Hněv Kalypso! (23. 2. 2016 - 3. 3. 2016) / Otázky a odpovědi

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Rass, 22/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Rass

  Rass Pisálek fóra

  Hněv Kalypsó - Otázky a odpovědi

  Hněv Kalypsó – od 23. února do 3. března, 2016

  Akce Hněv Kalypsó nabízí následující:

  • Nový design Homér
  • Nový společník Oculus
  • Nové úkoly akce a zadavatel úkolů
  • Společníci a designy z předchozí edice akce Hněv Kalypsó budou k dispozici na černém trhu.


  Kdy bude akce probíhat?
  Akce začne 23. 2. v poledne a skončí 3. 3. (místního serverového času). Černý trh zůstane otevřen do konce dne 6. 3. (MSČ).

  Jaké NPC potkám během akce na mapě moře?
  Po celou dobu trvání akce Hněv Kalypsó najdete na mapě moře tři NPC akce: Penelopé, Odysseus a Telemachos. Penelopé je zranitelná vůči zlaté munici a bude brázdit vody všech PvP map (2-20). Jakmile ji potopíte, v místě její smrti se zmaterializuje speciální zóna „ztracená láska“. Pokud do této zóny nalákáte Odyssea, způsobíte mu výrazně vyšší poškození, takže ho porazíte mnohem snadněji! Proti Odysseovi a Telemachovi musíte použít perlovou munici.

  Munice „Lamače srdcí“ bude způsobovat bonusové poškození proti všem NPC akce!

  Můžete si také vytvářet své vlastní zóny „ztracená láska“, které fungují stejně jako ta, kterou po sobě zanechá Penelopé. Předměty Ztracená láska si můžete pořídit na Černém trhu. Fungují proti všem NPC kromě admirálů, cechovním věžím a monstrům.


  Co dalšího se bude dít během akce?
  Během první fáze akce od 23. 2. 12:00 (MSČ) do 27. 2., 12:00 (MSČ) se na PvP mapách objeví Sirény. Sirény mohou sesílat speciální „zóny zpěvu“ a každý hráč, který se v takové zóně octne, bude „zaslepen láskou“! Tento debuff způsobí, že dočasně ztratíte kontrolu nad svou lodí a po dobu 10 sekund se pohybujete nahodile. Po dobu trvání tohoto účinku nemůžete střílet, ale můžete používat všechny své akční předměty.

  Jakmile je některý z hráčů ovlivněn tímto účinkem, zóna zpěvu seslaná Sirénami dočasně zmizí. Po určité době, případně jakmile zdraví Sirény klesne pod určitou hranici, se zóna znovu objeví a bude se postupně zvětšovat, až nakonec její velikost přesáhne dostřel i těch nejmocnějších děl! To znamená, že jeden z hráčů se bude muset obětovat a vplout do zóny, což ji dočasně deaktivuje. Pokud se v oblasti zóny zpěvu nachází v moment její aktivace více hráčů, všichni budou zaslepeni láskou! Tento účinek můžete zrušit použitím akčního předmětu Nezastavitelnost.

  Během druhé fáze akce od 27. 2. 12:00 (MSČ) do 3. 3. 12:00 (MSČ) se objeví Kalypsó, aby pomstila smrt svého milovaného Odyssea! Při potopení Odyssea existuje 5% šance, že se objeví Kalypsó. Kalypsó má spoustu zásahových bodů a doprovází ji čtyři chapadla! Tato chapadla jsou zranitelná vůči zlaté munici, ale budou se obnovovat, jak bude Kalypsó ztrácet zásahové body. Jakmile je Kalypsó poražena, všechny zbývající chapadla zmizí. Proti Kalypsó musíte použít perlovou munici.


  Jaké odměny získám za potopení NPC akce?
  V závislosti na škodách, které způsobíte Penelopé, budete odměněni prokletými dušemi a lamači srdcí. Minimálně však musíte způsobit alespoň 20% poškození, abyste získali odměnu.

  Odměny z Odyssea jsou zářící duše a krystaly v počtu, který opět závisí na způsobeném poškození.

