Hněv oceánu 2016 (22. 9. - 27. 9. 2016) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 21/9/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. duro370

    duro370 Zelenáč fóra

    Najlepšia akcia, neviem čo sa každý sťažuje veď dostať 5000 perál za 5 000 000 Hp sa oplatí, čo viac si priať :) naviac Krakenovu municiu mame moznost zakupit si priamo z platobky tak aspon usetrime perly na nakup municie na krystale to je bezva 4-6 krystalov + take super predmety ako su Nebeske ohne, Amulety Agwe, Strelny Prach a Pancierové platy + ten Morský Netvor no niečo úžašné 25M Hp a zostrelím si ho sám veď máme všetci 1 miliardu munky a ak nie tak nakúpime, veď stojí len pár halierov, dobrá práca BP !!!
    Hodnotenie akcie 200% lepšiu si ani neviem predstaviť :D
     
  2. kywa

    kywa Obyvatel fóra

    sandokan c g koukam ze si z osocovani presel do brekotu inu ne vzdy se vyplati lezt bp do krku spodem tak to nehraj
     
    †R.I.P[†] tohle ocenil(a).
  3. Trucker.cz

    Trucker.cz Aktivní autor

    :D BP JEDE
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  4. _sandokan_CG!

    _sandokan_CG! Stálice fóra

    kywa,tak za 1 nezname se,a za 2 vidiš někde abych brečel?,nebo lezl BP do ..?pokud maš nejake poznamký tak to piš tak abys nikoho neuražel protože jednou se ti to vrati
     
  5. BiG-M*cz

    BiG-M*cz Zelenáč fóra

    • doubleposting
    mohla by být konečně nějaká akce, která je výdělečná i pro slabší lodě!! není to fér..tímhle způsobem mě ta hra pomalu přestává bavit.

    jo nepamatuji si kdy byla naposledy akce kde si muzou zahrat a vydělat i slabší lode
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/9/16
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  6. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj BiG-M*cz,

    dodržuj prosím pravidla herního fóra.

    Pokud jde o akci pro "slabé lodě", tak to je přesně 10 dní co skončila, vyzkoušel jsem s úplně malou lodičkou (50 libry + nastavení). To že to zde slabší hráči nepíší je věc úplně jiná - smutná.

    Stejný výsledek (silná vs. slabá) 170 000 perel denně (x13) za dutou munici bez enemy. Pouze "čas" byl proměnná veličina, nemůže přeci chtít začátečník střílet jako několika letý hráč, přesto v duté munici není tak ohromný rozdíl jak tomu bylo dříve.

    pěkný den
     
  7. ΛΖLΛB

    ΛΖLΛB Stálice fóra

    Mirku to myslíš tu akci při který některým nešlo nakupovat munici v č.trhu a před kterou byla synchronizace cituji: " kterou však jako hráči téměř nepostřehnete " tak ta byla vážně skvělá :)
    Tuhle akci snad radši ani nebudu komentovat.
     
  8. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ΛΖLΛB,

    nn, to myslím tu akci, při které jsem zkusil s úplně malou lodičkou střílet jen proto, abych si zkusil jak na tom "malé lodě" jsou a později to zde použil :). Ono není na škodu si to občas vyzkoušet, čas střelby stejný jako většina hráčů, DMG se dá během krátké doby pěkně navýšit a zrychlit, dříve díky 30 librákům to bylo 1/4, to bych to dělal 4 x déle, takto pouze 2 x a to nebylo tak strašné.

    Pouze pokus nic víc. ...

    Také si rád vydělám pár mega perel a tisíce krystalů o tom žádná, ale není pro mě každá jiná akce propadákem. Stále zastávám názor, že více jak 25 K perel čistého za hodinu je dobré, více jak 50 K velmi dobré nad 100 K super. Minulá akce byla pro mě 68K perel za hodinu, ale neznamená to nic víc než to, že hraji pouze 2 - 3 hodiny denně.


    pěkný den
     
  9. Borec

    Borec Perspektivní autor

    suhlasim s tebou mirek niekedy mi pride ako by hraci vobec nevedeli hrat :)
     
  10. Mne to skôr pripadá tak ako by všetci nie, že nevedeli hrať (aj to niektorí) ale chceli za hodinu zarobiť pol mega perál a nič pre to urobiť.... :rolleyes:
     
  11. Sanka.cz

    Sanka.cz Pisálek fóra

    akce byto nebyla az tak spatna ale ten kdo nema nafarmenou munku tak si moc nezastrili
     
  12. Ufun.cze

    Ufun.cze Zelenáč fóra

    tak já mám malou lodku a umím rozhodně hrát tuhle hru, ale ten gmd tygřích ploutvý je fakt masakr, jo když má někdo statisíce HP a VB tak jim to nevadí, ale lodka která má 110k HP a VB se nebavím ty mám problém vůbec opravit tak dostat od NPC šupu za 30 000 a nebo se štíty 27500 je fakt moc, když jí ani neujedu
     
    ***ANGELIKA*** tohle ocenil(a).
  13. ***ANGELIKA***

    ***ANGELIKA*** Pisálek fóra

    A ty jsi spadl odkud. Cpát někomu ještě peníze, byť jen haléře za nejtrapnější akci, která zde byla, je opravdu vyhazování peněz z okna. Hra jde do vniveč. A po posledních zkušenostech s aktualizacema, kdy jsme přišli o spoustu věcí, které jsem si nakoupila a kompenzace žádná už ani jedinou děravou grešli.
     
    K!m!reY_CZ_ tohle ocenil(a).
  14. duro370

    duro370 Zelenáč fóra

    hugosamo tohle ocenil(a).
  15. K!m!reY_CZ_

    K!m!reY_CZ_ Aktivní autor

    kdyby ta akce byla pořádně dořešená tak mohla být super..
     
  16. Sparrowsak[TEC]

    Sparrowsak[TEC] Vážený autor

    2016-09-24 23:20:12 Získal si 46380 x Perly. Dôvod: Korisť
    2016-09-24 23:10:18 Získal si 98479 x Perly. Dôvod: Korisť
    2016-09-24 22:55:27 Získal si 51473 x Perly. Dôvod: Korisť
    2016-09-24 22:42:06 Získal si 34816 x Perly. Dôvod: Korisť
    2016-09-24 22:31:57 Získal si 41938 x Perly. Dôvod: Korisť
    2016-09-24 22:23:24 Získal si 25786 x Perly. Dôvod: Korisť
    2016-09-24 22:12:50 Získal si 36663 x Perly. Dôvod: Korisť
    2016-09-24 22:00:05 Získal si 27531 x Perly. Dôvod: Korisť
    = 360K perál za hodinu a pol ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/9/16
  17. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    supr akce :):p:p:p:p:p
     
  18. bárkus86

    bárkus86 Obyvatel fóra

    neni to taková hruza daji se strilet ty kapusty dutkou a je z toho 4-6 krystalu a 3-4 amulet agwe.za dutku krystaly v poho ne.
     
  19. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    :D:D:D..nj a NPC taky mužem střílet dutou...zatím :p
     
  20. fundarkangels.cz

    fundarkangels.cz Stálice fóra

    však jasně,ať daj krakenku do čerňáku a jedem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.