Hnev Kalypso! (15. 7. 2014 - 31. 7. 2014) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 15/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    Pekne BP zase ste sa vyznamenali kde je to 1xžiariaca za 2 kryštále a teraz 4xžiariace 1 kryštál ? ste normálny ????
     
  2. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    psycho sú :D a sú múdri... prilákali hráčov lebo sa rozkríklo že bude taký kurz (2:1) a potom s nimi takto vydrbkajú.. to bolo jasné že taký kurz nedajú... tak isto ako ak dajú ešte raz lovcvo korytnačiek tak nedajú toľko muni ak vôbec...
     
    kywa a TotojehraPche tohle ocenili.
  3. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    • vulgarita, nevhodný výraz
    su to vypočitave SMAZÁNO a ak si myslia že takto ludi prilakaju tak su na omyle to je hrozne aby bola 4žiariace za 1 kryštal kde to je že 1 žiariaca za 2 kryštale pekne to pokazili a aj to je slabe a stále to tak robiť budu lebo chcu s nami len Smázáno lebo inak s nami zachadzať nevedia !!!!
     
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  4. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj Psycho123,

    dodržuj pravidla herního fóra
     
  5. gastan111-sk-wfa

    gastan111-sk-wfa Zelenáč fóra

    do kedy bude otvorený čierny trh ???
     
    Naposledy upraveno: 29/7/14
  6. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Mohol by mi niekto z vás prosím vás vysvetliť ako je to s tým prepočtom?


    4x Žiariaca duša = 1x kryštál
    Všetky hodnoty sa budú zaokrúhľovať nahor. Takže ak máte napr. 2 Žiariace duše, dostanete 1 kryštál.

    ako to mám chápať? Keď si nechám 1 dušu tak získam kryštál ale keď si ich nechám 8 tak iba 2? či ako?
     
  7. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    tak ze kdyz budes mit 813dusi tak dostanes 204 krystalu

    813/4=203,5 zaokrouhleno nahoru 204
     
  8. gastan111-sk-wfa

    gastan111-sk-wfa Zelenáč fóra

    Moderátori, odpovie mi niekto ??? alebo mám hrešiť, aby mi niekto odpovedal.
     
  9. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    přečti si FAQ k akci a neotravuj tady
     
  10. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    jedno malé zamyšlení k výměně (protože pochybuju, že to na BP někdo udělal)

    1000 krystalů stojí v platebce 510Kč (máme jednu z nejdražších na světě) abych dostal 1000 krystalů při výměně za duše musel bych mít 4000 duší ze hry nebo z platebky, ze hry je nemám tak je koupím

    500 duší stojí 810Kč * 8 (potřebuji 4000)= 6410Kč
    za 6410Kč dostanu v platebce 22400 krystalů.......

    demence toho kdo vymyslel poměr výměny dusí za předměty je neskutečná
     
  11. radegast.cz

    radegast.cz Rádoby autor

    tak to je bomba touhle výměnou za duše co BP vymyslela jsem hooodně zklamaný, minule to bylo super odměna za to že na odyseach se nevyplatí utrácet za munici byla 1x2 krystaly tím se to hezky vykompenzovalo ale tohle je hnus velebnosti, aspoň kdyby něco dodali za zářící do trhu třeba tritinovo nebo agve jak bylo 1 za 1 no nemám slov :(
     
  12. =Pavlik2=UYF

    =Pavlik2=UYF Zelenáč fóra

    normálně akce nekomuntuju ale tato výměna je fakt hnus - prodělal sem milion perel ve snaze vystřelit Kalipso a doufal, že výměna mi to aspon částečně vrátí, bohužel....
     
  13. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj gastan111-sk-wfa,

    úplně zbytečná otázka, ale odpovím nic mi to neudělá
    Čierny trhu bude otvorený do 4. 8. 2014 do 23:59:59 hod.

    vše k akci najdeš v FAQ stačí jen přečíst.

    pěkný den
     
  14. ~Biscuit~(CG!)

    ~Biscuit~(CG!) Aktivní autor

    Arrow dík :) Myslel som si že to je tak myslené len som si nebol 100% istý :) Heh, no nemám tiež slov k tej výmene. Človek to striela ako ***** s tým že bude mať pár kryštálov na mílnik 3 na upgrade drahokamov a ako vidím nielenže hráč minul kopu perál na to, ale ešte uvidí na svojom účte akorát tak starú belu. T.z nič
    Mať info o pár dni skôr tak gule radšej vyšupem do Kalypso, ak by nejaká bola (ale asi áno keďže hráči zbierali duše na design)
     
  15. Psycho123

    Psycho123 Rádoby autor

    to je fakt hnus čo urobili že 4x1kryštal čo ste spadli všetci z BP na zem a stratili ste rozum alebo ako to mám pochopiť ??? :mad:
     
    Naposledy upraveno: 29/7/14
    TotojehraPche tohle ocenil(a).
  16. hugosamo

    hugosamo Perspektivní autor

    Čakal som všeličo, ale 4:1 ???. Vypínam more, a nech si ,,British Petrol" strčí niekam tie kryštály...
     
    SemtexC∞L a Psycho123 tohle ocenili.
  17. TotojehraPche

    TotojehraPche Rádoby autor

    To už dávno. :oops:
     
  18. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    Super, takové přeměny by meli být časteji, alepson lidi přestanou fishermařit!
     
    CooL-Ovechkin™ tohle ocenil(a).
  19. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    no dovol:):p
     
  20. NσStress*

    NσStress* Aktivní autor

    • zbytečná citace
    ty to mas samozřejme povolené, když budes hlasit mapu a kordy eventu :D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 30/7/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.