  V závislosti na škodách, které způsobíte Telemachovi, budete odměněni krystaly a prokletými dušemi.

  Odměny ze Sirén jsou perly a zářící duše v počtu závislém na způsobeném poškození, ale abyste získaly duše, musíte sirénám způsobit alespoň 5% poškození.

  Za zničení chapadel získá hráč, jenž uštědřil poslední zásah, předměty jako krystaly, 60-librák 1. stupně, mojo a lamače srdcí.

  Kalypsó samotná po sobě zanechá perly, které budou rozděleny mezi hráče v závislosti na způsobeném poškození. Hráč, jenž jí způsobil největší poškození, navíc získá 1 drahokam 12. stupně.

  Za všechny NPC dále získáte body zkušenosti.


  Budou k dispozici nějaké speciální úkoly?
  Ano! Úkolovou řadu můžete přijmout u Nikolaose v bezpečném přístavu.

  Co dalšího bude během akce k vidění na mapě moře?
  Po dobu celé akce můžete na mapě pozorovat Delfské orákulumKe zničení Delfského orákula musíte použít harpuny.
  Obsahují nejrůznější předměty jako lamače srdcí, krystaly, harpuny 4. stupně, vědomosti špeha, střepinový déšť, 60-librák nebo drahokam!


  Jaké odměny získám za umístění v žebříčcích?
  Body lze získat způsobením nejvíce bodů poškození proti kterémukoliv z výše uvedených NPC akce. Po skončení akce budou odměny rozděleny následovně:
  • 1. místo: 1 bonusová mapa Libra a 15 děl Ohnivá bouře
  • 2. místo: 1 bonusová mapa Aquarius a 10 děl Ohnivá bouře
  • 3. místo: 1 bonusová mapa Aquarius a 5 děl Ohnivá bouře
  • 4. až 5. místo: 1 bonusová mapa Aquarius
  • 1 náhodný hráč*: 1 bonusová mapa Taurus a 10 děl Ohnivá bouře
  • 4 náhodně vybraní hráči*: 1 bonusová mapa Taurus.
  • *umístivší se v top 100 žebříčku akce.
  Mějte na paměti, že vzhledem k náhodnému výběru výherců mohou někteří hráči vyhrát více než jednou.

  Jaké poklady najdu v truhlách akce?
  Truhly s pokladem obsahují nejrůznější předměty jako lamače srdcí, akční předmět ztracená láska a krystaly. Při otevření truhly akce navíc zaručeně získáte jednu prokletou nebo zářící duši.

  Co mohu dělat s nasbíranými dušemi?
  Prokleté a zářící duše lze použít k zakoupení užitečných předmětů na černém trhu! Mezi tyto předměty patří například nový lodní design a nový společník (oba tyto předměty budou k dispozici od začátku 2. fáze). K dispozici bude rovněž klasický design Epeius z loňské akce. V nabídce černého trhu dále najdete předměty jako klíče akce, lamače srdcí a akční předměty ztracená láska a nezastavitelnost. Posilující předměty jako naleštěné hlavně a opevněná horní paluba budou rovněž k dispozici.

  Jaké statistiky má nový design Homér?
  Homér má následující statistiky:
  • +75.000 ZB
  • +14% k poškození harpunami
  • +13% k poškození děly
  • +11% k šanci na vyhnutí se zásahu

  Jaké statistiky má nový společník Oculus?
  Senzační společník Oculus zvýší vaše kritické poškození o 5% a zásahové body o 15.000.

  Co se stane s mými dušemi a klíči akce po skončení akce?
  Prokleté a zářící duše budou po skončení akce vyměněny za herní předměty. Podrobnosti budou oznámeny krátce před koncem akce. Klíče akce boudu vyměněny za normální klíče v poměru 1:1.
   
  kandoll tohle ocenil(a).
 2. Verbeia

  Verbeia Global Team Leader Team Seafight

  Denné úlohy je možné prijímať až od 5. levelu.

  Náklad z dennej úlohy vyzerá nasledovne:


  [​IMG]
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.