Hlavní stránka

Diskuze na fóru 'Nápověda' zahájená uživatelem Iscariot, 8/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Včera mi nešla hlavní stránka skoro celý den, nedostal jsem se do hry. Jako naschvál jsem mohl hrát celý den, v práci volno, mladá u tchýně a nejde to :-( Měl jsem několik hodin ještě hlavně. Hádám, že náhrada žádná
     
  2. HΣŁM¥S

    HΣŁM¥S Perspektivní autor

    Určitě žádná náhrada, BP si váží svých hráčů! :)
     
  3. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    jj, za 3 roky jsem to pochopil :) Proto tu všichni zůstávají a neodchází hrát něco jiného :)
     
  4. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    Od rána až do ted mám problém na hlavní stránce, na co kliknu tak se mi to nenačte a nebo to ůplně vyskočí.Na co BP šáhne EDIT
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/3/14
    JEZUS-CR tohle ocenil(a).
  5. Mirek

    Mirek Titán fóra

    Ahoj ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®,

    nepiš vulgarismy a dodržuj prosím pravidla ZDE.
     
  6. ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)®

    ®«ĐEIÇIĐĘ»(cz)® Pisálek fóra

    Na pravydla kašlu tak mi dej bann, já to mám na praku jako BP, podřezal bych je všechny
     
  7. stenne-cz

    stenne-cz Perspektivní autor

    Ahoj pirati!
    Mám stejný problém.Už asi tři dny mi blbne přihlášení anebo hlavní stránka.Nikdy sem neměl problém až ted. Pomůže vymazání cookies a historie ale jen na chvíli. Když chci poté zase nahodit plachty nebo něco na hlavní stránce tak je problém...
     
  8. MAXTONS

    MAXTONS Velmistr fóra

    nejsi sam a u trech dnu to nezustane pevne nervy vsem :)
     
  9. BullĐoG

    BullĐoG Perspektivní autor

    Tak to je super, koupil jsem perly kvůli 2x eli bodům a zjistil až dnes ráno že to nepřičíta jako by jsem booster neměl doufám že bude nějaká konpenzace.
     
  10. Rob.Halford

    Rob.Halford Aktivní autor

    co s tím zase umělci tvoří ,že mi to vyšiluje , hlevní stranka ta by mně až tak netočila ,ale loď si dělá co chce ,to jsou amateři nehodí se jím dát ani cent za to co tady poslední dobou předvádí ,bych je hnal až na Ural
     
  11. Iscariot

    Iscariot Rádoby autor

    Nj, řekl bych, že programátoři BP nejsou tak moc kvalitní :-( No, spíš je to je ukradený... Furt akce, novinky, ale aby hru dali pořádně dohromady, to ne. Kašlu jim na akce, na fáze apod. Půl roku ať není akce a ať dají hru dohromady. Teď mě sejmou a půl hodiny nahazuji plachty... Koho to baví?
    Jo a ještě tu Mirek radši hlídá sprostý slova, ok, je to jeho práce, ale kdyby radši napsal něco k tématu nebo nějakej typ, abych se nepřihlašoval hodinu...
     
    .sh!my. tohle ocenil(a).
  12. Verbeia

    Verbeia Global Team Leader Team Seafight

    Bez ďalšej reakcie, zamykám a presúvam do archívu.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.