Zpetná vazba Hnev Kalypso! (12. 2. 2015 - 26. 2. 2015) / Diskusia

Diskuze na fóru 'Uživatelský koutek' zahájená uživatelem Verbeia, 11/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. socient

    socient Komisař fóra

    Calypso bude až v ďalšej časti,tj 19.2. inak event velka nuda okrem penelopey sa neda nic strielat aby si neprerobil este sirena ale tu dokym zostrelis dutou ... a truhlic je hrozne malo
     
  2. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    jo vlastne hej som zabudol dik tak to si robim len dusicky a munku
     
  3. Láďa.cz

    Láďa.cz Zelenáč fóra

    jo je to bída, člověk si chtěl koupit ten vzhled na černym trhu, ale pro člověka, kterej nemá moc eli munice, je to nemožný , se*e mě to :D
     
  4. AdmSity

    AdmSity Osvícený autor

    koxo a vy čo chcete tie designy ich chcete zadarmo? :D si myslíte že pred 3 a viac rokmi boli tie designy za zlato v tržnici? bolo na ne treba niekoľko desiatok možno aj stoviek tisíc munície nie ako teraz stačí 50 k perál na začiatku akcie a dá sa stým spraviť všetko čo kto chce...
     
  5. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    presne ako hovori admsity akciu zacnem kludne bez otrokou a s 0 perlama a skoncim v obrouskom zisku mali by ste radsej hrat miesto vymyslania
     
  6. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    celej odyseus
    2015-02-12 18:17:23Získal jsi 39968 BZ.
    2015-02-12 18:17:23Získal jsi 25 krystalů
    2015-02-12 18:17:23Získal jsi 27 x Zářící duše .

    cela penelope-5mega HP

    2015-02-12 18:09:49Získal jsi 4 x Prokleté duše .
    2015-02-12 18:09:49Získal jsi 648 x Munice „Lamač srdcí“ .
    2015-02-12 18:09:49Získal jsi 5572 BZ.

    celej telemachos-3mega HP
    2015-02-12 18:32:40Získal jsi 14 x Prokleté duše .
    2015-02-12 18:32:40Získal jsi 14 krystalů
    2015-02-12 18:32:40Získal jsi 23765 BZ.
     
    Naposledy upraveno: 12/2/15
  7. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    mne penelopa dala 5 dusi teras iba po 4 neviem v com to je mozno len pravdepodobnsot :)
     
  8. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    první čast je celkem prodělečná neni kde vydělat perly sirena dava jen 10 000k a toje celkem nanic
     
  9. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    2015-02-12 14:12:53Potopil jsi loď Siren.
    2015-02-12 14:12:53Získal jsi 10 x Zářící duše .
    2015-02-12 14:12:53Získal jsi 11629 perel.11'629 Perly
    2015-02-12 14:12:53Získal jsi 368177 B
    cela sirena
     
  10. Geralt64

    Geralt64 Velvyslanec fóra

    BP si z nás o5 dělá srandu :p
    "Jaké odměny získám za umístění v žebříčcích?
    Body získáte za uštědření smrtícího zásahu kterémukoliv z výše zmíněných NPC."
    A zase jsou body za největší dmg do eventa a ne za poslední ránu, stejně jako v minulé akci. Já tedy aspoň "... uštědření smrtícího zásahu ..." beru jako poslední ránu.
    "... Pokud se Vám podaří nalákat do této zóny Odyssea, způsobíte ..."
    Mohl by mi někdo z BP poradit, jak tam mám Odyssea nalákat, když za mnou nejede? Když byla tato akce minule, Odysseus mně následoval, když jsem se mu snažil ujet a tím pádem jsem ho do zóny mohl dostat. Dnes, pokud mě nemá v dostřelu, tak si jede, kam chce. A jestli jsem si dobře všimnul, tak v této zóně způsobuji větší škody ne jen Odysseovi, ale i Penelopé a Telemachosovi.
     
