Hněv Kalypso! (21. 2. 2017 - 7. 3. 2017) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Poseidon, 19/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

  2. LadyJane.cz

    LadyJane.cz Perspektivní autor

    malo orakul.... jak jinak a kdyz je tak platy....
     
  3. ☆Samuelito☆

    ☆Samuelito☆ Vycházející hvězda fóra

    Zatiaľ sa moc nepredviedli tie úlohy maximálne trápne:
    1.úloha Vezmi 5x Cargo Box : 1500 perál
    2.úloha Poraz 5x Penelope : 1500 perál
    3.úloha Poraz 5x Delfská Veštkyňa : 1500 perál
    4. úloha Vezmi 10x Cargo Box : 2000 Lámač Sŕdc + 50 Reputačných bodov

    Ani tento kód CALYPSO2017 to nezachráni (50 000 Lámač sŕdc)
     
    Naposledy upraveno: 21/2/17
  4. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    Chtělo by to opravit ten kód v seznamu, trochu se to nepovedlo :)
    http://prntscr.com/ebkv4k
    A ještě dotaz: proč není zadavatel v přístavu na 17/1?
     
    Naposledy upraveno: 21/2/17
    charliCZ tohle ocenil(a).
  5. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Geralt64, nevím o jaký server se jedná, ale zadavatel na 17/1 je. Pokud jde o kód ten byl chvíli poté opraven.
     
  6. BadBoy.cz[TEC]

    BadBoy.cz[TEC] Zelenáč fóra

    Kde mám vzít ty body reputace?
     
  7. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj BadBoy.cz[TEC],

    pokud by jsi četl pozorně toto vlákno, tak ve třetím příspěvku máš hned jeden tip.

    pěkný den
     
  8. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Ten "náklad" v úkolu asi nejsou truhly, že? protože jsem jich sebrala tak 30 a nic se nepočítá. Úkol jsem vyzvedla opakovaně i restartovala hru a vše vyčistila a stále nic.
     
  9. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Remiel, ne náklad byl už zaveden do hry během loňské akce a nyní se nachází pravidelně na mapě 22/1. Nicméně aktuálně by se měl v rámci akce nacházet i jinde na moři. Bohužel je ho hodně málo.
    [​IMG]
     
  10. Remiel

    Remiel Mistr fóra

    Díky Poseidone, loni jsem bohužel nehrála, takže jsem netušila, ale z 22/1 znám. Jen mě zmátlo, že v textu úkolu je: " Sežeň mi nějaké bedny ařeknu ti víc "
     
  11. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    GE3 a zadavatel na 17/1 není
     
  12. -Alvin_CZ-

    -Alvin_CZ- Zelenáč fóra

    GE4 a zadavatel v bezpečném přístavu u 17/1 není.
     
  13. sir*cvac

    sir*cvac Pisálek fóra

    Ahoj, proč není náklad na více mapa?
     
  14. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Geralt64,

    nahlásíme jako chybu, záleží samozřejmě na serveru podle mě by měl být v LD, ale místo toho tam je černý pruh, chyba v grafice. zatím vím o G3 a G4.
     
  15. Libina11-KDN

    Libina11-KDN Pisálek fóra

    To sa reštartom opraví, skôr by ste mali poslať pripomienku od hráčov s levelom 2-21, ako majú nájsť 5+10 nákladov do úlohy keď za 7 hodín a cca 100x zmenená mapa som nestretol ani 1x ... len pár ich bolo krátko po začatí akcie, potom akoby sa stratili pod morom :oops: Level 22+ sa na tom iba zabáva, ale nech skúsia zísť dole a nájsť čo i len 1 Cargo-box...
     
    strýcu tohle ocenil(a).
  16. Poseidon

    Poseidon Board Administrator Team Seafight

    Ahoj jak již psal kolega ptal jsem se dál, mám hlášení od moderátora jiné země, že na GE4 (504) na 17/1 žádný problém nemá a zadavatele má. Kdyžtak případně pokud se po restartu v 5 nic nezmění napište někdo kolegům na herní podporu, aby to opět zkusili předat dále.
     
  17. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Piráti,

    po ranním restartu by měl být na souřadnicích 27 BI pro GE 4 (504) mělo by jít o celý MS 2. Osobně ho již mám jak na minimapě tak na mapě. Prosím o zpětné reakce.

    Stejně tak s "Cargo box", po restartu, jsme přejetím z pamy 17/1 na 21/2 našel 5 ks. Prosím o reakce. Díky.

    pěkný den
     
    Naposledy upraveno: 22/2/17
  18. Libina11-KDN

    Libina11-KDN Pisálek fóra

    Sice som tu asi len 10-15 minút na mori na žiaden rozdiel som nepostrehol a nebudem si dávať budíka na 03.00-06.00h ráno len kvoli tomu aby som dokázal urobiť úlohu to radšej nech si tú akciu nechajú hráči s lvlom 22 ani sa na nej nezúčastním :)
     
  19. železny.dědek.CZF

    železny.dědek.CZF Pisálek fóra

    takže výsledek na globálu 2 : včera od zahájení soutěže až do noční 1hod žádné věci sběru nenašel od mapy 2-16....takže hra na .....a to ještě BP furt hledá nové hráče.....jak toto mohou chtít,když ani nováček natož ti co nemají herní level na22mapu plnit úkoly.....je mi z vás BP na nic,chce se mi zvracet...hlásili jsme to CM, a nic....a admin napíše z radostí ,že 21mape našel....
     
  20. BlackOuts

    BlackOuts Vážený autor

    Mirku tak MS1 je najst tie "Cargo box" ako vyhrat v loterii. Podari sa to možno par hračom. Mna osobne to až tak nezaujima prebehnem si pozbierat na mapu 22.1, ale hrači čo nemaju LVL 22 tak spravit len 1ulohu je skoro nemožne. Dnes približne 2,5 hod.hrania a predmet som nenašiel. Dokonca dnes som nevidel ani Sireny ktore som včera len celkom sam zostrelil približne 5.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.