Hledám cech na GE8

Diskuze na fóru 'Cechy' zahájená uživatelem Primangelo1, 18/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Primangelo1

    Primangelo1 Pisálek fóra

    Zdarec,

    hraji aktivně cca měsíc a kousek na GE8 a začínám se poohlížet po primárně československém cechu s nějakou aliancí. Co se týká politické situace serveru, nejsem v obraze, kdo s kým jak a proč, doteď jsem střílel každého, stejná mince byla oplácena i mě... Hru jsem začínal kdysi na GE1, a ještě před rokem jsem hrál na GE7. Jsem tu každý den, dokážu se sám uživit, žádnou podporu nevyžaduji. Aktuálně jsem 17 lvl, když je chuť a čas sunu se výš a výš. Nedávno jsem dodělal opevnění a talenty na full. Pomalu plním i trofeje, tam to je ale na delší časový úsek... Co se týká děl mám cca 80 Nadvládců a zbytek Bašty, více druhů. Nejvíce na 4. lvl, když bych to tak nějak zprůměroval, odpovídá to asi 3. lvlům. Aktuáně pouze 535 děl (se všemi boosty, král, královna, Geminy atd...) kupuji už sloty za yulongy, ještě nějakých 100.000 abych se posunul dál. S TS umím a nevadí mi, myslím, že jsem i dost komunikativní. Případné dotazy rád zodpovím.

    Děkuji za nabídky a těším se na spolupráci.
     
  2. fakír-črc

    fakír-črc Pisálek fóra

    skus toto °Σ° co vím tak nějací czsk jsou tam
     
  3. AngelShip

    AngelShip Pisálek fóra

    čau pokud chceš vezmu tě do ƝEƜ. Mám alianci s Foo a dalšími takže víc bodu z enemy :D
     
    Twenty23 tohle ocenil(a).
  4. Primangelo1

    Primangelo1 Pisálek fóra

    Ahoj a jaké je zde rozložení sil? Jsou tu jen dvě aliance? Kdo s kým a proti komu?
     
  5. AKLAKL

    AKLAKL Perspektivní autor

    DD..to máš jedno,jednou má na vrch ta,po druhé ona,ale vždy jsou tam z 90% turci..
     
  6. Primangelo1

    Primangelo1 Pisálek fóra

    Můžete smazat nebo uzamknout, díky.
     
  7. Leo.

    Leo. Team Leader Team Seafight

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.