  11. paschendale

    paschendale Pisálek fóra

    zdarec, no zatím se mi to jeví dobře, jen teda za sirénu by mohlo byt více perel vzhledem k ceně eli muni na černém trhu :eek:(
     
  12. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    mohli by zvenout odměnu ze sireny o 10000 nebo 20000 perel boužel to neudělaj :)
     
  13. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    no odměna z orákula
    vědomosti špeha to uz je snad legrace na co mi to je nesmysl ktereho ma kazdej hafo !!!!
    z 10ti orakul to dalo 8x vedomosti speha to děte do hnědky celej Bug Point
     
    Naposledy upraveno: 13/2/15
  14. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    z 10 orakulou zaver by si robyt nemal davaju aj municiu a rozdne dobre veci pre slabsie lodky ktore potrebuju kamene dostavaju aj kamene atd je to taka normalka by som povedal ak si slaby a budes harpunovat celu akciu nasledne munku vystrelis do kalypsa tak vydelas pekne + truhly su velmi vyhodne len ich je malo co je skoda za cely den som ich vzal iba 30 keby som iba non stop hladal tak takych 50 by som nasiel co je furt malo
     
  15. *Dr.HOUSE*

    *Dr.HOUSE* Pisálek fóra

    z 30 orakul 25x vedomosti speha to je lepsi ne opravu k pos.... a pro slabsi lodky no ty ses taky uspěch Bug Pointu ne tuto hru nikdo uz od male lodky nezacne to by byl leda *****
     
  16. jєssιєjaмєs_čяc

    jєssιєjaмєs_čяc Stálice fóra

    Já už udělal tak 300 :D a abych pravdu řekl, blbostí není málo.. A truhly vůbec, nedostaneš z nich ani zdvojnásobený klíč. Mohli by příště uvést co vše do nich dali..
     
  17. ☢Arrow☢

    ☢Arrow☢ Hrabě fóra

    LOVEISBLIND kod k akci
     
  18. lukas-reper1

    lukas-reper1 Osvícený autor

    na kazdu vec mate nieco by ste chceli toho co najviac za najmenej :) chapem ale ked budete hrat tak budete ist hore a jessie neviem preco hladas v truhlach chybu ked to dava skoro 15k elity mensie mnozstvo po skoro 5k vies kolko nasobok v peral to je oproti cene klucu?ja som len chvilku dnes harpunoval a to ani nemusim mam sto pergacou a perly na munku urobim jak nic ale len z nudy som to skusil za hodinu som mal 15 k munky a to som flakal som pozeral videa na youtube :)moja rada chces truhlovat prehod talenty na truhly zberaj no nasetri perly na kluce chces harpunovat prehod na harpuny a s harpunama sme si rovny tak ked ja urobim 15k s flakanim ty urobis kludne 10k s extra flakanim to je vlastne dost to je cca 9k peral takto to rob az kym nebude kalypso a mas perly na opevka atd :)a ok viem slabsi hraci nemaju po 10tisiciach harpun elitnych ale v trhu sa daju drazit za 50,100k zlata ja osobne som ich vydrazil za den aj 10x takto som to robyl skoro kazdy den a zlato som tam hadzal po 1,2 miliony co vela neni teras to uz dlhsiu dobu nerobym,musite si najst strategiu a tej sa drziat inac to neuhrajete znamy z mojho serveru si urobil novu lod zaplatil iba 40e na paluby za 4 mesiace bol silnejsi nez ja a pritom robil iba panny sem tam vynimocne ostatne ..na pergace sa mu ist nechcelo a nebotoval ,robyl to uplne jednoducho-strelal si admiralov sinclarov :) ked som mu napisal ze ma vsetko nech ide na 15 lvl aspon tak ma poslal.... :D
     
  19. SANDOKAN*cz*

    SANDOKAN*cz* Magnát fóra

    jediná věc co je fakt na nic, je počet truhel. Najdu tak 2-3 za hodinu, to je velmi slabé.
     
  20. dankoll

    dankoll Rádoby autor

    inak fajne laaaaaaaaaaaaaaaaaaaguje hru chyba za chybu a ze event toto nie je event ale mrhanie casu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.