost se vyjádřit. Spíše by pomohlo, aby více hráčů se zapojovalo na začátcích všech akcích do diskuze, psaly své zkušenosti a rady. Bohužel někteří hráči raději bombardují otázkami CM přímo na chatu ...

    pěkný den
     
  5. DarkAngels-CZ

    DarkAngels-CZ Obyvatel fóra

    pro mě taky zbytečné,páč já nebudu spokojen nikdy s ničím co BP provede,dokuď ze hry nezmizí booty a bugy :cool:
     
  6. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Návrh nesplňuje počet hlasů zamykám.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.